Veidrodinė plėvelė – sprendimas jūsų privatumui

Langai vaidina svarbų vaidmenį kiekvienuose namuose. Jie atlieka tiek estetinį, tiek funkcinį tikslą. Tinkamas apšvietimas, vaizdas į išorę ir privatumo užtikrinimas – tai tik keletas veiksnių, turinčių įtakos patalpų komfortui. Vienas iš sprendimų, galinčių atitikti šiuos reikalavimus, yra langų plėvelių naudojimas.

Be privatumo ir UV apsaugos, plėvelė langams gali turėti ir kitų funkcijų. Pavyzdžiui, saulės kontrolės plėvelė riboja patalpų įšilimą nuo saulės spindulių. Tai padės sumažinti oro kondicionavimo išlaidas. Be to, matinės plėvelės suteikia interjerui charakterio ir stiliaus, sukurdamos unikalius raštus ir dekoravimo efektus. Išmaniosios stiklo folijos visiškai pašalina tolimąją infraraudonąją spinduliuotę ir suteikia kambariui prestižo.

Su veidrodine plėvele saugiau ir patogiau

Stiklo sienos ir pertvaros pastaraisiais metais tapo labai populiarios. Tai modernus stilius, kuris atrodo įspūdingai. Todėl nenuostabu, kad į nekilnojamąjį turtą, nesvarbu, ar tai namas, butas ar komercinis pastatas, investuojantys žmonės noriai renkasi tokius sprendimus. Tačiau nebūtina būti ekspertu, kad žinotum, jog vasarą stiklinės sienos turi ir trūkumų. UV spinduliuotė gali turėti neigiamos įtakos mums ir mūsų įrangai, o temperatūra patalpose bus daug aukštesnė nei įprasta.

Tokią problemą bemat gali išspręsti naudojama veidrodinė plėvelė. Kaip? Aukštos kokybės plėvelė atspindi didžiąją dalį saulės spindulių, sulaikydama net 99 % UV spinduliuotės ir net 80 % saulės šilumos.

Dar keletas priežasčių, kodėl žmonės pasirenka montuoti veidrodinę stiklo plėvelę.

  • Privatumas

Vienas iš akivaizdžiausių veidrodinės lango plėvelės pranašumų yra tai, kad ji suteikia daugiau privatumo. Jei dirbate pirmame aukšte, o jūsų pastate yra daug langų, privatumas gali kelti susirūpinimą.

Dieną žmonės negali žiūrėti į jūsų pastatą iš išorės. Veidrodinės plėvelės taip pat gali panaikinti žaliuzių ar užuolaidų poreikį.

  • Saugumas

Langų plėvelės ne tik atsparios įbrėžimams, bet ir užtikrina didesnį saugumą. Lango plėvelė apsaugo jūsų namus ar verslą įsilaužimo atveju, nes apsaugo nuo skilimų ir sulaiko šukes.

  • Jos pagerina jūsų pastato išvaizdą

Veidrodinė lango plėvelė gali pagerinti jūsų pastato išvaizdą. Iš išorės jūsų pastatas gali atrodyti profesionalesnis ir svetingesnis.

pr2023/219

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite