Kokios efektyviausios savaiminio įdegio priemonės?

Savaiminio įdegio priemonės yra puikus sprendimas, norintiems gauti greitą ir natūralų rezultatą be soliariumo ar deginimosi paplūdimyje.

Produktų pagrindą sudaro dihidroksiacetonas (DHA), gaunamas iš cukranendrių, kuris reaguoja su odos baltymu ir nuspalvina raginį odos sluoksnį. Įdegis išlieka nuo trijų iki septynių dienų – priklausomai nuo produkto kokybės ir naudojimo būdo. Savaiminio įdegio priemonės skiriasi konsistencija ir atspalviu, kurį suteikia odai. Šviesioms merginoms geriau rinktis lengvesnius atspalvius, o ryškių veido bruožų brunetėms – tamsesnius.

Savaiminio įdegio priemonių rūšys

Aliejus

Aliejus ne tik suteikia kūnui tamsų atspalvį, bet ir padeda ilgiau išlaikyti natūralų įdegį, įgytą saulėtų atostogų metu. Aliejus pasiskirsto tolygiai, tačiau įsigeria kiek ilgiau nei kitos priemonės.

Gelis

Lengva tepti, tokia priemonių tekstūra nepalieka dryžių ant odos. Suteikia momentinį efektą. Be to, gelis papildomai vėsina odą ir greitai susigeria.

Putos

Idealiai tinka turinčioms riebią odą, kadangi putos yra lengvos tekstūros bei neužkemša porų. Tepti reikia naudojant specialią kumštinę pirštinę, kad nesusiteptų delnai. Įdegis atsiranda palaipsniui, per kelias valandas odos atspalvis keičiasi nuo šviesiai auksinio iki intensyvesnio.

Servetėlės

Greita ir patogu naudoti net ir kelionėje. Servetėlės ​​taip pat yra tinka tiems, kurie nori išlaikyti vienodą įdegį atostogų metu. Įdegis išlieka kelias dienas, po to procedūrą galima kartoti. Paprastai jos būna tinkamos tiek kūnui, tiek veidui.

Purškiklis

Lengva naudoti: purškalas leidžia lengvai paskirstyti produktą sunkiai pasiekiamose vietose. Rezultatas matomas iš karto. Priemonę reikia paskirstyti sukamaisiais masažo judesiais. Pastaroji yra itin patogi naudoti ant kojų ir nugaros.

Serumas

Šios kategorijos produktus renkasi tie, kurie nori kuo natūralesnio rezultato. Naudojimas be galo paprastas. Tereikia užtepti nedidelį kiekį serumo ant pirštinės ir sukamaisiais judesiais tepti ant kūno bei veido. Lengvas įdegis išryškėja po keletos valandų. O iki tol, vertėtų vengti kontakto su vandeniu.

Lašai

Tai koncentratas, dedamas į įprastą kremą ir suteikiantis odai auksinį atspalvį. Siekiant norimo įdegio atspalvio, reikia sumaišyti kelis lašus su įprastu drėkinamuoju kremu ar serumu. Sumaišius priemones delne, tolygiai paskirstykite gautą mišinį ant kūno ar veido odos. Be abejo, kuo daugiau lašų įlašinsite, tuo intensyvesnį odos atspalvį išgausite. Tamsesnio odos atspalvio palaikymui priemonę galite naudoti reguliariai, kas keletą dienų.

Losjonas

Idealiai tinka sausai odai, puikiai drėkina ir akimirksniu suteikia gražų įdegį. Losjonas suteikia lengvą ir trumpalaikį įdegio efektą.

Kremas

Tai tekstūra, tinkanti beveik visiems. Turi greitą arba kaupiamąjį poveikį. Savaiminio įdegio kremas tolygiai pasiskirsto ir greitai susigeria.

Kaip teisingai užtepti savaiminio įdegio priemonę?

Gerai nušveiskite visą kūną, kad įdegis būtų tolygus. Jei reikia, atlikite epiliaciją, kad plaukeliai netrukdytų produkto paskirstymui bei veikimui. Nepamirškite mūvėti apsauginių pirštinių, kad „neįdegtų“ delnai. Tuomet greitai, bet kruopščiai sukamaisiais judesiais tepkite kūną savaiminio įdegio priemone. Tai patogu daryti su kempinėle ar kumštine pirštine, kuri gali būti komplekte, jei ne – galite įsigyti atskirai.

Savaiminį įdegį ant veido geriau tepti nedideliu aplikatoriumi, nepamirštant zonos už ausų bei sprando. Ypač atsargiai dirbkite su visada matomomis odos vietomis: blauzdomis, rankomis, dekoltė zona ir kaklu. Duokite savaiminio įdegio priemonėms laiko išdžiūti ir susigerti. Naudojimo instrukcijose dažniausiai nurodoma, kokią priemonę geriausia naudoti produktui tepti. Be to, bent pirmąsias penkias valandas po procedūros venkite kontakto su vandeniu ir bent pora valandų nevilkėkite aptemptų drabužių. Taigi, jei norite tolygios bei gražios kūno spalvos – Newcrush galite rasti didelį savaiminio įdegio priemonių pasirinkimą. 

Maža gudrybė: sumaišykite produktą su drėkinamuoju kremu santykiu 1:1, kad veido spalva būtų ne tokia intensyvi.

Produkto privalumai

Savaiminio įdegio priemonės turi tam tikrų privalumų, dėl kurių jos yra taip pamėgtos.

  • Prieinama kaina
  • Greitas efektas
  • Saugumas
  • Galimybė pasirinkti optimalų odos atspalvį
  • Gaunamas tolygus odos atspalvis
  • Paprasta naudoti
  • Nekenksminga alternatyva soliariumui

Atsargumo priemonės

Nors savaiminis įdegis yra saugus produktas, tačiau jį naudojant verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos niuansus.

  • Venkite savaiminio įdegio patekimo ant antakių, blakstienų ir plaukų.
  • Užtepę produktą, kruopščiai nusiplaukite rankas. O dar geriau, jei tepsite produktą naudodami specialią pirštinę.
  • Nenaudokite savaiminio įdegio priemonių, jei esate linkę į alergines reakcijas arba turite atvirų žaizdų ar odos pažeidimų.
pr2024/22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kelionė po brolių Grimų pasakų karalystę

Sparčiais žingsneliais į Vydūno viešąją biblioteką sausio 23 d. atstriksėjo Pagėgių lopšelio-darželio „Zuikučių“ grupės auklėtiniai su mokytoja Aurelija Preimoniene ir mokytojos padėjėjomis Daiva Aleškevičiūte bei Gabriele Stunguryte. Tądien čia vyko literatūrinė skaitymo skatinimo edukacija „Stebuklų šalies paslaptys: atrask brolių Grimų pasaulį!“, skirta vieno iš brolių Grimų, vokiečių pasakų rinkėjo ir tyrėjo, bibliotekininko, kalbininko Jakobo Grimo 240-osioms gimimo metinėms paminėti. Vaikučiai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie brolius Grimus, sužinojo, kad jie buvo garsūs vokiečių kalbininkai ir tautosakininkai, kurie labai mėgo rinkti bei

Kviečia drauge kurti agrosektoriaus proveržį parodoje „Ką pasėsi… 2025“

Kovo 27–29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) vyksiančioje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2025“ susijungia naujausios technologijos, tradicijos ir šiuolaikiškas požiūris į žemės ūkį. Didžiausias Baltijos šalyse tokio pobūdžio renginys – puiki erdvė įmonėms ir organizacijoms pristatyti vystomą veiklą, inovacijas, užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo tinklą. Parodoje – ilgametės tradicijos ir atviras žvilgsnis į ateitį  Pasakodama apie VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centro (VSPC) jau 29-ąjį kartą organizuojamą tarptautinę parodą „Ką pasėsi… 2025“, direktorė Rita Petlickaitė

Draudikai praneša, kad daugėja išmaniųjų įrenginių nuostolių

Tobulėjant technologijoms ir augant išmaniųjų įrenginių skvarbai, ekspertai akcentuoja – didėja ir skaitmeninių įrenginių patiriama žala. Gyventojai naudoja vis brangesnius išmaniuosius įrenginius, kuriuos praradus ar netikėtai sugadinus vidutinė žala siekia apie 460 eurų, tai yra 17 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Remiantis „Lietuvos draudimo“ duomenimis, bendra išmaniųjų įrenginių žalų suma 2024 m. perkopė 1,3 mln. eurų sumą. „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo centro vadovas Mantas Norkus pastebi, kad dažniausiai išmanieji įrenginiai nukenčia nuo vandens, drėgmės, karštų paviršių ir ugnies. Kartais pakenkia

Vairavo neblaivus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje. Sausio 23 d. rytą namuose Kentrių k., Pagėgių sav., rastas vyro, gim. 1955 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Sausio 24 d. naktį K. Kalinausko g., Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (2,46 prom.) vyras, gim. 1983 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sausio 22-os vėlų vakarą namuose Žemaičių Naumiestyje neblaivi (2,28 prom.) moteris, gim. 1999 m., grasino peiliu, blaiviam vyrui, gim. 1993 m.

Taip pat skaitykite