„Apoil“ bendrovė penkerius metus iš eilės pelno sertifikatą EUROPEAN BUSINESS MASTERS 2018-2024

„Apoil“ bendrovės direktorius Paulius Zaveckas: „Aukščiausių rezultatų padeda pasiekti pagarba klientui ir aukščiausia degalų kokybė“.
Kaip bendrovei tai pavyksta, mintimis dalijasi „Apoil“ bendrovės direktorius Paulius Zaveckas:
– Degalus bendrovėms, ūkininkams ir fiziniams asmenims tiekiame jau 30 metų. EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikatas degalų tiekimo sektoriuje yra ypač aukštas įvertinimas. Didžiuojamės juo, kadangi geri rezultatai nepasiekiami iš karto, staiga. Vadinasi, jis pelnytas viso kolektyvo kruopštaus darbo dėka. Kita vertus, tokių rezultatų nepasiektume, jei darbuotojai nebūtų savo srities profesionalai. Būtent nuo darbuotojų priklauso verslo sėkmė. Pradedant nuo aukščiausios ir iki pat žemiausios grandies kolektyvo nariai tūri būti įsisąmoninę, kad dirbama kliento, žmogaus labui.
Mūsų įmonės valdymas grindžiamas ne piramidės, bet srauto principu. Suprantame, kad visi privalome būti sąžiningi, teisingi ir atidūs. Vadovaujantis šiais kriterijais klientų–draugų ratas plečiasi, o puikūs rezultatai leidžia draugų ratą dar pagausinti. Tokiu būdu visos šalys lieka patenkintos, nes jaučia verslo partnerio atsakomybę. O mums darbas suteikia malonumą.
Dar vienas svarbus, o gal ir svarbiausias dalykas, – būtina išlaikyti kuo aukštesnę degalų kokybę. Aukščiausios kokybės degalai padeda klientams sutaupyti, ne tik tiesiogiai, bet ir ilginant technikos ilgaamžiškumą.
Sieksime, kad bendrovė ir toliau būtų nominuojama šiuo aukšto standarto sertifikatu.
pr2024/62





