Žemės ūkis: paverskite savo darbą ekologiškesniu su nauja elektronine įranga

Šalies ūkininkai nėjo ilgą kelią tobulindami ūkininkavimą, ieškodami ekologiškų sprendimų ir geros įrangos. Pagrindinė ir sunkiausia užduotis – palengvinti ūkininkavimą ir ekonomiškiau dirbti. 

Šią tinkamo ūkininkavimo užduotį puikiai vykdo UAB „Audrokesta“. Įmonės būstinė yra Šakiuose, su atsarginių detalių parduotuve, eksponuojama nauja ir sena žemės ūkio technika, naujausios gręžimo mašinos, purkštuvai, žemės dirbimo mašinos ir kt. Teikiamos ir logistikos paslaugos.

UAB „Audrokesta“ atidarė atsarginių detalių parduotuvę Šiauliuose ir turi tolesnių plėtros planų-su filialais kituose regionuose.

UAB „Audrokesta“ taip pat yra vienintelis Lenkijos žemės ūkio mašinų gamintojo ROLMAKO platintojas Lietuvoje. ROLMAKO siūlo modernius sprendimus žemės ūkiui. Šios firmos žemės ūkio technika labai tinka smulkiems ir vidutiniams ūkiams, jauniesiems ūkininkams, nes yra pigi, patikima ir jau išbandyta Lietuvos ūkiuose.

Sparčiai tobulėja žemės ūkio technika, joje montuojama vis daugiau elektroninės įrangos

UAB „Audrokesta“ didelę reikšmę teikia velkamųjų, savaeigių purkštuvų ir kitos techninės elektroninės įrangos remontui ir priežiūrai. Įmonėje ir nuvykę į ūkius kartu su ūkininkais paslaugas teikia kvalifikuoti meistrai. Atsarginės detalės pristatomos laiku, mat darbymečiu laikas žemdirbiui yra visagalis. Kartais sodinimui ar derliaus nuėmimui tinkamų dienų turime vos kelias dienas, tad laiku ir kokybiškai atlikta paslauga gali sutaupyti nemažai būsimo derliaus ir atnešti pajamų.

UAB „Audrokesta“ aptarnaujantis personalas atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį remontuoti ir derinti pas mus įsigytą įrangą. Jei bus rimtesnis gedimas, suteiksime galimybę panaudoti alternatyvią žemės ūkio techniką.

Perkant naują žemės ūkio techniką ne visada sutaupoma ir ne visada sulaukiama Europos Sąjungos paramos

Sprendimas – kokybiška žemės ūkio technika, praėjusi techninę apžiūrą ir kruopščiai paruošta kvalifikuoto serviso personalo.

Mūsų svetainėje pateikiama tik kokybiška, žinomų prekinių ženklų, diagnozuota, remontuojama, sureguliuota, paruošta naudoti žemės ūkio technika: purkštuvai, traktoriai, sėjamosios, kombainai ir kt. Norintiems įsitikinti, kad mūsų rekomenduojama įranga jums tinkama, surengsime susitikimus su ūkininkais, kurie jau naudoja HORSCH ir ROLMAKO žemės ūkio techniką. Taip pat rengiame demonstracinius turus (DEMO TOURS) ir kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Tokiu būdu sužinosite, kada ir kur bus eksponuojama žemės ūkio technika, vyks lauko renginiai arba kokias naujoves parodysime parodoje.

Įveskite savo el. pašto adresą puslapio apačioje esančiame laukelyje „Naujienlaiškio prenumerata“. Paštu, informuosime apie svarbiausius įvykius, naujus produktus, vykstančias akcijas.

Pagrindiniai atstovaujami prekių ženklai yra HORSCH ir ROLMAKO

Mums didelė garbė būti vieninteliu oficialiu HORSCH techniku ​​Lietuvoje. HORSCH sėjamosios, žemės ūkio technika, purkštuvai, kompensacinės priekabos puikiai pasiteisino Lietuvos ir pasaulio ūkiuose. Kaip oficialus atstovas suteikiame gamintojams gamintojo garantiją ir teikiame kokybiškas paslaugas.Visas mūsų aptarnaujantis personalas yra apmokytas gamykloje. Todėl HORSCH unikaliai supranta visą žemės ūkio technikos sudėtingumą.

Kviečiame išsirinkti tinkamiausią HORSCH žemės ūkio techniką čia:

  • Sodintuvai, kurie galingi ir patikimi
  • Nauja ir dėvėta žemės ūkio technika su atlikta TA
  • Purkštuvai, tinkami kiekvienam derliui
  • Kompensacinės priekabos
  • Ekologinio ūkio technologija, kurią pasitelkiame pagal tinkamas transporto priemones

 

Protinga rinktis pas mus yra. Išbandykite ir įsitikinkite patys, nes juk sutaupyti yra taip smagu.

Visą informaciją rasite čia: audrokesta.lt.

pr2021/126

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pagėgių krašto kultūros darbuotojai netradiciškai minėjo Pasaulinę kultūros dieną

Pasaulinę kultūros dieną – balandžio 15-ąją –  Pagėgių sav. kultūros srities atstovai (Vydūno viešosios bibliotekos ir filialų, M. Jankaus muziejaus ir kultūros centro specialistai) dalyvavo mažlietuviško kulinarinio paveldo sklaidai skirtoje edukacijoje „Lietuvininkų valgių ypatumai“.   Šią kulinarinę edukaciją dovanojo, medaus desertus su belgišku šokoladu Pagėgių krašto kultūros darbuotojams įteikė bei nuoširdžiausius sveikinimo žodžius tarė kaimo turizmo sodybos „Mociškių palivarkas“ šeimininkai Rasa ir Sigitas Stoniai. Pasaulinės kultūros dienos proga kultūros darbuotojus sveikinusi Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida

Vydūno viešoji biblioteka kviečia minėti 24-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę

Tradiciškai paskutinę balandžio mėnesio savaitę šalyje minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė – svarbiausia savaitė šalies bibliotekoms. Nors Lietuvoje 24-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė minima nuo 2024 m. balandžio 23 d., Pagėgių krašte ji prasidės anksčiau –balandžio 18 d. Pagėgių sav. Vydūno viešoji biblioteka bei jos filialai balandžio 18-29 dienomis kvies visuomenę drauge paminėti šią savaitę. Šių metų tema – „Europos šeimoje“, skirta kalbėtis apie bendrą kuriamą vienybę, lygybę ir vertybes. Pagėgių krašto bibliotekos lankytojams siūlys daugybę įvairių veiklų – knygų pristatymų,

Miškasodyje – vėl ir Saugų seniūnijos bendruomenė

Nors miškasodis Lietuvoje paskelbtas balandžio 20 d., artėjantį šeštadienį, „Šilutės baldų“ įmonės kolektyvas kartu su kolegomis iš SBA, Saugų seniūnijos bendruomenė jau paviešino gerų žinių: medelių pasodinta, padirbėta iš peties… Saugų bendruomenė paskelbė: „Miškasodyje dalyvavome ir šiemet! Ačiū Šilutės krašto miškininkams už galimybę prisidėti prie šios gražios akcijos, kuri šiemet vyko Saugų seniūnijos teritorijoje. Pasodinta 3000 pušų, 1700 eglių ir 700 beržo sodinukų“.  

Šilutėje pasodintas ąžuoliukas, skirtas 100-metį mininčiai Lietuvos dainų šventei

Balandžio 15 d. Šilutės rajono savivaldybės vicemerė Daiva Žebelienė kartu su Šilutės krašto kultūrininkais parke prie Šilutės kultūros ir pramogų centro pasodino simbolinį ąžuoliuką, skirtą šimtmetį mininčiai Lietuvos dainų šventei ,,Kad giria žaliuotų“. Primename, kad į šią dainų šventę vyks beveik 400 Šilutės rajono šokėjų, dainininkų, muzikantų. Komunikacijos skyrius

Taip pat skaitykite