Valstybės atkūrimo dieną paminėjo kūrybiškai

Niekas ir iki šiol neabejojo, kad AB „Šilutės baldai“ kolektyve yra kūrybingų žmonių, tačiau po sėkmingo Šilutės sienos projekto, kūrybinė kibirkštėlė dar labiau sužibėjo. Valstybės gimtadienio proga AB „Šilutės baldai“ kolektyvas visiems miesto vaikų darželiams pagamino ir dovanoja natūralaus medžio kaladėles, iš kurių pakvietė kartu statyti Lietuvos valstybingumo simboliais tapusias šalies pilis. Kaip ir dekoruojant 500 metrų ilgio sieną, su baldininkais bendradarbiavo Šilutės meno mokyklos dailininkai.

Mažieji kibo į darbą.

„Šilutės baldų“ kolektyvas, kur dirba 750 žmonių, yra didžiausias rajone, o mieste yra ne viena dešimtis šeimų, kurios čia dirba jau dinastijomis. Daugelio darbuotojų vaikai ir anūkai yra Šilutės vaikų darželių auklėtiniai. Artėjant vasario 16-ajai, „Šilutės baldų“ darbuotojai aplankė visus Šilutės darželius, padovanodami kiekvienai ugdymo įstaigai po 2 dėžes kaladėlių iš uosio ir beržo masyvo. Visos kaladėles nušlifuotos rankomis.
Į darželius kaladėles vežė patys Šilutės baldų bendrovėje dirbantys tėveliai. Ten jie kartu su vaikais piešė ant kaladėlių ir statė pilis. Šia akcija prisijungiama prie Lietuvos prezidentūros skatinamo projekto „Vasario 16 švęsk linksmai ir išradingai“.

Dovaną įteikė AB „Šilutės baldai“ atstovė Aurelija Budginienė.

Šilutės meno mokyklos atstovas Arnoldas Milukas pakvietė mažuosius statyti Gedimino pilį.

Kartu su „Šilutės baldų“ darbuotojais į vaikų darželius atskubėjo ir Šilutės meno mokyklos mokiniai su mokytojais, kurie mažuosius pamokė piešti ant kaladėlių, papasakojo apie Lietuvos pilių istoriją. Artėjant Valstybės atkūrimo dienai, mažieji Lietuvos piliečiai kūrė pasakišką savo „Lego“ Lietuvą – didžių ir garbingų karžygių, kunigaikščių ir kunigaikštienių, neįveikiamų pilių šalį. Kartu vaikai sužinojo apie savo gimtinės istoriją, išmoko piešimo subtilybių, o pačių rankomis sukurti žaislai darželių auklėtinius džiugins dar ne kartą.
Paskutinis darželis, kurį pasiekė baldininkų dovana buvo „Raudonkepuraitė“. Svečių ir kaladėlių jau laukė mažyliai ir padėti jiems nuspalvinti kaladėles atėjusios Šilutės dailės mokyklos pirmokės. Dovaną įteikusi AB „Šilutės baldai“ atstovė Aurelija Budginienė nė pati negalėjo pasakyti, kiek tų kaladėlių atvežė. Anot jos, tiek daug, kad pakaktų pilį pastatyti… Kartu su kaladėlėmis ji padovanojo spalvinimo knygelių ir piešimo priemonių.
Šilutės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas Arnoldas Milukas paragino visus statyti Gedimino pilį, ir darbai prasidėjo. Mergaitės iš meno mokyklos vos spėjo piešti ant kaladėlių duris ir langus, nes kokia gi pilis be durų ir langų. O netrukus ant stalo atsirado pirmoji pilis, papuošta Lietuvos trispalve.
Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite