Nubausta 13 pažeidėjų, kurie nepraleido pėsčiųjų, einančių per perėją

Policijos pareigūnai kovo 19-21 d. dėmesį skyrė vairuotojams, ar jie  sustoja prieš pėsčiųjų perėjas ir leidžias jomis eiti pėstiesiems.

Nustatyta 13 pažeidimų, kai asmenys, vairuodami transporto priemones, pėsčiųjų perėjose nesustojo ir nepraleido pėsčiojo (Tauragėje – 3, Šilutėje – 10). Pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Primename, kad norint išvengti nelaimės vairuotojai visą laiką turi būti budrūs: priartėję prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos visada sulėtinti greitį, sustoti ir praleisti pėsčiuosius, o pėstieji per gatvę ar kelią turi eiti tik leistinose vietose, gerai įsitikinę, kad tai daryti yra saugu. Prieš įžengdami į važiuojamąją dalį ir eidami ja, pėstieji turi vengti naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis ir užsiimti kita veikla, kuri atitrauktų jų dėmesį nuo aplinkos ir trukdytų įsitikinti, kad eiti saugu.

Informuojame, kad kovo 24-26 d. vyks vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Būkite saugūs kelyje!

Tauragės VPK inf.

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

„Regitra“ praneša: kiekvieną savaitę atsiranda apie 200 laisvų vietų laikyti praktikos egzaminą

Atėjus pavasariui kaip ir kasmet daugėja norinčiųjų įgyti teisę vairuoti. Prie to prisideda ir balandį prasidėjęs motociklų egzaminų sezonas. Didėjančiam klientų srautui „Regitra“ ruošėsi iš anksto – šiandien visoje Lietuvoje laukimo laikas į teorijos egzaminą yra apie 10, o į praktikos – 18 dienų. Tai yra beveik 1 ir 4 dienomis mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Bene geriausi rezultatai pasiekti Vilniuje. Šiemet laukimo laikas į praktikos egzaminą sostinėje yra 23 proc. trumpesnis, lyginant su 2024 m. Norėdami užsiregistruoti į

Vydūno viešojoje bibliotekoje – knygos-žinyno „Lietuvos karaliai ir karalienės“ pristatymas

Pasitinkant jubiliejinę 25-tąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę bei Pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną, 2025 m. balandžio 22 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje įvyko išskirtinis renginys, palikęs gilų įspūdį tiek bibliotekos lankytojams, tiek kultūros mylėtojams. Šią dieną bibliotekoje lankėsi garbingas svečias – Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainuojamosios poezijos festivalių meno vadovas, koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis. Renginį pradėjusi bibliotekos vadovė Inga Kuzmarskienė nuoširdžiai pasveikino susirinkusius dalyvius ir svečius. Ji akcentavo, kokia prasminga ši

Mažosios Lietuvos paveldas pritaikomas ir neįgaliesiems

Senieji Šilutės katalikiški našlaičių globos namai turės liftą neįgaliesiems. Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinis skyrius, rūpindamasis Mažosios Lietuvos nekilnojamojo kultūros paveldo išsaugojimu ir pritaikymu šiuolaikinėms reikmėms, surengė konsultaciją dėl Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčios pastatų komplekso našlaičių globos namų pritaikymo neįgaliųjų poreikiams. Šis valstybės saugomas kultūros paveldo objektas (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 30364) prieš keletą metų buvo sutvarkytas, tačiau tuomet nebuvo numatyta pastatą pritaikyti neįgaliųjų poreikiams. Sutvarkytuose buvusiuose našlaičių globos namuose buvo  įkurtas daugiafunkcinis centras, kuriame vyksta Šilutės trečiojo

Kaip išsirinkti tinkamiausią kvapą namams pagal sezoną ar kambario funkciją?

Kvapas – tai nematoma, bet stipriai jaučiama detalė, galinti visiškai pakeisti namų atmosferą. Tinkamai parinktas aromatas gali nuraminti po sunkios dienos, pakelti nuotaiką, sukurti šventinę nuotaiką ar net tapti namų vizitine kortele. Tačiau ne visi kvapai tinka visur ir visada – jų pasirinkimą turėtų lemti ne tik asmeninis skonis, bet ir metų laikas bei patalpos paskirtis. Kvapai pagal sezoną: ką rinktis metų eigoje? Pavasaris –  tai atgimimo ir gaivos metas. Puikiai tiks lengvi, švarūs kvapai:  citrusai, agurkai, žalių lapų natos,

Taip pat skaitykite