Vilkyčiuose UAB „Šilutės prekyba“ atnaujino parduotuvę

Penktadienio rytą Vilkyčių centre esančios parduotuvės fasadą puošė spalvingi balionai. Pėsti ir važiuoti kaimo gyventojai rinkosi prie per vasarą kapitaliai atnaujinto parduotuvės pastato. Po kelių mėnesių pertraukos duris vėl atvėrė UAB „Šilutės prekybos“ parduotuvė, savo klientus prekybininkai pasitiko su dovanomis.

Prieš dešimtą valandą ryto vilkytiškiai rinkosi prie atnaujintos parduotuvės durų.
Petro Skutulo nuotr.

„Labai laukėm šios dienos, kai vėl galėsim pirkti savo įprastoje parduotuvėje“, – sakė prieš dešimtą ryto prie skoningai atnaujintos parduotuvės atskubėję vilkytiškiai – jų susirinko labai gausus būrys.
Iš senosios tipinės kooperatyvo krautuvės, statytos gal prieš šešis dešimtmečius, mažai kas belikę – tik pamatai. Naujas pastatas – gerokai erdvesnis (150 kv. m), šviesesnis, mašinoms statyti aikštelė išgrįsta trinkelėmis.
Pasak bendrovės direktoriaus Egidijaus Kuzminsko, tai gal 17-as ar 18-as „Šilutės prekybos“ kaime atnaujintas prekybos taškas. „Prieš daug dešimtmečių statytų tipinių sovietinių laikų pastatų resursai baigėsi. Prekybos sąlygos nebeatitiko nei higienos, nei veterinarijos bei darbo sąlygoms keliamų šiandieninių reikalavimų“, – sakė bendrovės vadovas.
Dabar erdvioje prekybos salėje, pagalbinėse patalpose dvelkia šviežumu, čia švaru ir šviesu.
Parduotuvėje atidarymo dieną sukosi trys pardavėjos, kurioms vadovauja vedėja Nijolė Seitkalijeva. Moterys sukosi sparčiai, bet ilgoka pirkėjų eilutė vis tiek nusidriekė. Vilkytiškiai atėjo ne tik po lentynas pasižvalgyti – į krepšius dėjo įvairių prekių.
Į eilę išsirikiavusius vyrus ir moteris sausainiais ir saldainiais vaišino UAB „Šilutės prekyba“ direktoriaus pavaduotoja Natalija Galičinienė. „Šiemet bus dar vienas naujos parduotuvės atidarymas – lapkričio pradžioje tikimės atidaryti naują parduotuvę Degučiuose“, – sakė šio rašinio autoriui N. Galičinienė.
Anot pirkėjų, kai nebeliko rimtos konkurencijos, kitoje Vilkyčių parduotuvėje pastebimai pabrango kai kurie produktai. Konkurencija turėtų sudėlioti viską į savo vėžes.
UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvės priklauso „Aibės“ prekybos tinklui. Pirmąją po remonto prekybos dieną parduotuvėje sukiojosi ir „Aibės“ tinklo Klaipėdos regiono vadybininkas Artūras Kinderis. Jo žodžiais tariant, „Šilutės prekyba“ turi aiškią sėkmingos veiklos viziją ir deda daug pastangų plėtros planams įgyvendinti. Tai esąs geras pavyzdys tiek kaimo, tiek miesto prekybos įmonėms.

Petras Skutulas

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite