Žinomas dainininkas vestuvėms pasirinko Švėkšnos bažnyčią

Ši nuotrauka skelbiama Ovidijaus Petrausko feisbuko puslapyje prie kvietimo dalyvauti jų tuoktuvėse Švėkšnos bažnyčioje.

Šalies žiniasklaida paskelbė, kad grupės „Žemaitukai“ narys Ovidijus Petrauskas rugpjūčio 31 d. Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje vedė Eveliną Gusevą.

Dviejų dainininkų – Ovidijaus Petrausko ir Lino Vaitkevičiaus – grupė „Žemaitukai“ dažnai siejama su jų atliekama daina „Jeigu pasaulis priklausytų man…“ Ir šią vasarą grupė koncertavo daugelyje Lietuvoje vykusių švenčių, o šią dainą žiūrovai dainuoja kartu su grupe. Paprastai visuose pasirodymuose „Žemaitukai“ atlieka šią populiarią dainą, nes susirinkusieji plojimais to pageidauja. Jų repertuare yra ir daugiau dainų, kurios jau pamėgtos žiūrovų.

Dėl koncertų gausos vestuvėms pasirinktas trečiadienis… Vestuvės įvyko po ketverių metų draugystės. Pora augina dukrą Estelę.

Po jaudinančios ceremonijos Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje pora kiek daugiau nei 50 svečių pakvietė į Memelio dvarą, įsikūrusį netoli Klaipėdos.

O. Petrauskas vestuvėms pasirinko klasikinį kostiumą, o štai nuotaka Evelina išsirinko elegantišką mados namų „Más 924“ suknelę. Įsimylėjėlių rankas papuošė balto aukso žiedai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite