Nacionalinis diktantas – „Rašyk. Klysk. Išmok“
Nacionalinis diktantas po kelerių metų pertraukos sugrįžo jau 14-ąjį kartą ir vėl pakvietė prie popieriaus lapo mokančius lietuvių kalbą. Tai galimybė pasitikrinti rašybos įgūdžius, proga juos patobulinti arba išmokti. Ne veltui šių metų organizatorių šūkis – „Rašyk. Klysk. Išmok“. Pirmajame ture, vykusiame kovo 15 dieną, dalyviai rašė Agnės Žagrakalytės sukurtą tekstą „Invazinė rūšis“, kuris buvo transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Diktantą skaitė LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje diktantą rašė 16 suaugusiųjų ir dvi


















































