Iš mažo Pamario miestelio – į neuromokslo tyrimus Italijoje ir darbą KTU
Kintų miestelyje užaugusi KTU mokslininkė Karolina Armonaitė šiandien analizuoja smegenų signalus, tiria dirbtinio intelekto ir neuromokslo sąsajas bei ieško būdų, kaip technologijos ateityje galėtų padėti žmonėms atkurti judėjimo funkcijas. Pati mokslininkė pripažįsta – vaikystėje apie tokį kelią net nesvajojo. „Atrodė, kad mokslu užsiima kažkuo ypatingi žmonės, o aš savęs tokia nelaikiau“, – sako ji. Kelias į neuromokslą prasidėjo tik vėliau: nuo studijų Lietuvoje, „Erasmus+“ praktikos Romoje ir netikėto fizikos profesoriaus paskatinimo pabandyti stoti į doktorantūrą. Šiandien Kauno technologijos universitete (KTU)

