Į Stoniškius atskrido padėkos gervės
Renovavus Stoniškių kultūros namus, atsirado galimybė tęsti tradiciją gyvenvietėje organizuoti vakarones. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Vytauto Stanišausko iniciatyva, lapkričio 7 d. buvo suorganizuotas padėkos vakaras ūkininkams ir rėmėjams, kurie seniūnijai talkina nuolatos, ypač organizuojant šventes.

Stoniškių ūkininkams bei rėmėjams už pagalbą organizuojant įvairius renginius, bendruomenės moterys įteikė simbolines padėkos gerves.
Nedidelėje kultūros namų salėje, kur patogiai gali tilpti apie 80 žmonių, susirinko net 102 kviestiniai svečiai. Ūkininkai ir nuolatiniai organizuojamų renginių rėmėjai grupelėmis susėdo prie stalų, kuriuos papuošė 12 padėkos gervių. Idėja padėkoti savo rėmėjams buvo brandinta jau seniai, o dabar ir sėkmingai įgyvendinta.
Vakaronėje apsilankęs Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis sveikino susirinkusiuosius ir džiaugėsi, kad Stoniškių bendruomenės nariai yra aktyvūs ir tęsia tradiciją rengti vakarones. Vakaro sumanytojas ir organizatorius V. Stanišaukas dėkojo ūkininkams už pagalbą, linkėjo visiems sėkmingų darbų, padėkojo Stoniškių bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei už pagalbą rengiant šią šventę. Nuoširdų ačiū seniūnas tarė visiems ūkininkams, rėmėjams, kurie savo lėšomis remia bendruomenės renginius ir padeda nuveikti kasdieninius ūkio darbus.
Vakaronės „Kai atkyloti vario varteliai“ dalyvius skambiomis dainomis pradžiugimo Pagėgių krašto lakštingala – Regina Pilkionienė. Taip pat koncertavo Rasa ir Valdas Armonai. Nuotaiką praskaidrino įvairūs žaidimai, humoristinės užduotys. Vakarą vedė Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis.
Stoniškių kultūros namuose visą vasarą vyko remontas. Dauguma darbų jau užbaigta, bet oficialiai įstaiga dar neatidaryta. Tai planuojama padaryti dar šiais metais. Vasarį Stoniškių bendruomenės pirmininke tapusi G. Stančaitienė sakė, pasistengsianti suorganizuoti kuo daugiau įvairių renginių, taip siekdama suvienyti bendruomenės narius ir skatinti juos būti aktyvesniais.
Artimiausias planuojamas renginys Stoniškiuose – gruodžio 12 d. vyksiantis advento vakaras. Šį renginį organizuos Stoniškių bendruomenė kartu su mokykla.
Stoniškių bendruomenės inf.
Tai pasitūsino išrinktieji o paprasti bendruomenės nariai sužino tik iš spaudos.Labai esam nepatenkinti seniunaite G.Stannčaitiene nes ji organizuoja renginius tik grietinėlei.Buvusi seniunaitė S.Bagdonienė kiekvieną pašnkindavo,pečius paglostydavo nesvarbu kad esi bendruomenės atstumtas atseit degradavęs. Jai nebuvo išskirtinių o Gražina per šventes pripažysta tik aukštuomene ir prie stalo tik juos kviečia.Labai negražu taip elktis su visais likusiais stoniškiečiais.
Kas čia pas mus kaime grietinėlė ,aš pati dalyvavau šioje vakaronėjė,kur buvo sukviesti kaimo ūkininkai.Žmonės jūs eikit pabraitykit po karvės šūdą,taip kaip mes kasdien dirbame ,tada pamatysite ką reiškia litą užsidirbti.Ir tais litais mes paremiam kaimo šventes,kur jūs visi ilgaliežuviai dalyvaujat.Jums viskas blogai-ūkininkai jums kelius išvažinėja,kaime jums šūdais smirda,seniunas jums blogas,-eikit dirbti žmones,mažiau laiko turėsit loti.Gražina nera seniūnaitė,o galėtų būti ir seniūnė .Linkiu tau Gražina sėkmės-nenuleisk rankų visas kaimas tave palaiko.Na, o pasikalbėti ir pečius pasiglostyti labai puiki vieta sekmadienį bažnyčioje.
Pavydas kalba…..
Na tikrai buvo grazi svente,o tas pirmas komentaras visai ne i tema.
Varnas varnui akies nekerta gal ta šventė ir graži buvo ,bet tik išrinktiesiems.
Mielieji , tie kurie taip rašot,.Jūs šventėms prisidedate financiškai ar organizaciniais darbais? Atsakykitpatys sau… Kaip jūs galvojat iš kokių pinigelių seniūnijos šventės, derliaus šventės, renginiai bendruomenėje ir kt.Norim koncertų ,norim vaišių susimastykim kas visa tai remia. Mes ūkininkai sunkiai uždirbtais kas kiek galėdamas litais.Labai manot drasu organizatoriams pas mus jų prašyti? Tai ir buvo padekos vakaras ir kartu buvome visi trumpam susirinkę pabendrauti, nes mes ūkininkai ne į visus reginius turim galimybę atvykti, nes laiko stoka to neleidžia.O šį kart po rudens darbų pabaigos susibūrem, dėka aktyvių organizatorių.Negalvokit -vaišes susinešėm patys ir neleiskit kalbų ,kad buvo renkama po 100 litų Ką atsinešėm tuo vaišinomės.Didžiulės kantrybės, neprarasti optimizmo ir sveikatos Gražinai ir jos pagalbininkams gražu žiūrėti koks tarp jų susiklausymas.Juk šie žmonės dirba be atlyginimų , bet gyvenimas verda, vis daugiau žmonių įtraukiama į bendruomenę.Kas liečia buvusią pirmininkę STASELĘ- trūksta žodžių ,,, palikim praeityje.Jei buvo renginys tai ar žinote kas jam ruošėsi, aišku kad nežinote, tai va ir nepaisykite vėjų. Žmonės, jei pavydite kažkam kažko ,tai vistiek kalbėkite tiesą , kodėl mes tokie LIETUVIAI.
Taiklei pasakyta