Ugniagesiai gelbėjo žmones, policija gaudė vagis
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas paviešino šių metų keturių mėnesių darbo rezultatus.
Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.
Iškirto mišką ir pavogė medžius
Kovo-balandžio mėn. iš miško Juškaičių k., Gardamo sen., buvo nukirsti ir pavogti medžiai. Nustatinėjama, kiek medžių iškirto ir pavogė, tikslinamas nuostolis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 5-os vėlų vakarą Šilutėje tikrinant 24-erių metų vyrą rastas draudžiamas ginklas-kastetas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 25-os pavakare Šilutėje nežinomas asmuo iš prekybos centro pagrobė vieną degtinės butelį. Nuostolis 15,99 euro. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
4 mėnesių statistika: išgelbėta 131 žmogaus gyvybė
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas dalijasi naujausia statistika ir apibendrina 4 šių metų mėnesius (sausis-balandis). Ugniagesiai gelbėtojai per 4 šių metų mėnesius gaisruose išgelbėjo 48 gyventojų gyvybes, iš viso šalyje užfiksuoti 3908 gaisrai. Ugniagesiai gelbėtojai 1677 kartus teikė pagalbą gyventojams buityje, 2005 kartus padėjo kitoms specialiosioms tarnyboms, 548 kartus teikė pagalbą žmonėms autoavarijose. Ugniagesiams gelbėtojams šiemet teko 92 kartus dirbti vandenyje ar ant ledo, 173 kartus budėti nukenksminant sprogmenis, 189 kartus likviduoti cheminius incidentus.





