Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti. 

Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos.

UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose.

UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis Lenkijos žemės ūkio mašinų gamintojo ROLMAKO platintojas Lietuvoje. ROLMAKO siūlo modernius sprendimus žemės ūkiui. Šios firmos žemės ūkio technika labai tinka smulkiems ir vidutiniams ūkiams, jauniesiems ūkininkams, nes yra pigi, patikima ir jau išbandyta Lietuvos ūkiuose.

Sparčiai tobulėja žemės ūkio technika, joje montuojama vis daugiau elektroninės įrangos

UAB „Audrokesta“ didelę reikšmę teikia velkamųjų, savaeigių purkštuvų ir kitos techninės elektroninės įrangos remontui ir priežiūrai. Įmonėje ir nuvykę į ūkius kartu su ūkininkais paslaugas teikia kvalifikuoti meistrai. Atsarginės detalės pristatomos laiku, mat darbymečiu laikas žemdirbiui yra visagalis. Kartais sodinimui ar derliaus nuėmimui tinkamų dienų turime vos kelias dienas, tad laiku ir kokybiškai atlikta paslauga gali sutaupyti nemažai būsimo derliaus ir atnešti pajamų.

UAB „Audrokesta“ aptarnaujantis personalas atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį remontuoti ir derinti pas mus įsigytą įrangą. Jei bus rimtesnis gedimas, suteiksime galimybę panaudoti alternatyvią žemės ūkio techniką.

Perkant naują žemės ūkio techniką ne visada sutaupoma ir ne visada sulaukiama Europos Sąjungos paramos

Sprendimas – kokybiška žemės ūkio technika, praėjusi techninę apžiūrą ir kruopščiai paruošta kvalifikuoto serviso personalo.

Mūsų svetainėje pateikiama tik kokybiška, žinomų prekinių ženklų, diagnozuota, remontuojama, sureguliuota, paruošta naudoti žemės ūkio technika: purkštuvai, traktoriai, sėjamosios, kombainai ir kt. Norintiems įsitikinti, kad mūsų rekomenduojama įranga jums tinkama, surengsime susitikimus su ūkininkais, kurie jau naudoja HORSCH ir ROLMAKO žemės ūkio techniką. Taip pat rengiame demonstracinius turus (DEMO TOURS) ir kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tokiu būdu sužinosite, kada ir kur bus eksponuojama žemės ūkio technika, vyks lauko renginiai arba kokias naujoves parodysime parodoje.

Įveskite savo el. pašto adresą puslapio apačioje esančiame laukelyje „Naujienlaiškio prenumerata“. Paštu, informuosime apie svarbiausius įvykius, naujus produktus, vykstančias akcijas.

Pagrindiniai atstovaujami prekių ženklai yra HORSCH ir ROLMAKO

Mums didelė garbė būti vieninteliu oficialiu HORSCH techniku ​​Lietuvoje. HORSCH sėjamosios, žemės ūkio technika, purkštuvai, kompensacinės priekabos puikiai pasiteisino Lietuvos ir pasaulio ūkiuose. Kaip oficialus atstovas suteikiame gamintojams gamintojo garantiją ir teikiame kokybiškas paslaugas.Visas mūsų aptarnaujantis personalas yra apmokytas gamykloje. Todėl HORSCH unikaliai supranta visą žemės ūkio technikos sudėtingumą.

Kviečiame išsirinkti tinkamiausią HORSCH žemės ūkio techniką čia:

  • Sodintuvai, kurie galingi ir patikimi
  • Nauja ir dėvėta žemės ūkio technika su atlikta TA
  • Purkštuvai, tinkami kiekvienam derliui
  • Kompensacinės priekabos
  • Ekologinio ūkio technologija, kurią pasitelkiame pagal tinkamas transporto priemones

 

Protinga rinktis pas mus yra. Išbandykite ir įsitikinkite patys, nes juk sutaupyti yra taip smagu.

Visą informaciją rasite čia: audrokesta.lt.

pr2021/126

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Prognozuojami karščiai, lietus su griaustiniu ir vėju, galima kruša

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad birželio 27 d., pirmadienis, po karšto ilgojo savaitgalio pokyčių dar neatneš – šalyje išsilaikys sausi, saulėti ir karšti orai.  5-10 m/s pietinis, rytinis vėjas gaivins menkai. Aukščiausia temperatūra pavėsyje šiandien sieks 28–33 laipsnius karščio, atokaitoje bus dar karščiau, todėl įdienojus geriau lauke nebūti. Įprasta, kad tvyrant tokiam karčiui medikai pataria vengti aktyvaus judėjimo ir su tuo susijusių darbų. Birželio 28 d., antradienį, orai ims keistis. Naktį lietaus dar nenumatoma. Bus ramu, tvanku ir labai šilta,

Birželio 29-ąją – Pasieniečių diena

Tai profesinė Lietuvos beveik pusketvirto tūkstančio Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnautojų ir darbuotojų šventė. Šia proga vyks šventiniai renginiai ir Šilutėje. Programa Šilutėje: 11 val. Šv. mišios Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje (Katalikų Bažnyčios g. 1); 12 val. VSAT vėliavų būrių maršas – paradas nuo bažnyčios Turgaus ir Lietuvininkų gatvėmis iki Šilutės senojo turgaus aikštės; 12.30 val. iškilmės aikštėje, pasieniečių rikiuotė, apdovanojimai; 13 val. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas; 13.30 val. parodomoji pasieniečių kinologų su šunimis programa; 14

Taip pat skaitykite