Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti. 

Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos.

UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose.

UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis Lenkijos žemės ūkio mašinų gamintojo ROLMAKO platintojas Lietuvoje. ROLMAKO siūlo modernius sprendimus žemės ūkiui. Šios firmos žemės ūkio technika labai tinka smulkiems ir vidutiniams ūkiams, jauniesiems ūkininkams, nes yra pigi, patikima ir jau išbandyta Lietuvos ūkiuose.

Sparčiai tobulėja žemės ūkio technika, joje montuojama vis daugiau elektroninės įrangos

UAB „Audrokesta“ didelę reikšmę teikia velkamųjų, savaeigių purkštuvų ir kitos techninės elektroninės įrangos remontui ir priežiūrai. Įmonėje ir nuvykę į ūkius kartu su ūkininkais paslaugas teikia kvalifikuoti meistrai. Atsarginės detalės pristatomos laiku, mat darbymečiu laikas žemdirbiui yra visagalis. Kartais sodinimui ar derliaus nuėmimui tinkamų dienų turime vos kelias dienas, tad laiku ir kokybiškai atlikta paslauga gali sutaupyti nemažai būsimo derliaus ir atnešti pajamų.

UAB „Audrokesta“ aptarnaujantis personalas atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį remontuoti ir derinti pas mus įsigytą įrangą. Jei bus rimtesnis gedimas, suteiksime galimybę panaudoti alternatyvią žemės ūkio techniką.

Perkant naują žemės ūkio techniką ne visada sutaupoma ir ne visada sulaukiama Europos Sąjungos paramos

Sprendimas – kokybiška žemės ūkio technika, praėjusi techninę apžiūrą ir kruopščiai paruošta kvalifikuoto serviso personalo.

Mūsų svetainėje pateikiama tik kokybiška, žinomų prekinių ženklų, diagnozuota, remontuojama, sureguliuota, paruošta naudoti žemės ūkio technika: purkštuvai, traktoriai, sėjamosios, kombainai ir kt. Norintiems įsitikinti, kad mūsų rekomenduojama įranga jums tinkama, surengsime susitikimus su ūkininkais, kurie jau naudoja HORSCH ir ROLMAKO žemės ūkio techniką. Taip pat rengiame demonstracinius turus (DEMO TOURS) ir kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tokiu būdu sužinosite, kada ir kur bus eksponuojama žemės ūkio technika, vyks lauko renginiai arba kokias naujoves parodysime parodoje.

Įveskite savo el. pašto adresą puslapio apačioje esančiame laukelyje „Naujienlaiškio prenumerata“. Paštu, informuosime apie svarbiausius įvykius, naujus produktus, vykstančias akcijas.

Pagrindiniai atstovaujami prekių ženklai yra HORSCH ir ROLMAKO

Mums didelė garbė būti vieninteliu oficialiu HORSCH techniku ​​Lietuvoje. HORSCH sėjamosios, žemės ūkio technika, purkštuvai, kompensacinės priekabos puikiai pasiteisino Lietuvos ir pasaulio ūkiuose. Kaip oficialus atstovas suteikiame gamintojams gamintojo garantiją ir teikiame kokybiškas paslaugas.Visas mūsų aptarnaujantis personalas yra apmokytas gamykloje. Todėl HORSCH unikaliai supranta visą žemės ūkio technikos sudėtingumą.

Kviečiame išsirinkti tinkamiausią HORSCH žemės ūkio techniką čia:

  • Sodintuvai, kurie galingi ir patikimi
  • Nauja ir dėvėta žemės ūkio technika su atlikta TA
  • Purkštuvai, tinkami kiekvienam derliui
  • Kompensacinės priekabos
  • Ekologinio ūkio technologija, kurią pasitelkiame pagal tinkamas transporto priemones

 

Protinga rinktis pas mus yra. Išbandykite ir įsitikinkite patys, nes juk sutaupyti yra taip smagu.

Visą informaciją rasite čia: audrokesta.lt.

pr2021/126

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Policija praneša apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone

Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vyko į  įvykius, dėl kurių gauti pareiškimai. Lapkričio 26-27 d. iš kiemo Vytauto g., Šilutėje, buvo pavogtas automobilis „Škoda Superb“ su jame buvusiais darbo įrankiais. Nuostolis 1724 eurai. Lapkričio 27 d. automobilis rastas Šilutės rajone. Tą pačią dieną pastebėta, kad Juknaičiuose iš namo, galbūt į vidų patekus pro rūsio langą, pavogta įvairių aukso dirbinių ir 650 eurų. Nuostolis 12 000 eurų. Lapkričio 27 d. popietę Saugose buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo neblaivi

D. Trumpo nuotrauka papuošė Baltųjų rūmų Kalėdų eglutę

Vašingtonas, lapkričio 30 d. (AFP-ELTA). Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas „sugrįžo“ į Baltuosius rūmus – respublikono nuotrauka papuošė jo įpėdinio Joe Bideno Kalėdų eglutę. Įrėminta D. Trumpo ir jo žmonos Melanijos nuotrauka yra pirmadienį pristatytų Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų dalis. Ant eglutės valstybinių banketų salėje kabo ir kitų buvusių JAV prezidentų – Jimmy‘io Carterio ir Baracko Obamos – ir jų žmonų nuotraukos. Kad ant eglutės atsirado vietos ir M. ir D. Trumpų poros fotografijai, gali būti traktuojama kaip kalėdinis pasiūlymas

Ar literatūros klasika dar vis įdomi šiuolaikiniam žmogui?

Kasdien pasaulyje išleidžiama šimtai knygų. Knygynuose naujienos keičiasi taip pat gana dažnai. Tokie dideli leidybos mastai natūraliai pasmerkia daug knygų nueiti užmarštin. Visgi yra kūrinių, kurie sėkmingai atlaiko laiko išbandymą jau kelis šimtmečius ir drąsiai gali būti vadinami literatūros klasika.   Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šiuolaikiniam, nuolat skubančiam ir fragmentiškai mąstančiam žmogui klasikiniai kūriniai nebėra aktualūs, tačiau pasaulinės klasikos vardą kai kurios knygos įgijo  ne veltui. Jos pasižymi universalumu, nepavaldžiu laikui ir epochoms. Nors mūsų buitis, aplinka ir

Užstrigo žiedas ant piršto. Ką daryti?

Žiedas ant piršto užstrigti gali dėl įvairių priežasčių: itin ilgo papuošalo nešiojimo, netinkamo žiedo dydžio, traumos, šilto oro, skysčių susilaikymo ar net sąnarių artrito. Užstrigęs žiedas ne tik erzina, bet gali būti ir pavojingas sveikatai. Dalinamės patarimais, kaip elgtis tokioje situacijoje.  Kaip sumažinti patinimą? Patinimą sumažinti galima naudojant RICE (angl. rest, ice, compression, elevation) metodą. Jį sudaro poilsis, ledas, spaudimas ir pakėlimas. Tai įprastas pirmosios pagalbos, teikiamos patempimų ir išnirimų atvejais, etapas. RICE metodas puikiai pritaikomas ir užstrigusiems žiedams: Pirštą

Taip pat skaitykite