Į butą – per balkoną, jo langą atidarius laužtuvu
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas bei Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.
Gegužės 9 d. pavakare ugniagesių gelbėtojų pagalbos kreipėsi Taikos g. Šilutėje gyventojai. Jie negalėjo patekti į namo trečiajame aukšte esantį butą.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, ištraukiamomis kopėčiomis pakilta iki 3 aukšte esančio buto, laužtuvu atidarytas balkono langas, balkono durys buvo praviros. Į butą įleisti medikai ir policija. Viduje rastas kūnas be gyvybės ženklų.
Gegužės 9-os rytą ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Ūtos k., Gardamo sen., kelyje Šyliai-Švėkšna nuo kelio nuvažiavęs automobilis.
Atvykę ugniagesiai gelbėtojai nuo kelio nuvažiavusiame automobilyje „Audi A4“ prispaustų žmonių nerado. Atjungtas akumuliatorius, sulaukta, kol atvyko greitosios medicinos pagalbos tarnyba ir policija.
Gegužės 10-os vakare Pavilnučio k., Švėkšnos sen., neblaivi (1,76 prom.) moteris, gim. 1970 m., vairavo automobilį „Nissan Almero Tino“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.





