Vydūno viešojoje bibliotekoje

Vydūno

Astos Andrulienės nuotr.

Susitikimas su Jūrate Caspersen 

Graži ir ilgametė bendrystė Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę sieja su išeive pagėgiške, 2017 m. apdovanota Pagėgių savivaldybės apdovanojimu „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“, nuolatine bibliotekos rėmėja bei piniginių nominacijų steigėja, Pasaulio lietuvių bendruomenės Kultūros komisijos pirmininke Jūrate Caspersen.

Spalio 12 d. gerbiamoji Jūratė svečiavosi bibliotekoje, kur prie kavos puodelio diskutuota apie bendradarbiavimo galimybes buriant Lietuvoje gyvenančius ir po pasaulį pasklidusius pagėgiškius. Pasidalinta vertingomis idėjomis dėl kultūrinių veiklų puoselėjimo Pagėgių krašte, aptartos ateities bendradarbiavimo galimybės.

Bibliotekos bičiulė kaip visuomet atvyko ne tuščiomis – viešnios dovanotomis knygomis pasipildė bibliotekos dokumentų fondai.

Pagėgiškiai dalyvavo LR Prezidento globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ renginyje

Labai džiaugiamės, kad net tris bibliotekos iniciatyvas projekto „Lietuvos galia“ iniciatyvų atrankos komisija parinko dalyvauti Jo Ekscelencijos Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos globojamos iniciatyvos „Lietuvos galia“ konkurse.

Ta proga bibliotekos atstovai: direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, metodininkė-skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Sonata Nognienė, bibliotekinių procesų automatizavimo specialistas Mantas Iljinovas, vyresniosios bibliotekininkės Dalia Mankienė ir Liudmila Fetingienė bei Stoniškių filialo bibliotekininkė Zofija Genutienė  spalio 11 d. dalyvavo LR Prezidento kanceliarijos organizuotame renginyje „Bendradarbiavimas stiprinant organizacijas ir jų poveikį“. Sveikinamo žodžiais šio iškilaus renginio svečius ir dalyvius pagerbė šalies vadovas – LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

Prezidento rūmų Kolonų salėje vykusį renginį moderavo Prezidentūros kanclerės Agila Barzdienė.  Sveikinamąjį žodį tarė ir LR Prezidento vyriausioji patarėja Irena Segalovičienė.

Projekte „Lietuvos galia“ dalyvaujančių organizacijų atstovai pristatė tarpinstitucinio bendradarbiavimo patirtį, šių bendrystės ryšių svarbą. Taipogi apžvelgti bendradarbiavimo ypatumai tarp viešojo sektoriaus, nevyriausybinių organizacijų ir vietos bendruomenių.

Maloniai primename, jog balsavimas už iniciatyvas, pateiktas projekto „Lietuvos galia“ platformoje www.lietuvosgalia.lt (skiltyje Iniciatyvos) tęsiasi iki š. m. spalio 18 d. (svarbu: balsuojant už iniciatyvas, turite įrašyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir patvirtinti nurodytu el. paštu gautą laišką iš sistemos).

Daugiausiai balsų surinkusios iniciatyvos bus apdovanotos. Kviečiame palaikyti mus!

 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos iniciatyvos, dalyvaujančios konkurse:

Prašome Jūsų balsuoti už visas 3 iniciatyvas. Kiekvienas Jūsų balsas mums labai svarbus. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame.

Daugiau skaityti: https://pagegiusvb.lt/naujienos-naujienos/pagegiu-savivaldybes-vyduno-viesosios-bibliotekos-specialistai-dalyvavo-jo-ekscelencijos-lr-prezidento-gitano-nausedos-globojamos-iniciatyvos-lietuvos-galia-renginyje/

 

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos inf. 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Narkotikų pardavėjas ir pirkėjai sulaukė teismo nuosprendžio

Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo kokainu prekiavęs šilutiškis nuteistas 1 metų ir 4 mėnesių laisvės apribojimo bausme, o iš jo narkotinę medžiagą įgijusiems jaunuoliams paskirtos 2500 eurų dydžio baudos. Bylos duomenimis, D. A. savo bute laikė kiek daugiau nei 20 g. narkotinės medžiagos – kokaino, kuri buvo supakuota į folijos lankstinukus. 0,650 g. kokaino, supakuoto į du folijos lankstinukus, jis pardavė už 160 eurų L. B. ir T. V. Pastarieji buvo sulaikyti prekybos centro aikštelėje policijos pareigūnų, kurie automobilio

Lapkritį Šilutės rajone – 20 naujagimių ir 47 mirtys

Šilutės rajono savivaldybė paskelbė, kad lapkritį sulaukta 20 naujagimių, mirė 47 asmenys, susituokė 8 poros, iširo 9 šeimos. Lapkritį, kaip ir šių metų vasarį bei spalį, naujagimių yra po 20. Į šį skaičių įtraukiami ir užsienyje gyvenančių šeimų naujagimiai, jeigu šios šeimos yra registruotos Šilutės rajone. Balandį buvo 21 naujagimis, kitais mėnesiai po daugiau. Lapkritį sulaukta 12-os berniukų ir 8 mergaičių. 10 naujagimių sulaukė Šilutės miesto gyventojai, tiek pat – kaimiškosios seniūnijos. 5 naujagimiai įtraukti į apskaitą, jie gimė užsienyje.

Nuo kitų metų gegužės – nauji reikalavimai pavežėjams, taksi vairuotojams, vežimo organizatoriams ir taksi dispečerinėms

Siekiant mažinti šešėlį ir užtikrinti didesnį keleivių saugumą bei geresnį aptarnavimą, nuo kitų metų gegužės planuojama pakeisti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais teisinį reglamentavimą. Tarp svarbiausių pokyčių – šio verslo atstovai privalės turėti europinį ar NATO šalyje išduotą vairuotojo pažymėjimą, o taksi vairuotojai turės naudoti su spausdintuvu sujungtą taksometrą arba taksometrą ir kasos aparatą. Tokiems Susisiekimo ministerijos siūlomiems Kelių transporto kodekso pakeitimams šiandien pritarė Vyriausybė, juos dar turės patvirtinti Seimas. „Pagrindinis mūsų siekis – kad kelionės su pavežėjais ar

Taip pat skaitykite