Socialdemokratus į rinkimus ves Sigitas Šeputis ir Alfredas Nausėda

Ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Šilutės skyriaus nariai pirmininku vėl išsirinko Sigitą Šeputį. Į mero mostą nuo šios partijos pakartotiniuose rinkimuose kandidatuos Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininku perrinktas Sigitas Šeputis.

Lietuvos socialdemokratų Šilutės skyriaus pirmininku ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime vėl išrinktas dabartinis Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis.
Pernai, rugsėjo mėnesį, jis pakeitė 4 metus Šilutės socialdemokratų partijai vadovavusį Alvidą Šimelionį. Buvusio partijos vadovo kandidatūra siūlyta ir šį kartą, tačiau A. Šimelionis atsisakė kandidatuoti S. Šepučio naudai. Slapto balsavimo metu beliko tik pritarti arba nepritarti S. Šepučio kandidatūrai. Iš 169 balso teisę turinčių susirinkimo dalyvių už S. Šeputį balsavo daugiau kaip 150. Jo pavaduotoju išrinktas Savivaldybės vicemeras Algirdas Balčytis.
Sigitas Šeputis atsisakė teikti savo kandidatūrą pakartotiniuose mero rinkimuose, kurie vyks birželio 21 d. Tokį savo sprendimą jis grindė tuo, kad per rinkimus kovo mėnesį jam nepavyko patekti į antrąjį rinkimų turą. Šiek tiek netikėtai kandidatu į mero postą nuo Socialdemokratų partijos tapo minėtasis Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda. „Balotiruotis į mero postą ambicijų neturėjau. Bet kai tokia padėtis susidarė, priėmiau pasiūlymą. Partija didelė (Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės skyrius turi 347 narius), daug žmonių, daug jau nuveikta, tai pasistengsiu ir aš įnešti savo indėlį. Tačiau viskas ne mūsų, o rinkėjų valioje“, – po susirinkimo „Pamariui“ sakė kandidatu į merus partijos išrinktas Alfredas Nausėda.
Jis prisipažino, kad politinės drąsos pridėjo sėkmingas dalyvavimas kovo mėnesį vykusiuose rinkimuose. Tąkart, surinkęs 1094 balsus, jis užėmė trečią poziciją socialdemokratų partijos rinkimų sąraše ir galėjo tapti Šilutės r. savivaldybės tarybos nariu. Neblogi praėjusių rinkimų rezultatai, matyt, paskatino bendrapartiečius rinkti A. Nausėdą partijos kandidatu į mero postą. Pats A. Nausėda bent jau tarybos nariu tikisi tapti ir po pakartotinių rinkimų birželio 21 dieną. Prieš pat šiuos rinkimus A. Nausėda sulauks pensijos amžiaus. Kokios įtakos tai gali turėti jo tolimesnei veiklai, kandidatas į Šilutės rajono mero postą sakė dar nežinąs. Šiuo klausimu jis rengiasi pasikonsultuoti su teisininkais.
Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas vyko Hugo Šojaus dvaro komplekso konferencijų salėje. Tai pirmasis renginys šioje patalpoje po komplekso atidarymo.

LSDP Šilutės skyriaus kandidatu į merus pakartotiniuose rinkimuose tapo Savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Alfredas Nausėda.

ES paramos teikimo programa reikalauja, kad dalis restauruoto komplekso būtų skirta komercinei veiklai, todėl konferencijų salė išnuomota Šilutės rajono gyventojo Leono Bartkaus vadovaujamai įmonei. Ši įmonė užsiima renginių organizavimu. Socialdemokratai už salės nuomą susirinkimui sumokėjo 150 eurų.
Pradėti renginį numatytu laiku nepavyko. Užtruko susirinkimo dalyvių registracija, svečių laukimas. Šilutės socialdemokratų partijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime svečiavosi bendrapartiečiai: Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, LR Seimo narys Artūras Skardžius, LSD partijos Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Vida Rekešienė. Beje, V. Rekešienė, kaip ir S. Šeputis, eina administracijos direktoriaus pareigas, tik Jurbarko savivaldybėje.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

  • Antanas

    Šituo vyru galima pasitikėti , sąžiningas ir darbštus žmogus.

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kiek gegužę užfiksuota žaibų išlydžių?

žaibai

Meteo LT informuoja, kad paviešintame žemėlapyje galite matyti visus per gegužės mėn. užfiksuotus žaibų išlydžius. Didžiausias žaibų išlydžių tankis buvo šiaurės rytiniuose rajonuose, o mažiausias – vakariniuose ir centriniuose rajonuose. Per praėjusį mėnesį iš viso Lietuvoje užfiksuoti 2335 žaibų išlydžiai, o tai yra net 3,5 karto mažiau už 2012-2026 m. gegužės mėn. vidurkį, kuris siekia 8,3 tūkst. išlydžių. Nežiūrint to, šiemet gegužę buvo fiksuojama apie tūkstantį išlydžių daugiau nei pernai (1369). 2012-2026 m. laikotarpiu daugiausia žaibų yra buvę 2024 metais

Praėjimas ežerų, upių ar tvenkinių pakrante yra laisvas, tačiau prie vandens reikia patekti teisėtai

pakrantės

Prasidėjus maudynių sezonui Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) primena, kad visi gyventojai turi teisę laisvai praeiti ir naudotis ežerų, upių ir tvenkinių pakrantėmis, tačiau prie jų reikia patekti teisėtai. Prie vandens pakrantės turi būti einama tik viešais keliais, takais ar kitais teisėtais priėjimais. Per privatų žemės sklypą galima eiti tik gavus jo savininko sutikimą. Įstatymai numato, kad vandens telkinių pakrantės negali būti užtvertos ar užstatytos taip, kad žmonės negalėtų jomis naudotis. Išimtys taikomos tik tam tikrose teritorijose, kuriose galioja specialūs patekimo

Absolventų ir abiturientų dėmesiui dėl privalomojo sveikatos draudimo

Baigei mokyklą ar nuolatines (dienines) studijas vasarą? Iki rugpjūčio 31 d. tavo privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) apmoka valstybė, todėl registruotis Užimtumo tarnyboje vien dėl draudimo tikrai nereikia. Jei po mokslų planuoji pradėti dirbti ar ieškai naujų galimybių – kviečiame registruotis. Užimtumo tarnyba gali padėti susirasti darbą, siūlyti profesinius mokymus, karjeros konsultacijas ir kitą pagalbą. Kyla klausimų? Kreipkis – padėsime rasti tau tinkamiausią sprendimą. ∗ Dėl išskirtinių atvejų rekomenduojame konsultuotis su „Sodra“. Užimtumo tarnybos inf.

Geltonasis tiltas keičiasi. Meras tikina, kad išliks jo dvasia

tiltas

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis paviešino žinių apie vadinamojo Šilutės miesto geltonojo tilto, kuris išgabentas remontuoti, būklę ir būsimą spalvą. Primename, kad šis senas tiltas Šilutėje per Šyšos upę yra buvęs pilkos spalvos, vėliau nudažytas geltonai. Atėjus metui jį sutvarkyti, kilo diskusija dėl būsimos spalvos. Štai ką praneša meras V. Laurinaitis: – Šilutėje yra vietų, kurios žmonėms reiškia daugiau nei tik infrastruktūrą. Viena iš jų – mūsų visų gerai pažįstamas geltonasis tiltas. Pradėjus rekonstrukcijos darbus paaiškėjo, kad tilto būklė

Taip pat skaitykite