5 itin dažnai daromų automobilių priežiūros klaidos

Visi norime, kad mūsų turimas automobilis tarnautų ilgai bei patikimai. Belieka tik pridurti, kad tinkama priežiūra yra vienas iš būdų užtikrinti, kad transporto priemonė tarnautų ilgai. Na, o, kad užtikrintumėte tinkamą transporto priemonės priežiūrą, labai svarbu, kad nedarytumėte klaidų. Kai kurios automobilių priežiūros klaidos yra daromos ypač dažnai. Tad pats metas sužinoti, ko svarbu vengti.

  1. Nemanykite, kad automobilį turėtumėte plauti tik tuomet, kai jau vizualiai galite pastebėti nešvarumus. Iš tiesų ant jūsų transporto priemonės visuomet yra nešvarumų, kurie akimi net nepastebimi, tačiau vis tiek gali daryti neigiamą poveikį. Taigi, nelaukite, kol nešvarumai taps matomi – dažnai bei reguliariai plaukite automobilį, kad užtikrintumėte nepriekaištingą švarą.
  2. Dar viena klaida, kurią daro ypač dauag žmonių, neskiriama dėmesio vandens, kuriuos plaunamas automobilis, kokybei. Dauguma vis dar mano, kad visiškai nesvarbu, kokios kokybės vandeniu bus plaunama transporto priemonė. Tačiau svarbu pabrėžti, kad šiam tikslui geriausiai tinka nukalkintas ir suminkštintas vanduo. Tokiame nėra didelės mineralų koncentracijos, todėl išvengiama kontūrinių dėmių ir užtikrinama nepriekaištinga išvaizda.
  3. Automobilui plauti galima naudoti įvairias priemones. Tačiau vienas blogiausių dalykų, kokį tik galite pasirinkti, yra porėta kempinė. Ji netinkama todėl, kad į joje esančias ertmes patenka bei kaupiasi nešvarumai. Taigi, plaunant automobilį tokia kempine ne tik sunku išgauti puikų rezultatų, bet padidėja ir mikro įbrėžimų tikimybė.
  4. Prie stiklo prišalęs ledas – ypač dažna problema, su kuria susiduriama orams atvėsus. Įdomu tai, kad žmonės šią problemą spręsti yra linkę skirtingai, tačiau daug kas mano, kad tinkamiausias būdas – ledą šalinti valytuvais. Visgi, tai vienas blogiausių dalykų, kurį galite padaryti prižiūrėdami savo automobilį. Atminkite, kad valytuvai nėra pajėgūs pašalinti ledą, be to, gadinamos valytuvų šluostės. Tad, jei valytuvais bandysite pašalinti ledą, teks susitaikyti su tuo, kad ne tik nepasieksite norimo rezultato, bet valytuvai tarnaus gerokai trumpiau.
  5. Dar viena klaida – manymas, kad, jei automobilis yra prastos būklės, tai jo neįmanoma parduoti. Spauskite, jei domina greitas automobilio pardavimas.
pr2022/201

Vienas komentaras

  • Egidija

    Manau, jog kokybiškas automobilio aptarnavimas autoservise prailgina jo tarnavimo laiką ne vieneriais metais. Tad verta investuoti nedideles sumas ir užbėgti dideliems gedimams už akių.

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai vėl suaktyvėjo – iš gyventojų išvilioja ir šešiaženkles sumas

Nepaisant kone kasdienių žinių apie internetinių ir telefoninių sukčių veiklą, apgavikų laimikiai auga. Vien paskutinėmis žiemos ir pirmomis pavasario dienomis iš žmonių net šešiskart išviliotos sumos, viršijusios 25 tūkst. eurų. Ekspertai ragina neprarasti budrumo ir telefonu neatskleisti jokių asmeninių duomenų. „Nei banko darbuotojai, nei policijos pareigūnai neprašo žmonių atskleisti savo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodų ar panašios jautrios asmeninės informacijos. Nekalbant jau apie atvejus, kai rusiškai kalbantys asmenys prisistato esantys „Google“ ar „Igničio“ darbuotojais. Vos išgirdę tokius ar panašius teiginius bei

Dantų protezavimas – procedūros eiga ir dažniausios baimės

Dantų protezavimas – tai prarastų arba pažeistų dantų atkūrimo procedūra, kuri leidžia atkurti ne tik estetiką, bet ir kramtymo funkciją. Šiuolaikinė odontologija siūlo įvairius protezavimo būdus – nuo išimamų protezų iki fiksuotų dantų ant implantų ar natūralių dantų. Nors ši procedūra daugeliui pacientų kelia nerimą – ji dažniausiai yra neskausminga ir suteikia ilgalaikį rezultatą. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas Pirmasis etapas – išsami konsultacija su odontologu, kurios metu įvertinama burnos sveikata, atliekami rentgeno ar kompiuterinės tomografijos tyrimai. Gydytojas nustato, ar

Kas yra poveikio duomenų apsaugai vertinimas ir kada jis reikalingas?

Poveikio duomenų apsaugai vertinimas (PDAV) yra sisteminis procesas, kurio metu organizacija įvertina – kaip tam tikri duomenų tvarkymo veiksmai gali paveikti asmens duomenų saugumą ir privatumą. Šis vertinimas leidžia identifikuoti galimas rizikas, įvertinti jų poveikį bei parengti tinkamas priemones joms sumažinti. Poveikio duomenų apsaugai vertinimas yra viena iš pagrindinių priemonių, kuri padeda užtikrinti, kad organizacija laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų. Kada poveikio duomenų apsaugai vertinimas yra privalomas? BDAR 35 straipsnis numato, kad poveikio duomenų apsaugai vertinimas yra privalomas,

Plastmasinių bakų panaudojimo galimybės stebina savo įvairove

Plastikinis bakas gali kainuoti vos kelis eurus, tačiau net ir patys maloniai nustebsite, kaip įvairiai bei naudingai gali būti panaudojamas šis gaminys. Galite panaudoti namų ūkyje Štai, kaip įvairiai plastmasinį baką galite panaudoti namų ūkyje: Laikykite įvairius daiktus, pvz., žaislus, sporto inventorių, sodo įrankius ar valymo priemones; Bakelis gali tapti patogiu konteineriu daiktams, kuriuos reikia nešioti iš vienos vietos į kitą; Naudokite plastmasinius bakus daiktams, kuriuos reikia laikyti lauke, apsaugoti nuo lietaus ir dulkių; Suskirstykite smulkius daiktu – varžtus, vinis,

Taip pat skaitykite