Viskas, ką turite žinoti apie gerus chalatus

Kiekvienos moters ir kiekvieno vyro garderobe turėtų būti bent vienas storas ir šiltas chalatas žiemai bei lengvas chalatas vasarai. Toks drabužis užtikrinans komfortą ir patogumą, priklausomai nuo sezono. Tačiau prieš pirkdami internetu (kokybiškų chalatų ir kitų drabužių galite įsigyti čia), pasidomėkite, ar žinote, kaip išsirinkti tokį viršutinį drabužį – chalatą.

Moteriškas chalatas – ne vien patogumui

Moteriškas chalatas – tai aprangos elementas, be kurio, daugelio nuomone, moters garderobas atrodo neužpildytas. Taip yra todėl, kad jis atlieka daug svarbių mums, moterims, funkcijų. Malonus, švelnus prisilietimas leidžia per kelias akimirkas pamiršti sunkią ir nemalonią dieną. Ypač kai prieš tai išsimaudome gaivinančiame duše ar atpalaiduojančioje vonioje.

Erdvūs, malonūs akiai ir minkšti chalatai moterims – puikus būdas patraukti mylimo vyro dėmesį. Šio tipo viršutinis drabužis taip pat yra labai praktiškas, mat tinka daugeliu atvejų. Trumpas moteriškas chalatas padės greičiau ir patogiau judėti namuose, o su ilgu chalatu jausimės kaip profesionaliame sveikatingumo ir grožio salone.

Vyrams chalatai taip pat reikalingi

Ar vyrai taip pat turėtų pirkti chalatus?

Atsakymas gali būti tik vienas, – žinoma, taip. Kam jie gali būti naudojami?

Vyriškas chalatas yra toks pat svarbus garderobo elementas, kaip ir moterų. Visų pirma, tai leidžia vyrui išskirtinai gerai jaustis po vonios ar dušo. Patogumo jausmą garantuoja malonus liesti, minkštas audinys, iš kurio jis pagamintas. Vyriškas chalatas su gobtuvu gali pasitarnauti ir kaip… rankšluostis. Tai labai praktiškas pritaikymas, ypač kai reikia sutaupyti laiko.

Pasyvų poilsį mėgstantys džentelmenai savo chalatą gali naudoti ir kaip namų aprangą, kai dirba namuose ar ilsisi prie televizoriaus. Stilingi medvilniniai ar atlasiniai vyriški chalatai – puikiai tinka vasarai. Jie neatsiejamai asocijuojasi su elegancija, o ilsėtis prabangių aksesuarų apsuptyje visada maloniau.

Išsirinkite tobulą chalatą ir mėgaukitės puikia jo kokybe!

Turbūt jau įtikinome, kad kiekvieno iš mūsų drabužių spintoje turėtų būti bent po vieną minkštą ir patogų chalatą. Jų įvairovė labai didelė, tad nesunku ir pasiklysti. Įsigyjant šį ilgalaikį pirkinį, vertėtų laikytis kelių taisyklių:

  • chalatus dera rinktis tik iš geros kokybės medžiagų, pvz., medvilnės, nes šis audinys atsparus dažnam skalbimui, vadinasi, bus ilgalaikis;
  • ieškokite tokio chalato, kuris būtų kuo funkcionalesnis – reikia tiksliai nusistatyti, kad šis rūbas bus dėvimas;
  • vadovaukitės ne vien tendencijomis – mados reikia klausytis, bet geriau ją traktuoti kaip įkvėpimą, o ne griežtą taisyklę.

 

Tai yra bendrosios taisyklės renkantis tobulą chalatą. Dar aptarkime, kokiais bruožais turėtų pasižymėti idealus vyriškas chalatas.

Kaip rasti tobulą chalatą vyrui?

Vyrai, kurie renkasi bet kokius drabužius, vis tiek pirmiausia teikia pirmenybę patogumui ir praktiškumui. Būtent tokiais bruožais turėtų pasižymėti tobulas vyriškas chalatas. Bet tai dar ne viskas. Šio tipo apranga pirmiausia turėtų atitikti sezoną.

Amžinai sušalę turėtų pasirūpinti kilpiniais chalatais – minkštais ir šiltais.

Prabangą vertinantys, dažnai keliaujantys ar norintys visada puikiai atrodyti džentelmenai savo chalato turėtų ieškoti tarp lengvos medvilnės ar atlaso modelių.

Kalbant apie spalvą, džentelmenai turėtų atsisakyti klasikinės juodos spalvos ir sutelkti dėmesį į madingą ar nesenstantį dizainą. Jų atveju geriausiai tiks languotas raštas – nesenstanti klasika.

pr2023/80

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite