Ovidijus Normantas išrinktas Lietuvos bibliotekininkų draugijos tarybos nariu
Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešoji biblioteka paskelbė žinią, kad Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas išrinktas Lietuvos bibliotekininkų draugijos tarybos nariu.
Lietuvos bibliotekininkų draugijos visuotinis narių susirinkimas balandžio 27 d.- gegužės 4 d. vyko „iBalsas“ platformoje.
Iš 1518 teisę balsuoti turinčių narių tai padarė 852 nariai, t.y. 56,13 proc. visų tokią teisę turinčių narių.
Visuotinio narių susirinkimo metu buvo renkami 9 LBD tarybos nariai, revizorius ir balsuota už LBD stojamojo ir nario mokesčio mokėjimo tvarką.
Išrinkta 2026-2029 m. kadencijos LBD taryba: dr. Laura Šimkevičė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos direktorė; Ovidijus Normantas, Šilutės r. savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos vyresnysis bibliotekininkas; Jolita Steponaitienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos išteklių departamento direktorė; Žydrūnė Tichanavičienė, Vilniaus apskr. Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų strateginės plėtros skyriaus vadovė; Viktorija Mačiulytė, Vilniaus universiteto bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė; Monika Balsevičienė, Kauno m. savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Kultūros vadybos skyriaus vedėja; Alma Masevičienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinio direktoriaus patarėja; Gintarė Gurevičiūtė, Plungės r. savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė; Žaneta Maziliauskienė, Tauragės r. savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė.
Revizore išrinkta Erika Kazlauskienė, Kretingos r. savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja.
Lietuvos bibliotekininkų draugijos inf.





