Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose atsisveikinta su kadenciją baigusia teisėja
Spalio 1 d. Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose padėkos žodžiai skambėjo teisėjai Virginai Pankauskienei, kuri baigė savo kaip teisėjos kadenciją, sulaukusi įstatymu nustatyto amžiaus. 25-erius metus teisėjos pareigas ėjusiai Virginai Pankauskienei buvo perduotos Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir Teisėjų tarybos pirmininkės Sigitos Rudėnaitės padėkos už nepriekaištingai vykdytą teisėjo misiją, ilgametes teisingumo paieškas ir apgintas bendražmogiškąsias vertybes.
Tauragės apylinkės teismo teisėja Jurgita Vaitkevičienė šio teismo kolektyvo vardu dėkojo teisėjai Virginai Pankauskienei už ilgametį darbą, profesionalumą, aukštus etikos standartus, linkėdama naujame gyvenimo etape skirti laiko sau, savo pomėgiams, artimiesiems ir svajonėms, kurių dar nespėjo įgyvendinti.
Gražius padėkos žodžius ir prasmingus palinkėjimus teisėjai Virginai Pankauskienei Klaipėdos apygardos teismo vardu skyrė teisėjos Daiva Jazbutienė ir Lina Nainienė, anksčiau teisėjomis dirbusiomis ir Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose, Teisėjų asociacijos vardu teisėjas Svajūnas Bliūdsukis ir Šilutės advokatai bei jų padėjėjai.
Paskutinę dieną teisėjos pareigas einanti Virgina Pankauskienė prisiminė savo, kaip teisininkės, kelio pradžią. Teigė, kad teisėjo darbas yra atsakingas, reikalaujantis daug jėgų, nes mintys apie nagrinėjamas bylas, priimamus sprendimus neapleidžia ir po darbo valandų. Teisėja pasidžiaugė savo kelyje sutikusi tik gerus žmones ir sakė, kad išeinant gaila palikti draugišką, darbštų, atsakingą darbuotojų kolektyvą, todėl padėkojo visiems ir palinkėjo sveikatos, geros nuotaikos ir kartais lengvesnio, paprastesnio požiūrio į sudėtingas situacijas.
Virgina Pankauskienė 1996 m. Vilniaus universitete baigė teisės studijas. 1993-1999 m. dirbo Šilutės rajono apylinkės prokuratūroje, buvo prokurorė. Nuo 1999 m. gruodžio iki šiol dirbo Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose (iki 2017 m. gruodžio 31 d. buvo Šilutės rajono apylinkės teismas), buvo teisėja. Nuo 2005 m. rugsėjo iki 2006 m. balandžio laikinai ėjo šio teismo pirmininko pareigas, 2006 m. balandį-2011 m. balandį, 2012 m. vasarį-2017 m. vasarį buvo šio teismo pirmininkė.
Tauragės apylinkės teismo teisėjo padėjėja Rasa Vekterienė






Labai puiki nuosirdi moteris