Žinios iš policijos
Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybės teritorijoje.
- Sausio 15 d. gautas vyro, gim. 1990 m., pareiškimas, kad nuo 2023-09-14 iki 2023-09-27 Pagėgių sav. už namo šildymo sistemos, elektros instaliacijos ir nuotėkų įvedimo darbus vyrui, gim. 1982 m., buvo sumokėti pinigai, tačiau darbai neatlikti ir įranga nenupirkta. Nuostolis 31 560 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
- Sausio 15 d. gavus specialisto išvadą nustatyta, kad sausio 5 d. Rumšų k., Juknaičių sen., vyras, gim. 1988 m., nelegaliai laikė šaunamąjį ginklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
- Policijos pareigūnai sausio 14 d. apie 18 val. Versmininkų kaime, Katyčių sen., esančiame ūkiniame pastate, aptiko naminės degtinės ,,fabrikėlį”. Rastas ir paimtas aparatas, skirtas stipriems namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti, ir 72 litrai skysčio su kvapu būdingu naminei degtinei. Vyro, gim. 1964 m., atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.