Viešnia pagyrė Šilutės šeimos gydytojų centrą

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė ir Seimo narys Artūras Skardžius penktadienio vizitą Šilutėje užbaigė maloniu susitikimu su privataus Šilutės šeimos gydytojų centro kolektyvu.

Šilutės šeimos gydytojų centro vadovas Adomas Lukoševičius (iš dešinės) ir jo kolegės šeimos gydytojos.

 

Vakarėjant privačiame Šilutės šeimos gydytojų centre pacientų beveik nebuvo. Slaugytojos ir kitos darbuotojos tvarkė dokumentus, įstaigos vadovas gydytojas Adomas Lukoševičius ir jo kolegės šeimos gydytojos susirinko pasikalbėti su ministre, kitais svečiais. Pokalbyje dalyvavo rajono mero pavaduotojas Algirdas Balčytis, Savivaldybės vyr. specialistas, atsakingas už medicinos įstaigas, Marius Bartkus.
UAB Šilutės šeimos gydytojų centras yra vienas iš trijų privačių centrų, veikiančių Šilutėje. Visi trys privatūs šeimos gydytojų centrai patys nusipirko ar nuomojasi patalpas, tik Savivaldybei priklausantis Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centras naudojasi nemokamai suteiktomis valdiškomis patalpomis. Privatūs centrai nepavaldūs Savivaldybei, todėl jai neatsiskaito, rajono valdžia jų netikrina, nesikiša renkantis vadovus ar juos keičiant. Tačiau šių centrų vadovai pakviesti dalyvauja Savivaldybės rengiamuose pasitarimuose, paprašyti teikia informacijos apie savo veiklą, kai tai susiję su rajono gyventojų sveikata, aptarnavimu.
Centrai yra gavę ir Europos Sąjungos paramos. Tai ministrei ir priminė A. Lukoševičius, trumpai pristatydamas savo įstaigą. Po gana įtemptų susitikimų su Šilutės ligoninės ir Šilutės pirminės sveikatos prižiūros centro kolektyvais, kur įsiplieskusi nesantaika dėl sumanyto šių įstaigų sujungimo, šį pokalbį ministrė pavadino atgaiva: patalpų yra tiek, kiek reikia, švaru, jauku, tylu, gydytojos ir slaugytojos bendrauja maloniai, atmosfera kolektyve yra gera. Ramiai pasikalbėta ir apie kasdienybės rūpesčius. A. Lukoševičius ministrei priminė, kad reikėtų lengvinti šeimos gydytojų darbą bent jau tvarkant asmens neįgalumui nustatyti būtinus dokumentus. Esą reikia paruošti ne tik išrašus, bet ir jų aprašą, informacija dubliuojasi, gydytojas sugaišta nemažai laiko.

„Pamario“ inf.

Hits: 245

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite