Vilkyčiuose UAB „Šilutės prekyba“ atnaujino parduotuvę

Penktadienio rytą Vilkyčių centre esančios parduotuvės fasadą puošė spalvingi balionai. Pėsti ir važiuoti kaimo gyventojai rinkosi prie per vasarą kapitaliai atnaujinto parduotuvės pastato. Po kelių mėnesių pertraukos duris vėl atvėrė UAB „Šilutės prekybos“ parduotuvė, savo klientus prekybininkai pasitiko su dovanomis.

Prieš dešimtą valandą ryto vilkytiškiai rinkosi prie atnaujintos parduotuvės durų.
Petro Skutulo nuotr.

„Labai laukėm šios dienos, kai vėl galėsim pirkti savo įprastoje parduotuvėje“, – sakė prieš dešimtą ryto prie skoningai atnaujintos parduotuvės atskubėję vilkytiškiai – jų susirinko labai gausus būrys.
Iš senosios tipinės kooperatyvo krautuvės, statytos gal prieš šešis dešimtmečius, mažai kas belikę – tik pamatai. Naujas pastatas – gerokai erdvesnis (150 kv. m), šviesesnis, mašinoms statyti aikštelė išgrįsta trinkelėmis.
Pasak bendrovės direktoriaus Egidijaus Kuzminsko, tai gal 17-as ar 18-as „Šilutės prekybos“ kaime atnaujintas prekybos taškas. „Prieš daug dešimtmečių statytų tipinių sovietinių laikų pastatų resursai baigėsi. Prekybos sąlygos nebeatitiko nei higienos, nei veterinarijos bei darbo sąlygoms keliamų šiandieninių reikalavimų“, – sakė bendrovės vadovas.
Dabar erdvioje prekybos salėje, pagalbinėse patalpose dvelkia šviežumu, čia švaru ir šviesu.
Parduotuvėje atidarymo dieną sukosi trys pardavėjos, kurioms vadovauja vedėja Nijolė Seitkalijeva. Moterys sukosi sparčiai, bet ilgoka pirkėjų eilutė vis tiek nusidriekė. Vilkytiškiai atėjo ne tik po lentynas pasižvalgyti – į krepšius dėjo įvairių prekių.
Į eilę išsirikiavusius vyrus ir moteris sausainiais ir saldainiais vaišino UAB „Šilutės prekyba“ direktoriaus pavaduotoja Natalija Galičinienė. „Šiemet bus dar vienas naujos parduotuvės atidarymas – lapkričio pradžioje tikimės atidaryti naują parduotuvę Degučiuose“, – sakė šio rašinio autoriui N. Galičinienė.
Anot pirkėjų, kai nebeliko rimtos konkurencijos, kitoje Vilkyčių parduotuvėje pastebimai pabrango kai kurie produktai. Konkurencija turėtų sudėlioti viską į savo vėžes.
UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvės priklauso „Aibės“ prekybos tinklui. Pirmąją po remonto prekybos dieną parduotuvėje sukiojosi ir „Aibės“ tinklo Klaipėdos regiono vadybininkas Artūras Kinderis. Jo žodžiais tariant, „Šilutės prekyba“ turi aiškią sėkmingos veiklos viziją ir deda daug pastangų plėtros planams įgyvendinti. Tai esąs geras pavyzdys tiek kaimo, tiek miesto prekybos įmonėms.

Petras Skutulas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ir vaiką, ir močiutę užregistruoti pas gydytoją internetu gali šeimos nariai

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad portale e.sveikata gyventojai gali ne tik patys užsiregistruoti pas gydytoją, bet ir užregistruoti kitą atstovaujamą asmenį. Išankstinės pacientų registracijos (IPR) informacinė sistema leidžia greitai ir patogiai užsiregistruoti bei paslaugas gauti greičiau. Išankstinę pacientų registravimo sistemą galima rasti adresu https://ipr.esveikata.lt. „Registracijų skaičius IPR informacinėje sistemoje per metus išaugo daugiau nei dvigubai. Tai reiškia, kad vis daugiau žmonių atranda galimybę užsiregistruoti gydytojo konsultacijai internetu. Net ir tiems, kas nesinaudoja kompiuteriu, taip pat yra galimybė tai padaryti –

Kada prasideda tikrasis pavasaris ir kokie ženklai jį išduoda?

Įsibėgėja pavasaris ir vis labiau džiugina ne tik dažnesni saulės spinduliai, bet ir pamažu atgimstanti gamta, net ir atvėsimai ar krituliai šį sezoną priimami kaip paskutiniai žiemos pasispardymai. Meteorologai pavasarį ima skaičiuoti tada, kai įsivyrauja teigiama temperatūra. Kokio pavasario laukti ir kaip apibendrinti praėjusią žiemą, – savo įžvalgomis dalijasi kampanijos „Pėsčiųjų indeksas“ ekspertai ir klimatologas Silvestras Dikčius.   Pavasaris tepailgėjo 3 dienomis Klimatologas Silvestras Dikčius pastebi, kad vidutiniškai pavasaris Lietuvoje prasideda kovo 11-ąją, tad pirmosiomis dienomis vis pakandžiojantis šaltukas neturėjo

Aplinkosaugininkai: neleistinose vietose važinėjant keturračiais, niokojami gražiausi gamtos kampeliai

Aplinkos apsaugos departamento Miškų kontrolės departamento pareigūnai visus miško lankytojus skatina saugoti ir neniokoti miško paklotės. Todėl per akciją „Saugom mišką“, trunkančią iki gegužės 15-osios, nebus pamiršti ir keturračių bei kitų transporto priemonių vairuotojai. Per šią akciją aplinkosaugininkai tikrins, ar kertant mišką laikomasi galiojančių terminų, kai draudžiami kirtimai ir medienos ištraukimas (kai po kirtimo mediena išvežama iš miško). Taip pat bus vertinama miškų sanitarinė būklė ir, kaip visada, žiūrima, ar nešiukšlinama, neniokojama miško paklotė. Lankymosi miške taisyklės nustato, kad motorinėmis

Kviečiame paminėti Šilutės miesto mecenato Hugo Šojaus gimtadienį

Šilutės H. Šojaus muziejaus inf. Minint Šilutės miesto mecenato dr. Hugo Šojaus 178-ąsias gimimo metines, kviečiame dalyvauti šiai progai skirtuose renginiuose. Kovo 31 d., penktadienį, 12 val. – pagarbos ženklai prie H. Šojaus kapo. Dalyvauja: choras ,,Heide“ (vad. V. Matulis); choras ,,Laudamus“ (vad. I. Šemeklienė). Balandžio 1 d., šeštadienį, – paminėkite namuose! Virtuali paroda ,,Garbusis Šilokarčemos pilietis dr. Hugo Šojus“; Filmas,,Visur, kur reikėjo, prisidėjau“. Paminėkite mieste! Orientacinis žaidimas ,,Ieškok Šilutės miesto simbolių“. Žaidimo nugalėtojus apdovanosime prizais. Detalesnė informacija ir žaidimo

Taip pat skaitykite