Žiemos-pavasario pirmenybių finalas

Kovo pabaigoje futbolo klubo „Tauras“ dirbtinės dangos stadione vyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) Žiemos-pavasario pirmenybių (vaikinų 1996-1997 gim. m.) finalinio ketverto rungtynės.

Treneris Darius Stažys, Algirdas Šveikauskas, Dominykas Norkus, Jonas Ulberkis, Nuotraukoje nėra Dovydo Kuisio.

Pirmenybių finale dalyvavo keturių Lietuvos zonų komandos-nugalėtojos: Vilniaus VFK „Ateitis“, Kauno FM „Spyris-Tauras“, Šiaulių FA ir Tauragės apskrities futbolo komanda „Tauras“.         Tauragės apskrities rinktinei atstovavo keturi pagėgiškiai – Dominykas Norkus, Algirdas Šveikauskas, Dovydas Kuisys ir Jonas Ulberkis, kuriuos treniruoja Darius Stažys.

Pirmas rungtynes laimėjo šiauliškiai, įveikę Tauragės „Taurą“ – 1:0. Beje, tauragiškiai per rungtynes buvo sukūrę begalę puikių momentų pelnyti įvartį, bet progų neišnaudojo. Kitas rungtynes, įveikę Vilniaus komandą, laimėjo kauniečiai rezultatu 2:0.

Dėl trečiosios vietos susitiko pirmąsias rungtynes pralaimėjusios komandos: aikštės šeimininkai  „Tauras“ ir Vilniaus „Ateitis“. Permainingose rungtynėse stipresni ir taiklesni buvo tauragiškiai, kurie pelnė keturis įvarčius, o į savo vartus praleido tik vieną – jie pelnytai iškovojo trečią vietą.

Kupinos įtampos buvo finalinės rungtynės – komandos kovojo dėl kamuolio kiekviename aikštės lopinėlyje. Šį kartą sėkmė vėl nusišypsojo šiauliškiams, kurie rezultatu 2:1 nugalėjo varžovus iš Kauno.

Jau antrus metus iš eilės LVJFA Žiemos-pavasario taurę virš galvų iškėlė „Šiaulių“ ekipos auklėtiniai.

Tauragės apskrities futbolo federacija buvo įsteigusi prizus geriausiems kiekvienos komandos žaidėjams. Apdovanoti „Ateities“ komandos žaidėjas B. Tutis, „Tauro“ – pagėgiškis Dominykas Norkus, „Spyrio-Tauro“ – Karolis Šilkaitis, „Šiaulių“ – Justas Petravičius.

LVJFA įsteigti prizai atiteko geriausiu vartininku pripažintam Edvinui Gertmonui („Tauras“), geriausiam gynėjui Robertui Visockui („Šiauliai“),  geriausiam saugui Aivarui Lisauskui („Spyris-Tauras“), geriausiam puolėjui Vytautui Kurmiui („Tauras“), rezultatyviausiam finalinių rungtynių žaidėjui Justui Petravičiui („Šiauliai“).

Darius Stažys
Pagėgių meno ir sporto mokyklos futbolo treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Neteisėtu praturtėjimu kaltinami sutuoktiniai pravers teismo duris

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai perdavė teismui. Baudžiamojoje byloje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Dalia Mackevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės

Vasario 1 d. prasidėjo žiemos priėmimas į profesines mokyklas

Vasario 1 d. prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 12 d. Prašymus teikti gali ir jau įgijusieji išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, ir jos dar neturintieji. „Šiuo metu darbo rinkoje labiausiai pasigendama inžinerijos ir informacinių technologijų sričių specialistų, taip pat didėja darbuotojų poreikis statybos, gamybos sektoriuose. Norėdami užpildyti šią spragą, skatiname kuo didesnį profesinio mokymo prieinamumą ir atvirumą, planuojame investicijas į profesinio mokymo programų atnaujinimą.

Taip pat skaitykite