Vilkyčiuose UAB „Šilutės prekyba“ atnaujino parduotuvę

Penktadienio rytą Vilkyčių centre esančios parduotuvės fasadą puošė spalvingi balionai. Pėsti ir važiuoti kaimo gyventojai rinkosi prie per vasarą kapitaliai atnaujinto parduotuvės pastato. Po kelių mėnesių pertraukos duris vėl atvėrė UAB „Šilutės prekybos“ parduotuvė, savo klientus prekybininkai pasitiko su dovanomis.

Prieš dešimtą valandą ryto vilkytiškiai rinkosi prie atnaujintos parduotuvės durų.
Petro Skutulo nuotr.

„Labai laukėm šios dienos, kai vėl galėsim pirkti savo įprastoje parduotuvėje“, – sakė prieš dešimtą ryto prie skoningai atnaujintos parduotuvės atskubėję vilkytiškiai – jų susirinko labai gausus būrys.
Iš senosios tipinės kooperatyvo krautuvės, statytos gal prieš šešis dešimtmečius, mažai kas belikę – tik pamatai. Naujas pastatas – gerokai erdvesnis (150 kv. m), šviesesnis, mašinoms statyti aikštelė išgrįsta trinkelėmis.
Pasak bendrovės direktoriaus Egidijaus Kuzminsko, tai gal 17-as ar 18-as „Šilutės prekybos“ kaime atnaujintas prekybos taškas. „Prieš daug dešimtmečių statytų tipinių sovietinių laikų pastatų resursai baigėsi. Prekybos sąlygos nebeatitiko nei higienos, nei veterinarijos bei darbo sąlygoms keliamų šiandieninių reikalavimų“, – sakė bendrovės vadovas.
Dabar erdvioje prekybos salėje, pagalbinėse patalpose dvelkia šviežumu, čia švaru ir šviesu.
Parduotuvėje atidarymo dieną sukosi trys pardavėjos, kurioms vadovauja vedėja Nijolė Seitkalijeva. Moterys sukosi sparčiai, bet ilgoka pirkėjų eilutė vis tiek nusidriekė. Vilkytiškiai atėjo ne tik po lentynas pasižvalgyti – į krepšius dėjo įvairių prekių.
Į eilę išsirikiavusius vyrus ir moteris sausainiais ir saldainiais vaišino UAB „Šilutės prekyba“ direktoriaus pavaduotoja Natalija Galičinienė. „Šiemet bus dar vienas naujos parduotuvės atidarymas – lapkričio pradžioje tikimės atidaryti naują parduotuvę Degučiuose“, – sakė šio rašinio autoriui N. Galičinienė.
Anot pirkėjų, kai nebeliko rimtos konkurencijos, kitoje Vilkyčių parduotuvėje pastebimai pabrango kai kurie produktai. Konkurencija turėtų sudėlioti viską į savo vėžes.
UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvės priklauso „Aibės“ prekybos tinklui. Pirmąją po remonto prekybos dieną parduotuvėje sukiojosi ir „Aibės“ tinklo Klaipėdos regiono vadybininkas Artūras Kinderis. Jo žodžiais tariant, „Šilutės prekyba“ turi aiškią sėkmingos veiklos viziją ir deda daug pastangų plėtros planams įgyvendinti. Tai esąs geras pavyzdys tiek kaimo, tiek miesto prekybos įmonėms.

Petras Skutulas

Hits: 117

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite