Viskas, ką turite žinoti apie gerus chalatus

Kiekvienos moters ir kiekvieno vyro garderobe turėtų būti bent vienas storas ir šiltas chalatas žiemai bei lengvas chalatas vasarai. Toks drabužis užtikrinans komfortą ir patogumą, priklausomai nuo sezono. Tačiau prieš pirkdami internetu (kokybiškų chalatų ir kitų drabužių galite įsigyti čia), pasidomėkite, ar žinote, kaip išsirinkti tokį viršutinį drabužį – chalatą.

Moteriškas chalatas – ne vien patogumui

Moteriškas chalatas – tai aprangos elementas, be kurio, daugelio nuomone, moters garderobas atrodo neužpildytas. Taip yra todėl, kad jis atlieka daug svarbių mums, moterims, funkcijų. Malonus, švelnus prisilietimas leidžia per kelias akimirkas pamiršti sunkią ir nemalonią dieną. Ypač kai prieš tai išsimaudome gaivinančiame duše ar atpalaiduojančioje vonioje.

Erdvūs, malonūs akiai ir minkšti chalatai moterims – puikus būdas patraukti mylimo vyro dėmesį. Šio tipo viršutinis drabužis taip pat yra labai praktiškas, mat tinka daugeliu atvejų. Trumpas moteriškas chalatas padės greičiau ir patogiau judėti namuose, o su ilgu chalatu jausimės kaip profesionaliame sveikatingumo ir grožio salone.

Vyrams chalatai taip pat reikalingi

Ar vyrai taip pat turėtų pirkti chalatus?

Atsakymas gali būti tik vienas, – žinoma, taip. Kam jie gali būti naudojami?

Vyriškas chalatas yra toks pat svarbus garderobo elementas, kaip ir moterų. Visų pirma, tai leidžia vyrui išskirtinai gerai jaustis po vonios ar dušo. Patogumo jausmą garantuoja malonus liesti, minkštas audinys, iš kurio jis pagamintas. Vyriškas chalatas su gobtuvu gali pasitarnauti ir kaip… rankšluostis. Tai labai praktiškas pritaikymas, ypač kai reikia sutaupyti laiko.

Pasyvų poilsį mėgstantys džentelmenai savo chalatą gali naudoti ir kaip namų aprangą, kai dirba namuose ar ilsisi prie televizoriaus. Stilingi medvilniniai ar atlasiniai vyriški chalatai – puikiai tinka vasarai. Jie neatsiejamai asocijuojasi su elegancija, o ilsėtis prabangių aksesuarų apsuptyje visada maloniau.

Išsirinkite tobulą chalatą ir mėgaukitės puikia jo kokybe!

Turbūt jau įtikinome, kad kiekvieno iš mūsų drabužių spintoje turėtų būti bent po vieną minkštą ir patogų chalatą. Jų įvairovė labai didelė, tad nesunku ir pasiklysti. Įsigyjant šį ilgalaikį pirkinį, vertėtų laikytis kelių taisyklių:

  • chalatus dera rinktis tik iš geros kokybės medžiagų, pvz., medvilnės, nes šis audinys atsparus dažnam skalbimui, vadinasi, bus ilgalaikis;
  • ieškokite tokio chalato, kuris būtų kuo funkcionalesnis – reikia tiksliai nusistatyti, kad šis rūbas bus dėvimas;
  • vadovaukitės ne vien tendencijomis – mados reikia klausytis, bet geriau ją traktuoti kaip įkvėpimą, o ne griežtą taisyklę.

 

Tai yra bendrosios taisyklės renkantis tobulą chalatą. Dar aptarkime, kokiais bruožais turėtų pasižymėti idealus vyriškas chalatas.

Kaip rasti tobulą chalatą vyrui?

Vyrai, kurie renkasi bet kokius drabužius, vis tiek pirmiausia teikia pirmenybę patogumui ir praktiškumui. Būtent tokiais bruožais turėtų pasižymėti tobulas vyriškas chalatas. Bet tai dar ne viskas. Šio tipo apranga pirmiausia turėtų atitikti sezoną.

Amžinai sušalę turėtų pasirūpinti kilpiniais chalatais – minkštais ir šiltais.

Prabangą vertinantys, dažnai keliaujantys ar norintys visada puikiai atrodyti džentelmenai savo chalato turėtų ieškoti tarp lengvos medvilnės ar atlaso modelių.

Kalbant apie spalvą, džentelmenai turėtų atsisakyti klasikinės juodos spalvos ir sutelkti dėmesį į madingą ar nesenstantį dizainą. Jų atveju geriausiai tiks languotas raštas – nesenstanti klasika.

pr2023/80

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Šiuolaikinių miško namelių privalumai ir patogumai atostogoms

Birštonas, esantis šalia Nemuno upės vingio, yra viena iš populiariausių atostogų vietų Lietuvoje, garsėjanti savo natūralia grožiu ir gydomosiomis mineralinių šaltinių savybėmis. Naturcamp.lt Birštone siūlo unikalią galimybę mėgautis šiuo nuostabiu kurortu, teikiant daugybę privalumų ir patogumų, kurie užtikrina nepamirštamas atostogas. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines priežastis, kodėl verta pasirinkti naturcamp.lt Birštone. Gamtos grožis ir ramybė Birštonas yra žinomas dėl savo gražių kraštovaizdžių, žaliuojančių miškų ir gaivaus oro. Naturcamp.lt siūlo galimybę apsistoti pačioje gamtos širdyje. Miško nameliai vieta, kur galima mėgautis paukščių

Gera žinia specialybę užsienyje įgijusiems lietuviams – kvalifikacija bus pripažinta ir Lietuvoje

Nuo šiol užsienyje įgijus profesinę kvalifikaciją, ji bus pripažinta ir Lietuvoje. Į tėvynę norintiems grįžti lietuviams ar atvykstantiems užsieniečiams nebereikės dar kartą siekti užsienyje jau įgytų kompetencijų, kad galėtų sėkmingai įsidarbinti ar tęsti mokslus Lietuvos profesinio mokymo įstaigoje ar aukštojoje mokykloje. Iki šiol kiekvienas darbdavys ar mokymo įstaiga savarankiškai spręsdavo dėl konkrečios užsienyje įgytos profesinės kvalifikacijos pripažinimo. Vyriausybė patvirtino užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimo tvarkos aprašą. Nauja tvarka apims ne tik jau iki šiol galiojusį užsienyje įgyto aukštojo išsilavinimo,

Nepaprasti vasaros naktų debesys ir Joninių orai

Kaip informuoja Meteo.lt, būtent taip galima pavardinti naktimis švytinčius sidabriškuosius debesis (trumpinys – NLC). Jie yra unikalūs tuo, kad susiformuoja ne apatinėje (kaip įprasti mums debesys), o viršutinėje atmosferos dalyje (~80 km aukštyje). Tokius nepaprastus debesis galima išvysti tikrai ne kiekvieną vasaros naktį. Jie pasirodo tik keletui valandų pačiomis trumpiausiomis birželio-liepos naktimis. Dar rečiau šie debesys sužimba ypač ryškiai ir apima visą šiaurinį horizontą. NLC nakties danguje reikėtų laukti praėjus bent pusantros valandos po saulėlydžio arba anksti ryte, kol tebėra

Įvertintas Lietuvos penkiolikmečių kūrybiškumas

Lietuvos penkiolikmečiai pasižymi gerais kūrybinio mąstymo gebėjimais. Paskelbti tarptautinio penkiolikmečių tyrimo EBPO PISA 2022 rezultatai rodo, kad Lietuva yra 13-20 pozicijoje tarp 64 šalių. Lietuvos penkiolikmečių rezultatai aukštesni už 47 tyrime dalyvavusių šalių, žemesni – už 12 šalių. Lietuvos mokinių rezultatai statistiškai reikšmingai nesiskiria nuo EBPO šalių vidurkio (33 taškai) kartu su Vokietijos (33), Taivano (33), Ispanijos (33), Čekijos (33), Prancūzijos (32), Nyderlandų(32), Izraelio (32) rezultatais. Tyrime buvo vertinami penkiolikmečių mokinių kūrybinio mąstymo gebėjimai – tiriama, kaip mokiniams sekasi kurti

Taip pat skaitykite