Penktąjį Demokratijos žinių konkursą laimėjo gimnazistė iš Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos
Baigėsi penktą kartą Seimo rūmuose organizuotas Demokratijos žinių konkursas. Po įtempto finalo nugalėtoja paskelbta Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos gimnazistė Martyna Daukšaitė. Sveikinimai Antrąją vietą užėmė Kauno r. akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos gimnazistas Dominykas Docius, trečiąją – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos moksleivis Aistis Domeika. Konkurso nugalėtojai įteiktas nešiojamasis kompiuteris, antrosios vietos nugalėtojui – mobilusis telefonas, trečiosios – planšetinis kompiuteris. Nugalėtojų trejetas taip pat apdovanotas kelionėmis į Europos Tarybos (ET) būstinę Strasbūre. Jas įsteigė Lietuvos nuolatinė atstovybė prie ET




