Vasarą populiariausia kryptimi išliko Turkija – kitąmet žada dar 10 proc. daugiau keleivių

Į paskutiniuosius vasaros sezono skrydžius likus tik saujelei bilietų, tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ skelbia rezultatus – Lietuvos gyventojai šiemet skraidė rekordiškai daug ir rinkosi vis prabangesnius viešbučius. Kitą vasarą poilsiautojams žadamos ne tik naujos kryptys, bet ir dar dažnesnės kelionės į populiarumo jau daug metų neprarandančią Turkiją.

Daugiau kaip 150 tūkst. keliautojų

Per 2018-uosius „Tez Tour“ planavo aptarnauti 155 tūkstančių poilsiautojų. Nors iki metų pabaigos dar toli, organizatoriaus atstovai jau dabar neabejoja prognozę viršysiantys.

„Tradicinė populiariausia atostogų kryptis šiemet nepasikeitė – tai Turkija, kur vyko apie 40 proc. visų poilsinių kelionių mėgėjų. Dažniausiai tai – šeimos, besirenkančios poilsį pagal programą „Viskas įskaičiuota“ – net 95 proc. kelionių buvo poilsinės. Aiški šios vasaros tendencija – vis daugiau keliautojų investuoja į aukštesnės klasės viešbučius, tad vis populiaresni keturių ar penkių žvaigždučių apartamentai“, – tendencijas pristato „Tez Tour“ Ryšių su žiniasklaida ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Viso vasaros sezono kelionių pardavimai, palyginus su 2017-ųjų sezonu, pakilo 60 proc. Padidinus programą, atsirado galimybė tokias šalis kaip Turkija, Bulgarija, Graikija pasiekti kasdien, o į Antalijos kurortą skrydžiai buvo vykdomi iki 6 kartų per dieną.

Be Turkijos tarp populiariausių 2018 metų vasaros atostogų krypčių: Graikija, Ispanija, Bulgarija, Italija ir Kipras. Taip pat pasiteisino naujos atostogų kryptys – tos pačios Turkijos kurortas Izmyras, Graikijos Peloponesas, Italijos regionas Ankona bei Portugalija. Kaip ir žiemą, vasaros sezonu populiarus išliko Egiptas.

Kitą vasarą – nauji reisai ir įvairesni kurortai

Šiuo metu naują, 2019-ųjų metų, vasaros sezoną pristatantis kelionių organizatorius jau pradėjęs pardavimus Turkijos kryptimi – geriausių išankstinių pardavimų kainų laukę poilsiautojai jau šluote šluoja keliones. Labai greitai poilsiautojai galės įsigyti kelialapius ir į kitas „Tez Tour“ vasaros šalis-naujienas. Tai Gruzija, Ispanijos sala Menorka, Šarm aš Šeicho kurortas Egipte.

„Kadangi daugėja 3-4 kartus per metus atostogaujančių žmonių segmentas, natūraliai auga ir pačių kelionių skaičius. Kitą vasaros sezoną pasiūlą didiname dar 10 proc. Tikimės, kad dar padaugėjus skrydžių masto ekonomika padės išlaikyti prieinamas kainas ar leis pasiūlyti ir pigesnių kelionių“, – sako I. Aukštuolytė.

Vis daugiau atostogoms išleisti pasiryžę Lietuvos gyventojai tuo pačiu ima iš jų tikėtis šiek tiek daugiau – kelionės tampa individualesnės. Šeimos su mažais vaikais apsistoja būtent tam pritaikytuose viešbučiuose, poros nori tik suaugusiems skirtų namų, populiarėja aktyvaus laisvalaikio – nardymo, buriavimo, slidinėjimo, plaukiojimo – atostogos.

„2019-ųjų vasaros sezono metu tikimės dar didesnio kelionių išpopuliarėjimo bei geresnio prieinamumo kiekvienam patogiu metu. Populiariausios kryptys neturėtų keistis, nes per atostogas ieškome gero oro ir aukšto lygio paslaugų, kas apibūdina Turkiją bei kitas mylimiausias poilsiautojų kryptis. Tačiau iš tų pačių vietų keliautojai tikisi vis daugiau“, – teigia „Tez Tour“ ryšių su žiniasklaida ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ inf.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kibernetinis saugumas: kaip atpažinti programišius ir apsaugoti savo nuosavybę?

saugumas

Visame pasaulyje spalį minimo kibernetinio saugumo mėnesio proga, Nacionalinio kibernetinio saugumo centro (NKSC) specialistai atkreipia gyventojų dėmesį į keletą šiuo metu populiarių programišių taktikų ir ragina gyventojus būti budriais. Skambina pažįstamas telefono numeris? Tai dar nieko nereiškia Dalis gyventojų vasaros pabaigoje jau galėjo susidurti su „Google“ darbuotojais apsimetančiais sukčiais. Jie dažniausiai skambino iš lietuviško numerio, kalbėjo rusiškai ir, įvairiais būdais gąsdindami bei skubindami, bandė išvilioti gyventojų asmeninius duomenis. Tam, kad skambutis nesukeltų įtarimo, programišiai naudoja mobiliojo numerio klastojimo (angl. „spoofing“)

Kaip pritaikyti minimalistinį kiemo dizainą lietuviškam klimatui?

Minimalistinis stilius vis labiau populiarėja ne tik interjero, bet ir kiemo dizaino srityje. Šis stilius žavi savo paprastumu, švarumu, tvarka bei funkcionalumu. Tačiau Lietuvoje, kur klimatas yra permainingas, o sezonų kaita kelia specifinius reikalavimus, kuriant minimalistinį kiemą, reikia atsižvelgti į tam tikras sąlygas. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip minimalistinis kiemo aplinkos dizainas gali būti pritaikytas lietuviškam klimatui, kad jis būtų ne tik estetiškas, bet ir praktiškas visais metų laikais. Kas yra minimalistinis kiemo dizainas? Minimalistinis stilius pasižymi paprastumu ir aiškumu, vengiant

Metaliniai laiptai: nuo idėjos aptarimo iki montavimo proceso

Metaliniai laiptai – konstrukcinis elementas, įvairios paskirties patalpose (gyvenamieji namai, biurai, komerciniai ir pramoniniai pastatai ir kita) atliekantys ne tik tiesioginę savo funkciją (tai yra užtikrinantys saugų, patogų užlipimą ir nulipimą), bet ir suteikiantis joms estetiškumo. O įgyvendinus tinkamą dizaino idėją – ir išskirtinumo.   Nepriklausomai nuo to, kaip atrodo ir prie kokio patalpos interjero ar eksterjero yra derinami laiptai, procesas  nuo pastarųjų idėjos iki montavimo – ilgas, sudėtingas, reikalaujantis tiek kūrybiškumo, tiek techninių įgūdžių – savybių, kurias, savaime suprantama, turi

Darbas Norvegijoje nemokantiems kalbos: kodėl verta bendrauti su įdarbinimo agentūromis?

Užsienio kalbų mokėjimas atveria įvairias profesines galimybes net ir gyvenant Lietuvoje, kurioje, atrodytų, turėtų pakakti ir gimtosios kalbos žinių. Tad anglų kalba ar vietinė tos šalies, į kurią vykstama, kalba – neabejotinai svarbus privalumas, kalbant apie darbą užsienyje. Žinoma, toli gražu ne kiekvienas žmogus, dėl įvairių aplinkybių, gali pasigirti mokantis vieną ar kitą kalbą. Atrodytų, jog tokioje situacijoje užsienio darbo rinkos durys yra užvertos arba gauti darbo vietą prilygsta loterijai. Tiesa, tarpininkavimo įdarbinant paslaugas teikiančios įmonės, žinančios realią situaciją, svetur darbo ieškančius,

Taip pat skaitykite