Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukisGartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve.

Kaip išvengti didelio triukšmo?

Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo būdų, kaip galima išvengti didelio gartraukio triukšmo.

  • Prieš perkant gartraukį, pasikonsultuokite su specialistu ir išsakykite jam savo poreikius, bei pageidautinas gartraukio savybes. Specialistas jums padės pasirinkti kuo labiau modernesnį ir efektyvesnį gartraukį, kuris skleis kuo mažiau pašalinio triukšmo.
  • Jeigu jūsų turimas gartraukis skleidžia didelį garsą, pabandykite pakeisti filtrus, arba juos išvalyti. Gartraukio veikimo metu, ištraukiami ne tik kvapai, garai, bet į jį taip pat patenka riebalų dalelių, kurios teršia įrenginį. Pakeitus filtrą, arba jį išvalius, gali pagerėti gartraukio veikimas bei sumažėti skleidžiamas triukšmas.
  • Labai svarbu gartraukį reguliariai valyti, tinkamai prižiūrėti. Išvalyti reikia ne tik filtrus, bet ir groteles, jose dažnai būna įvairių riebalų likučių. Į gartraukį taip pat gali patekti trupinių, šiukšlių, dulkių bei kitų nešvarumų, kurie kenkia įrenginio darbui ir gali turėti įtakos veikimo garsumui.
  • Gartraukio triukšmas didėja su pasirinktu gartraukio greičio bei galingumo lygiu. Jeigu pasirinksite vidutinį ar mažesnį veikimo greitį, tuomet skleidžiamas garsas nebus toks didelis.
  • Jeigu jūsų turimas gartraukis yra itin triukšmingas ir aukščiau išvardinti būdai nepadeda sumažinti jo skleidžiamo triukšmo, galbūt metas jį pakeisti kitu? Jeigu gartraukis nebėra toks funkcionalus ir efektyvus, koks buvo anksčiau, pasvarstykite apie galimybę įsigyti funkcionalesnį, ekonomiškesnį ir mažesnį garsą skleidžiantį gartraukį.

Norint, jog jūsų pasirinktas gartraukis veiktų kuo tyliau ir kokybiškiau, rinkitės šį įrenginį atidžiai bei atsakingai. Nepamirškite pasikonsultuoti su šuo srities specialistais, kurie jums apdės priimti tinkamiausią sprendimą. Daugiau informacijos apie gartraukio pasirinkimą taip pat galite rasti internete.

pr2023/181

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kelionė po brolių Grimų pasakų karalystę

Sparčiais žingsneliais į Vydūno viešąją biblioteką sausio 23 d. atstriksėjo Pagėgių lopšelio-darželio „Zuikučių“ grupės auklėtiniai su mokytoja Aurelija Preimoniene ir mokytojos padėjėjomis Daiva Aleškevičiūte bei Gabriele Stunguryte. Tądien čia vyko literatūrinė skaitymo skatinimo edukacija „Stebuklų šalies paslaptys: atrask brolių Grimų pasaulį!“, skirta vieno iš brolių Grimų, vokiečių pasakų rinkėjo ir tyrėjo, bibliotekininko, kalbininko Jakobo Grimo 240-osioms gimimo metinėms paminėti. Vaikučiai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie brolius Grimus, sužinojo, kad jie buvo garsūs vokiečių kalbininkai ir tautosakininkai, kurie labai mėgo rinkti bei

Kviečia drauge kurti agrosektoriaus proveržį parodoje „Ką pasėsi… 2025“

Kovo 27–29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) vyksiančioje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2025“ susijungia naujausios technologijos, tradicijos ir šiuolaikiškas požiūris į žemės ūkį. Didžiausias Baltijos šalyse tokio pobūdžio renginys – puiki erdvė įmonėms ir organizacijoms pristatyti vystomą veiklą, inovacijas, užmegzti ir plėtoti bendradarbiavimo tinklą. Parodoje – ilgametės tradicijos ir atviras žvilgsnis į ateitį  Pasakodama apie VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centro (VSPC) jau 29-ąjį kartą organizuojamą tarptautinę parodą „Ką pasėsi… 2025“, direktorė Rita Petlickaitė

Draudikai praneša, kad daugėja išmaniųjų įrenginių nuostolių

Tobulėjant technologijoms ir augant išmaniųjų įrenginių skvarbai, ekspertai akcentuoja – didėja ir skaitmeninių įrenginių patiriama žala. Gyventojai naudoja vis brangesnius išmaniuosius įrenginius, kuriuos praradus ar netikėtai sugadinus vidutinė žala siekia apie 460 eurų, tai yra 17 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Remiantis „Lietuvos draudimo“ duomenimis, bendra išmaniųjų įrenginių žalų suma 2024 m. perkopė 1,3 mln. eurų sumą. „Lietuvos draudimo“ klientų aptarnavimo centro vadovas Mantas Norkus pastebi, kad dažniausiai išmanieji įrenginiai nukenčia nuo vandens, drėgmės, karštų paviršių ir ugnies. Kartais pakenkia

Vairavo neblaivus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje. Sausio 23 d. rytą namuose Kentrių k., Pagėgių sav., rastas vyro, gim. 1955 m., kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Sausio 24 d. naktį K. Kalinausko g., Šilutėje, sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (2,46 prom.) vyras, gim. 1983 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sausio 22-os vėlų vakarą namuose Žemaičių Naumiestyje neblaivi (2,28 prom.) moteris, gim. 1999 m., grasino peiliu, blaiviam vyrui, gim. 1993 m.

Taip pat skaitykite