Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti. 

Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos.

UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose.

UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis Lenkijos žemės ūkio mašinų gamintojo ROLMAKO platintojas Lietuvoje. ROLMAKO siūlo modernius sprendimus žemės ūkiui. Šios firmos žemės ūkio technika labai tinka smulkiems ir vidutiniams ūkiams, jauniesiems ūkininkams, nes yra pigi, patikima ir jau išbandyta Lietuvos ūkiuose.

Sparčiai tobulėja žemės ūkio technika, joje montuojama vis daugiau elektroninės įrangos

UAB „Audrokesta“ didelę reikšmę teikia velkamųjų, savaeigių purkštuvų ir kitos techninės elektroninės įrangos remontui ir priežiūrai. Įmonėje ir nuvykę į ūkius kartu su ūkininkais paslaugas teikia kvalifikuoti meistrai. Atsarginės detalės pristatomos laiku, mat darbymečiu laikas žemdirbiui yra visagalis. Kartais sodinimui ar derliaus nuėmimui tinkamų dienų turime vos kelias dienas, tad laiku ir kokybiškai atlikta paslauga gali sutaupyti nemažai būsimo derliaus ir atnešti pajamų.

UAB „Audrokesta“ aptarnaujantis personalas atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį remontuoti ir derinti pas mus įsigytą įrangą. Jei bus rimtesnis gedimas, suteiksime galimybę panaudoti alternatyvią žemės ūkio techniką.

Perkant naują žemės ūkio techniką ne visada sutaupoma ir ne visada sulaukiama Europos Sąjungos paramos

Sprendimas – kokybiška žemės ūkio technika, praėjusi techninę apžiūrą ir kruopščiai paruošta kvalifikuoto serviso personalo.

Mūsų svetainėje pateikiama tik kokybiška, žinomų prekinių ženklų, diagnozuota, remontuojama, sureguliuota, paruošta naudoti žemės ūkio technika: purkštuvai, traktoriai, sėjamosios, kombainai ir kt. Norintiems įsitikinti, kad mūsų rekomenduojama įranga jums tinkama, surengsime susitikimus su ūkininkais, kurie jau naudoja HORSCH ir ROLMAKO žemės ūkio techniką. Taip pat rengiame demonstracinius turus (DEMO TOURS) ir kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tokiu būdu sužinosite, kada ir kur bus eksponuojama žemės ūkio technika, vyks lauko renginiai arba kokias naujoves parodysime parodoje.

Įveskite savo el. pašto adresą puslapio apačioje esančiame laukelyje „Naujienlaiškio prenumerata“. Paštu, informuosime apie svarbiausius įvykius, naujus produktus, vykstančias akcijas.

Pagrindiniai atstovaujami prekių ženklai yra HORSCH ir ROLMAKO

Mums didelė garbė būti vieninteliu oficialiu HORSCH techniku ​​Lietuvoje. HORSCH sėjamosios, žemės ūkio technika, purkštuvai, kompensacinės priekabos puikiai pasiteisino Lietuvos ir pasaulio ūkiuose. Kaip oficialus atstovas suteikiame gamintojams gamintojo garantiją ir teikiame kokybiškas paslaugas.Visas mūsų aptarnaujantis personalas yra apmokytas gamykloje. Todėl HORSCH unikaliai supranta visą žemės ūkio technikos sudėtingumą.

Kviečiame išsirinkti tinkamiausią HORSCH žemės ūkio techniką čia:

  • Sodintuvai, kurie galingi ir patikimi
  • Nauja ir dėvėta žemės ūkio technika su atlikta TA
  • Purkštuvai, tinkami kiekvienam derliui
  • Kompensacinės priekabos
  • Ekologinio ūkio technologija, kurią pasitelkiame pagal tinkamas transporto priemones

 

Protinga rinktis pas mus yra. Išbandykite ir įsitikinkite patys, nes juk sutaupyti yra taip smagu.

Visą informaciją rasite čia: audrokesta.lt.

pr2021/126

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite