„Vilvi Group“: sėkmės istoriją kuriame kartu su darbuotojais

vilvi

„Vilvi Group“ komanda. „Vilvi Group“ nuotr.

Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, ilgą laiką garsėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, pabrėžia, kokie svarbūs grupės sėkmei yra darbuotojai.

Gintaras Bertašius, AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Pasak įmonės vadovo Gintaro Bertašiaus, be atsakingų, darbščių, sumanių ir profesionaliai savo darbą dirbančių žmonių tikrai nebūtų pasisekę įveikti per visą verslo istoriją tekusių sunkumų. Tik žmonėms reikia dėkoti, kad jokie iššūkiai nesutrukdė „Vilvi Group“ nuolat augti, atsinaujinti, tobulėti.

Verslo kelionėje – teisingai pasirinktos kryptys

„Savo meistrystės istoriją rašome nuo 1934-ųjų, o kaip šiuolaikiška įmonė nuo nulio pradėjome 1993-aisiais. Iššūkiai mus užgrūdino, išmokė būti lanksčiais, toliaregiais, visada turėti saugiklių, skirtingų pajamų šaltinių, investuoti į ateities technologijas, vertinti žmones ir bendrystę. Ilgamečiai mūsų grupės vadovai ir darbuotojai šiandien turi kuo pasidžiaugti, juos sieja bendri išbandymai, atradimai ir išgyvenimai, kai tekdavo priimti mūsų verslui svarbius sprendimus“, – sako grupės vadovas G. Bertašius.

Šiandien „Vilvi Group“ grupėje veikia 6 įmonės, tai – Vilkyškių pieninė, „Modest“, Kelmės pieninė, „Kelmės pienas“, „Pieno logistika“ ir Latvijos „Baltic Dairy Board“. Kompanijos produkcija keliauja į daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje, atsižvelgiama į pažangiausias mitybos tendencijas. Išaugo vidaus rinkai skirtas asortimentas, Lietuvos vartotojams siūloma ne mažiau kaip 100 įvairių pieno produktų.

Kaip vieną svarbiausių ir teisingų verslo sprendimų G. Bertašius įvardija pačioje verslo pradžioje pasirinktą sūrininkystės kryptį, įsigytą naują automatizuotą sūrių gamybos įrangą. Jau 2000 m. pieninėje pradėjo veikti tuo metu Baltijos šalyse moderniausias sūrių cechas. Kitas svarbus sprendimas – įgyvendintas sausų pieno produktų gamybos projektas, įgalinantis gaminti ypač vertingus ir pažangius produktus – sausus išrūgų baltymus, permeatą ir kt. Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama ir biotechnologijoms.

Įmonė rūpinasi darbuotojais

Šiandien „Vilvi Group“ yra didžiausias regiono darbdavys, suteikiantis galimybę dirbti prasmingą darbą. Juk grupės gaminami produktai pasiekia milijonus vartotojų visame pasaulyje, tenka dalyvauti svarbiuose pasaulio žmonių mitybos pokyčiuose.

„Vilvi Group“ verslo kelionėje kiekvienas grupės įmonėse dirbantis žmogus yra bendrakeleivis, partneris. Kiekvieno indėlis yra svarbus, matomas, vertinamas. Šiandien grupės darbuotojams siūlomi įvairūs paskatų paketai, dalis jų turi piniginę, dalis – nepiniginę išraišką. Nuolat tobulinama grupės atlygio ir papildomų naudų darbuotojams sistema, skiriamas dėmesys darbuotojų fizinei ir psichologinei sveikatai, kompensuojamos sveikatinimosi priemonės, apmokamos sveikatos patikros. Darbuotojai kviečiami dalyvauti įvairiuose mokymuose. Įmonė taip pat pasirūpina gyvenančių toliau nuo įmonės darbuotojų atvykimu į darbo vietą.

Verslo sėkmės istoriją lydi keletas tradicinių „Vilvi Group“ švenčių per metus, darbuotojai iš savo įmonės gauna dovanų gimtadienių ar jubiliejų progomis. Nelieka be dėmesio ir mažieji – jiems skiriama įvairių dovanų, organizuojamos pramogos.

„Pas mus sau vietą randa ir veržlus jaunimas, ir patyrę meistrai. Visada džiaugiamės sulaukę darbščių, atsakingų žmonių. Kadangi mūsų produkcija skirta įvairioms pasaulio šalims, ne vienam atrodo prasminga dirbant pas mus susipažinti su verslo praktikų, požiūrių ir kultūrų įvairove. Vertindami žmones, ne sykį atvėrėme duris įvairiausių gabumų turintiems asmenims iš įvairių miestų bei regionų“, – pasakoja G. Bertašius.

pr2023/128

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite