Pagėgių vaikai turi naujus namus

Prieš šv. Kalėdas Pagėgiuose duris atvėrė dalyje Vaikų globos namų pastato įrengtas naujas vaikų lopšelis – darželis. Jo buvusioje teritorijoje tvarkomi trys pastatai, į kuriuo ateity bus perkelti Pagėgių vaikų globos namų auklėtiniai.

Šventės proga sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė.

Šių įkurtuvių laukta nuo vasaros, jos buvo žadėtos lapkričio 1 d., tačiau visus darbus pavyko užbaigti tik gruodžio pabaigoje. Gausiai į naujuosius namus susirinkę vaikučių tėvai išgirdo Pagėgių savivaldybės vadovų sveikinimų, perkirpta juosta, Pagėgių šv. Kryžiaus parapijos klebonas Vytautas Gedvainis pašventino patalpas. Vaikas paskirta vieno korpuso dalies pirmasis ir antrasis aukštai, kitur tebegyvena Vaikų globos namų auklėtiniai. Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė „Pamariui“ pasidžiaugė, kad lopšelis – darželis turi 95 vaikus, veikia 5 grupės, netrukus bus užimtos ir dvi laisvos lopšelinukų vietos. Savivaldybė rūpinosi suremontuoti ir sutvarkyti visas patalpas, nupirkta vaikams tinkamų naujų baldų, lovyčių, įrengta moderni virtuvė. Šiais įstaigai vadovauja direktorė Nijolė Ulberkytė.

„Pamario“ inf.

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Birželio 15 d. prasideda priėmimas į profesinio mokymo įstaigas

Birželio 15 d. prasideda vasaros priėmimas į profesinio mokymo įstaigas. Stojantieji prašymus mokytis kviečiami teikti iki rugpjūčio 10 d. imtinai. Į valstybės finansuojamas vietas šiemet iš viso numatoma priimti 20,6 tūkst. mokinių – panašiai kaip pastaraisiais metais. „Kviečiu jaunuolius drąsiai rinktis profesinį mokymąsi. Profesijos galima mokytis ne tik baigus gimnaziją, bet ir dar neturint brandos atestato. Profesinio mokymo įstaigose galima įgyti ir paklausią profesiją, ir užbaigti vidurinio ugdymo programą, o po to tęsti mokslus aukštojoje mokykloje arba dirbti, kurti savo

Per tris dienas – 16 eismo saugumo pažeidimų

policija

Birželio 8-10 dienomis policijos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę –buvo tikrinama, ar vairuotojai nesinaudoja mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos, taip pat ar naudoja privalomas saugos priemones – saugos diržus, šalmus ir vaikams skirtas sėdynes. Nustatyta 11 pažeidimų, susijusių su netinkamu mobiliųjų telefonų naudojimu: 3 Tauragėje ir 8 Šilutėje. Taip pat užfiksuoti 5 pažeidimai, kai vairuotojai ar keleiviai nesegėjo saugos diržų, nenaudojo šalmų ar vaikams skirtų specialių sėdynių. Vienas toks pažeidimas nustatytas Tauragėje, keturi – Šilutėje. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių nusižengimų

Lietuvos radijo šimtmečiui – kolekcinė moneta, įamžinanti šimtą metų ryšio

Birželio 12-ąją, minint Lietuvos radijo gimtadienį, Lietuvos bankas pradėjo išankstinį kolekcinės monetos „Lietuvos radijui – 100“ pardavimą. Moneta išleidžiama į apyvartą 2026 m. birželio 19 d. Prieš šimtą metų Lietuva pirmą kartą išgirdo save eteryje. Kai 1926 metais nuskambėjo žodžiai „Alio, alio – kalba Kaunas“, prasidėjo naujas valstybės ir visuomenės istorijos etapas. Nuo tada radijas tapo svarbia informacijos, kultūros, švietimo ir pilietiškumo erdve, lydėjusia Lietuvą svarbiausiais jos istorijos momentais. „Šia moneta siekiame įamžinti ne tik Lietuvos radijo istoriją, bet ir

Švėkšnos bažnyčiai tvarkyti – 432 tūkstančiai eurų

Birželio pabaigoje planuojamas Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, šią savaitę į posėdžius rinksis Tarybos komitetai. Teks apsispręsti ir dėl lėšų skyrimo Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios stogo ir fasadų tvarkybos darbams. Parengtame sprendimo projekte siūloma pritarti Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 1648, valstybės saugoma), stogo ir fasadų tvarkybos darbams, prisidėti prie tvarkybos darbų finansavimo iš savivaldybės biudžeto skiriant ne daugiau kaip 50 proc. valstybės skiriamos lėšų sumos, patvirtintos Paveldotvarkos programoje, ir užtikrinti netinkamų finansuoti,

Taip pat skaitykite