Vilkyčiuose UAB „Šilutės prekyba“ atnaujino parduotuvę

Penktadienio rytą Vilkyčių centre esančios parduotuvės fasadą puošė spalvingi balionai. Pėsti ir važiuoti kaimo gyventojai rinkosi prie per vasarą kapitaliai atnaujinto parduotuvės pastato. Po kelių mėnesių pertraukos duris vėl atvėrė UAB „Šilutės prekybos“ parduotuvė, savo klientus prekybininkai pasitiko su dovanomis.

Prieš dešimtą valandą ryto vilkytiškiai rinkosi prie atnaujintos parduotuvės durų.
Petro Skutulo nuotr.

„Labai laukėm šios dienos, kai vėl galėsim pirkti savo įprastoje parduotuvėje“, – sakė prieš dešimtą ryto prie skoningai atnaujintos parduotuvės atskubėję vilkytiškiai – jų susirinko labai gausus būrys.
Iš senosios tipinės kooperatyvo krautuvės, statytos gal prieš šešis dešimtmečius, mažai kas belikę – tik pamatai. Naujas pastatas – gerokai erdvesnis (150 kv. m), šviesesnis, mašinoms statyti aikštelė išgrįsta trinkelėmis.
Pasak bendrovės direktoriaus Egidijaus Kuzminsko, tai gal 17-as ar 18-as „Šilutės prekybos“ kaime atnaujintas prekybos taškas. „Prieš daug dešimtmečių statytų tipinių sovietinių laikų pastatų resursai baigėsi. Prekybos sąlygos nebeatitiko nei higienos, nei veterinarijos bei darbo sąlygoms keliamų šiandieninių reikalavimų“, – sakė bendrovės vadovas.
Dabar erdvioje prekybos salėje, pagalbinėse patalpose dvelkia šviežumu, čia švaru ir šviesu.
Parduotuvėje atidarymo dieną sukosi trys pardavėjos, kurioms vadovauja vedėja Nijolė Seitkalijeva. Moterys sukosi sparčiai, bet ilgoka pirkėjų eilutė vis tiek nusidriekė. Vilkytiškiai atėjo ne tik po lentynas pasižvalgyti – į krepšius dėjo įvairių prekių.
Į eilę išsirikiavusius vyrus ir moteris sausainiais ir saldainiais vaišino UAB „Šilutės prekyba“ direktoriaus pavaduotoja Natalija Galičinienė. „Šiemet bus dar vienas naujos parduotuvės atidarymas – lapkričio pradžioje tikimės atidaryti naują parduotuvę Degučiuose“, – sakė šio rašinio autoriui N. Galičinienė.
Anot pirkėjų, kai nebeliko rimtos konkurencijos, kitoje Vilkyčių parduotuvėje pastebimai pabrango kai kurie produktai. Konkurencija turėtų sudėlioti viską į savo vėžes.
UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvės priklauso „Aibės“ prekybos tinklui. Pirmąją po remonto prekybos dieną parduotuvėje sukiojosi ir „Aibės“ tinklo Klaipėdos regiono vadybininkas Artūras Kinderis. Jo žodžiais tariant, „Šilutės prekyba“ turi aiškią sėkmingos veiklos viziją ir deda daug pastangų plėtros planams įgyvendinti. Tai esąs geras pavyzdys tiek kaimo, tiek miesto prekybos įmonėms.

Petras Skutulas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kur dažniausiai klystama pildant metinę pajamų deklaraciją?

Buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių procesų bet kurios įmonės veikloje, nepriklausomai nuo to, kokiai veiklos sričiai ši atstovautų ar kokio dydžio bebūtų. Norint išvardinti darbus, kuriuos įmonės buhalteris atlieka per dieną, mėnesį ar kalendorinius metus (apskaitos darbų atlikimo būtinybė susijusi ir su konkrečiais laiko terminais), neužtektų net ir abiejų rankų pirštų. Vienos užduotys pareikalauja daugiau laiko, kitos, buhalterio įgudimo dėka, atliekamos akimirksniu, tačiau bet kuris apskaitos darbas reikalauja preciziškumo tikslumo: net vienintelis supainiotas skaičius gali atnešti sunkiai įveikiamos painiavos. Specializuota

Papildomai 4,5 mln. eurų katilams keisti

Puspenkto milijono eurų katilams – tiek Aplinkos ministerija papildomai ketina skirti gyventojams, pateikusiems paraiškas gauti kompensacijas už šilumos siurblius arba biokuro katilus. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas atkreipia dėmesį, kad dėl augančių dujų ir kitų išteklių kainų susirūpinę žmonės sprendimus atnaujinti šildymo įrangą tvaresne priima pačiu laiku, todėl iš Klimato kaitos programos į šią priemonę siūloma perkelti papildomus 2,5 mln. eurų jau pateikusiems paraiškas gyventojams ir dar 2 mln. – naujoms paraiškoms. „Visi akivaizdžiai pamatėme, kad šildant būstą taršiu kuru nukenčia ne

Ar Šilutės politikai rinksis Sauliaus Skvernelio su bendraminčiais steigiamą naują partiją?

Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, vadovaujamą Ramūno Karbauskio, palikęs ir Seime su bendraminčiais įkūręs frakciją nepartinis Saulius Skvernelis paskelbė, jog steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“. Ar tai gali būti naudinga Valstiečių ir žaliųjų sąjungos likviduoto Šilutės skyriaus nariams, kurie į naują „valstiečių“ skyrių nei kviečiami, nei su jais kalbamasi?   Naujojo „valstiečių“ skyriaus kūrimu ir plėtimu Šilutės rajone rūpinasi buvęs Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Šiek tiek anksčiau šio skyriaus atstovai pateikė Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui raštą, kad į

Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams. Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems

Taip pat skaitykite