Kuo išskirtiniai Amouage Honour nišiniai kvepalai?

„Amouage“ buvo įkurta 1983 m., Maskate, kai Omano sultonas Qaboos Bin Said įsakė princui Sayyidui Hamadui bin Hamoudui al bu Saidui įkurti įmonę, kuri siektų išsaugoti Omano kvepalų gamybos tradicijas. Jis taip pat norėjo turėti autentišką neįkainojamą dovaną, kuri būtų įteikta pasaulio lyderiams, kai jie lankysis šalyje. Kompanija save reprezentuoja kaip karališkąjį prekės ženklą, o tai aiškiai atsispindi jos logotipe, primenančiame Omano karališkąjį antspaudą. Štai kodėl kai kurie kvepalų buteliukai įgauna Omano durklo, kuris yra Omano nacionalinis simbolis, formą, o kiti – Sultono Qaboos Didžiosios mečetės, garsiausios šalyje mečetės, kupolo formą.

Ar ieškote kvapo, kuris leistų jaustis kaip fėja? Laimei, jūs ką tik jį radote. Amouage Honour Eau de Parfum vilkėdama šilkinę suknelę leis pasijusti taip, lyg ką tik šoktum pievoje. Rytietiškas, gėlių aromatas subtiliai moteriai, puikiai tinkantis bet kokiai progai Kvapo sudėtis Iš pradžių jūsų pojūčius užburs aštrūs pipirai, aromatingos kalendros ir švieži rabarbarai. Kvepalo širdžiai atsiskleidžiant, atsiskleidžia saldi pakalnutė, švelnus jazminas, gardenija, tuberoza ir gvazdikas. Bazinės natos jums pasiūlys švelnios odos, žavingų smilkalų, opoponakso, vetiverijų ir gintaro akordus. Kvapų „Amouage Honour“ istorija yra duoklė tikrajai meilei Madame Butterfly istorijoje. Puccini opera pasakoja tragišką japonų geišos istoriją. Garbė yra tyro grožio, pasmerktos meilės ir neišsipildžiusio troškimo atvaizdas. Pasak „Amouage“ kūrybos direktoriaus Christopherio Chongo, tai „balta gėlė su tamsia širdimi“. Kvapas buvo išleistas 2011 m. Kompoziciją sukūrė Alexandra Carlin ir Violaine Collas.

Amouage savo kvepaluose, be kitų retų ir prabangių ingredientų iš viso pasaulio, naudoja arabiškus kvapus ir brangias vietines esencijas, tarp kurių yra oudh, muskusas, smilkalai ir sandalmedis. Sumaišius šiuos arabiškus kvapus, gaunamas turtingumas, gylis ir elegancija, atspindinti arabų kultūrą ir paveldą.

Amouage Honour kvepalai yra gintaro gėlių aromatas moterims. „Honour Woman“ buvo pristatyta 2011 m. „Honour Woman“ sukūrė Alexandra Carlin ir Violaine Collas.

Viršutinės natos – rabarbarai, pipirai ir kalendra;

Vidurinės natos – Gardenijos, Tuberose, Jazminai, Pakalnutės ir Gvazdikai;

Pagrindinės natos – gintaras, smilkalai, opoponaksas, vetiverijos ir oda.

pr2023/49

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kelionė po brolių Grimų pasakų karalystę

Sparčiais žingsneliais į Vydūno viešąją biblioteką sausio 23 d. atstriksėjo Pagėgių lopšelio-darželio „Zuikučių“ grupės auklėtiniai su mokytoja Aurelija Preimoniene ir mokytojos padėjėjomis Daiva Aleškevičiūte bei Gabriele Stunguryte. Tądien čia vyko literatūrinė skaitymo skatinimo edukacija „Stebuklų šalies paslaptys: atrask brolių Grimų pasaulį!“, skirta vieno iš brolių Grimų, vokiečių pasakų rinkėjo ir tyrėjo, bibliotekininko, kalbininko Jakobo Grimo 240-osioms gimimo metinėms paminėti. Vaikučiai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie brolius Grimus, sužinojo, kad jie buvo garsūs vokiečių kalbininkai ir tautosakininkai, kurie labai mėgo rinkti bei

Kviečia drauge kurti agrosektoriaus proveržį parodoje „Ką pasėsi… 2025“

Kovo 27–29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) vyksiančioje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2025“ susijungia naujausios technologijos, tradicijos ir šiuolaikiškas požiūris į žemės ūkį. Didžiausias Baltijos šalyse tokio pobūdžio renginys – puiki erdvė įmonėms ir organizacijoms pristatyti vystomą veiklą, inovacijas, užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo tinklą. Parodoje – ilgametės tradicijos ir atviras žvilgsnis į ateitį  Pasakodama apie VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centro (VSPC) jau 29-ąjį kartą organizuojamą tarptautinę parodą „Ką pasėsi… 2025“, direktorė Rita Petlickaitė

Draudikai praneša, kad daugėja išmaniųjų įrenginių nuostolių

Tobulėjant technologijoms ir augant išmaniųjų įrenginių skvarbai, ekspertai akcentuoja – didėja ir skaitmeninių įrenginių patiriama žala. Gyventojai naudoja vis brangesnius išmaniuosius įrenginius, kuriuos praradus ar netikėtai sugadinus vidutinė žala siekia apie 460 eurų, tai yra 17 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Remiantis „Lietuvos draudimo“ duomenimis, bendra išmaniųjų įrenginių žalų suma 2024 m. perkopė 1,3 mln. eurų sumą. „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo centro vadovas Mantas Norkus pastebi, kad dažniausiai išmanieji įrenginiai nukenčia nuo vandens, drėgmės, karštų paviršių ir ugnies. Kartais pakenkia

Vairavo neblaivus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje. Sausio 23 d. rytą namuose Kentrių k., Pagėgių sav., rastas vyro, gim. 1955 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Sausio 24 d. naktį K. Kalinausko g., Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (2,46 prom.) vyras, gim. 1983 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sausio 22-os vėlų vakarą namuose Žemaičių Naumiestyje neblaivi (2,28 prom.) moteris, gim. 1999 m., grasino peiliu, blaiviam vyrui, gim. 1993 m.

Taip pat skaitykite