Žinomas dainininkas vestuvėms pasirinko Švėkšnos bažnyčią

Ši nuotrauka skelbiama Ovidijaus Petrausko feisbuko puslapyje prie kvietimo dalyvauti jų tuoktuvėse Švėkšnos bažnyčioje.

Šalies žiniasklaida paskelbė, kad grupės „Žemaitukai“ narys Ovidijus Petrauskas rugpjūčio 31 d. Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vedė Eveliną Gusevą.

Dviejų dainininkų – Ovidijaus Petrausko ir Lino Vaitkevičiaus – grupė „Žemaitukai“ dažnai siejama su jų atliekama daina „Jeigu pasaulis priklausytų man…“ Ir šią vasarą grupė koncertavo daugelyje Lietuvoje vykusių švenčių, o šią dainą žiūrovai dainuoja kartu su grupe. Paprastai visuose pasirodymuose „Žemaitukai“ atlieka šią populiarią dainą, nes susirinkusieji plojimais to pageidauja. Jų repertuare yra ir daugiau dainų, kurios jau pamėgtos žiūrovų.

Dėl koncertų gausos vestuvėms pasirinktas trečiadienis… Vestuvės įvyko po ketverių metų draugystės. Pora augina dukrą Estelę.

Po jaudinančios ceremonijos Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje pora kiek daugiau nei 50 svečių pakvietė į Memelio dvarą, įsikūrusį netoli Klaipėdos.

O. Petrauskas vestuvėms pasirinko klasikinį kostiumą, o štai nuotaka Evelina išsirinko elegantišką mados namų „Más 924“ suknelę. Įsimylėjėlių rankas papuošė balto aukso žiedai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite