Rasta narkotikų. Pilietis pavogė butelį karčiosios ir spurgą
Tauragės apskrities VPK praneša, kad gegužės 18 d. Šilutėje policija aiškinosi narkotikų reikalus.
Gegužės 18 d. pavakare Pagrynių k., Šilutės sen., vyras, gim. 1992 m., neteisėtai turėjo narkotinės medžiagos – kanapių antžemines dalies. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 18 d. vakare Draugystės 5-ame take, Šilutėje, automobilio „VW Golf“ dalinės apžiūros metu rastas plastikinis maišelis ir sulankstytas baltos spalvos lapas, kuriuose buvo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Radinys priklauso vyrui, gim. 1988 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 20 d. popietę Šilutėje neblaivus (1,55 prom.) vyras, gim. 1981 m., iš parduotuvės pavogė alkoholio butelį, 8 žiebtuvėlius ir 1 spurgą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 19 d. Švėkšnoje moteris, gim. 1975 m., į savo telefoną gavo SMS žinutę apie padarytą administracinį nusižengimą. Paspaudusi pateiktą nuorodą ir įvedusi banko prisijungimo duomenis, sąskaitoje neteko 585 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.





