Koncertas meno mokykloje, skirtas Šv. Cecilijai – muzikos globėjai

Lapkričio 21-osis vakarą sniego nubalintais takeliais skubėjo šilutiškiai ir iš toliau atvykę tėveliai su vaikučiais į Meno mokykloje vykusį koncertą ,,Šv. Cecilija – muzikos globėja“. Salėje tvyrojo šventinė nuotaika, scena buvo gražiai papuošta baltais žibintais ir gėlėmis. Prisirinko pilnutėlė salė.

Koncertą sudarė 18 pasirodymų. Grojo pianistai, smuikininkės, akordeonininkas, kanklininkė, violončelininkai, kanklių ir styginių ansambliai, varinių pučiamųjų kvartetas, trimitininkų ansamblis. Dainavo jaunių choras. Ypač daug aplodismentų sulaukė gausus jaunučių choras.

Mokinius koncertui paruošė mokytojai: D. Pielikienė, Ž. Adomaitienė, L. Mikkelsen, S. Tunaitienė, L. Kabanova, A. Kazlauskytė, A. Kazakauskienė, G. Dudnikė, I. Bogužienė,  Venckienė, G. Raila, E. Noreika, A. Lidžius, J. Karbauskas. Mokiniams koncerte akomponavo koncertmeisterės G. Augaitytė, I. Filičkinienė, E. Karbauskė.

Koncertą vedė mokytoja Žibutė Sukackienė.

Skambant mokinių atliekamiems kūriniams, ekrane buvo demonstruojamos skaidrės, kurias komentavo vakaro vedėja. Dailės mokytoja Ž. Skirkevičienė plačiau papasakojo apie Šv. Cecilijos gyvenimą ir jos vaizdavimą mene.

Malonu buvo pamatyti jau gerai pažįstamus jaunuosius muzikantus – Ąžuolą Lukošių, Motiejų Girčių, Gabrielių Lankutį, Karolį Raicevičių, Jorę Grybaitę, Liuciją ir Joaną Šemeklytes, kitus.

Šv. Cecilija – vargonininkų, muzikų ir poetų globėja – buvo gražiai paminėta. Atlikėjai sulaukė daug plojimų, mokytojams padovanota gėlių. O žiūrovai patyrė daug mielų akimirkų, kurias dovanojo jaunieji atlikėjai.

Birutė Morkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Eismo įvykiai Šilutėje

Tauragės apskrities VPK praneša apie du eismo įvykius Šilutėje. Gruodžio 5-os rytą Lietuvininkų g., Šilutėje, blaivus 30-metis automobiliu BMW partrenkė ir sužalojo pėsčiųjų perėja ėjusią moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Šiek tiek anksčiau, lapkričio 26-os pavakare Tilžės g., Šilutėje, blaivi vairuotoja, gim. 1972 m., citroenu važiavusi per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją nepastebėjo pėsčiosios ir ją partrenkė. Nukentėjusioji dėl sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ieškoma būdų, kaip reguliuoti kormoranų ir probleminių vilkų gausą

kormoranai

Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Saugomų rūšių naudojimo tvarkos aprašo ir kitų teisės aktų pakeitimus, kuriais keičiama kormoranų gausos reguliavimo tvarka bei leidimų paimti iš gamtos didelę žalą darančius ar pavojų keliančius vilkus ne medžioklės sezono metu išdavimo tvarka. Vilkai Ir šiuo metu gali būti išduodamas leidimas paimti iš gamtos didelę žalą darantį vilką, tačiau labai dažnai sumedžiojamas ne konkretus žalą ūkiniams gyvūnams padaręs vilkas. Tokia situacija susiklosto, nes medžiotojai neturi galimybių ištisomis dienomis budėti prie papjauto gyvulio ir

Milijono centų piramidei – 10 metų!

milijonas

Prieš dešimt metų, 2014 m. lapkričio 29 d., Pinigų muziejuje, Vilniuje, baigta statyti unikali piramidė, sudaryta iš daugiau kaip milijono lietuviškų vieno cento monetų. Šis unikalus statinys ne tik tapo pasaulio rekordininku, bet ir simboliškai žymi atsisveikinimą su litu. Per dešimtmetį piramidė tapo Pinigų muziejaus traukos centru ir įkvėpimo šaltiniu tūkstančiams lankytojų. Idėjos gimimas Milijono centų piramidės idėja kilo dviem Vilniaus universiteto fizikos studentams – Vytautui Jakštui ir Domui Jokubauskui. Įkvėpti „YouTube“ matyto vaizdo įrašo, kuriame amerikietis pastatė piramidę iš

Prezidentas priėmė septynių teisėjų priesaiką

piramidė

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, ketvirtadienį pasirašė dekretus dėl Lietuvos apeliacinio, Regionų administracinio ir apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. Naujieji teisėjai prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, savo pareigas atlikti garbingai, vykdyti teisingumą pagal Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus. „Šalia teisėjo formalųjį statusą apibrėžiančių kodeksų, įstatymų, kitų teisės aktų, taip pat Jums keliamų etinių ir profesinio pasirengimo reikalavimų, nuo šiol Jus visada lydės

Taip pat skaitykite