Žiemos-pavasario pirmenybių finalas

Kovo pabaigoje futbolo klubo „Tauras“ dirbtinės dangos stadione vyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) Žiemos-pavasario pirmenybių (vaikinų 1996-1997 gim. m.) finalinio ketverto rungtynės.

Treneris Darius Stažys, Algirdas Šveikauskas, Dominykas Norkus, Jonas Ulberkis, Nuotraukoje nėra Dovydo Kuisio.

Pirmenybių finale dalyvavo keturių Lietuvos zonų komandos-nugalėtojos: Vilniaus VFK „Ateitis“, Kauno FM „Spyris-Tauras“, Šiaulių FA ir Tauragės apskrities futbolo komanda „Tauras“.         Tauragės apskrities rinktinei atstovavo keturi pagėgiškiai – Dominykas Norkus, Algirdas Šveikauskas, Dovydas Kuisys ir Jonas Ulberkis, kuriuos treniruoja Darius Stažys.

Pirmas rungtynes laimėjo šiauliškiai, įveikę Tauragės „Taurą“ – 1:0. Beje, tauragiškiai per rungtynes buvo sukūrę begalę puikių momentų pelnyti įvartį, bet progų neišnaudojo. Kitas rungtynes, įveikę Vilniaus komandą, laimėjo kauniečiai rezultatu 2:0.

Dėl trečiosios vietos susitiko pirmąsias rungtynes pralaimėjusios komandos: aikštės šeimininkai  „Tauras“ ir Vilniaus „Ateitis“. Permainingose rungtynėse stipresni ir taiklesni buvo tauragiškiai, kurie pelnė keturis įvarčius, o į savo vartus praleido tik vieną – jie pelnytai iškovojo trečią vietą.

Kupinos įtampos buvo finalinės rungtynės – komandos kovojo dėl kamuolio kiekviename aikštės lopinėlyje. Šį kartą sėkmė vėl nusišypsojo šiauliškiams, kurie rezultatu 2:1 nugalėjo varžovus iš Kauno.

Jau antrus metus iš eilės LVJFA Žiemos-pavasario taurę virš galvų iškėlė „Šiaulių“ ekipos auklėtiniai.

Tauragės apskrities futbolo federacija buvo įsteigusi prizus geriausiems kiekvienos komandos žaidėjams. Apdovanoti „Ateities“ komandos žaidėjas B. Tutis, „Tauro“ – pagėgiškis Dominykas Norkus, „Spyrio-Tauro“ – Karolis Šilkaitis, „Šiaulių“ – Justas Petravičius.

LVJFA įsteigti prizai atiteko geriausiu vartininku pripažintam Edvinui Gertmonui („Tauras“), geriausiam gynėjui Robertui Visockui („Šiauliai“),  geriausiam saugui Aivarui Lisauskui („Spyris-Tauras“), geriausiam puolėjui Vytautui Kurmiui („Tauras“), rezultatyviausiam finalinių rungtynių žaidėjui Justui Petravičiui („Šiauliai“).

Darius Stažys
Pagėgių meno ir sporto mokyklos futbolo treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite