Valstybės atkūrimo dieną paminėjo kūrybiškai

Niekas ir iki šiol neabejojo, kad AB „Šilutės baldai“ kolektyve yra kūrybingų žmonių, tačiau po sėkmingo Šilutės sienos projekto, kūrybinė kibirkštėlė dar labiau sužibėjo. Valstybės gimtadienio proga AB „Šilutės baldai“ kolektyvas visiems miesto vaikų darželiams pagamino ir dovanoja natūralaus medžio kaladėles, iš kurių pakvietė kartu statyti Lietuvos valstybingumo simboliais tapusias šalies pilis. Kaip ir dekoruojant 500 metrų ilgio sieną, su baldininkais bendradarbiavo Šilutės meno mokyklos dailininkai.

Mažieji kibo į darbą.

„Šilutės baldų“ kolektyvas, kur dirba 750 žmonių, yra didžiausias rajone, o mieste yra ne viena dešimtis šeimų, kurios čia dirba jau dinastijomis. Daugelio darbuotojų vaikai ir anūkai yra Šilutės vaikų darželių auklėtiniai. Artėjant vasario 16-ajai, „Šilutės baldų“ darbuotojai aplankė visus Šilutės darželius, padovanodami kiekvienai ugdymo įstaigai po 2 dėžes kaladėlių iš uosio ir beržo masyvo. Visos kaladėles nušlifuotos rankomis.
Į darželius kaladėles vežė patys Šilutės baldų bendrovėje dirbantys tėveliai. Ten jie kartu su vaikais piešė ant kaladėlių ir statė pilis. Šia akcija prisijungiama prie Lietuvos prezidentūros skatinamo projekto „Vasario 16 švęsk linksmai ir išradingai“.

Dovaną įteikė AB „Šilutės baldai“ atstovė Aurelija Budginienė.

Šilutės meno mokyklos atstovas Arnoldas Milukas pakvietė mažuosius statyti Gedimino pilį.

Kartu su „Šilutės baldų“ darbuotojais į vaikų darželius atskubėjo ir Šilutės meno mokyklos mokiniai su mokytojais, kurie mažuosius pamokė piešti ant kaladėlių, papasakojo apie Lietuvos pilių istoriją. Artėjant Valstybės atkūrimo dienai, mažieji Lietuvos piliečiai kūrė pasakišką savo „Lego“ Lietuvą – didžių ir garbingų karžygių, kunigaikščių ir kunigaikštienių, neįveikiamų pilių šalį. Kartu vaikai sužinojo apie savo gimtinės istoriją, išmoko piešimo subtilybių, o pačių rankomis sukurti žaislai darželių auklėtinius džiugins dar ne kartą.
Paskutinis darželis, kurį pasiekė baldininkų dovana buvo „Raudonkepuraitė“. Svečių ir kaladėlių jau laukė mažyliai ir padėti jiems nuspalvinti kaladėles atėjusios Šilutės dailės mokyklos pirmokės. Dovaną įteikusi AB „Šilutės baldai“ atstovė Aurelija Budginienė nė pati negalėjo pasakyti, kiek tų kaladėlių atvežė. Anot jos, tiek daug, kad pakaktų pilį pastatyti… Kartu su kaladėlėmis ji padovanojo spalvinimo knygelių ir piešimo priemonių.
Šilutės meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas Arnoldas Milukas paragino visus statyti Gedimino pilį, ir darbai prasidėjo. Mergaitės iš meno mokyklos vos spėjo piešti ant kaladėlių duris ir langus, nes kokia gi pilis be durų ir langų. O netrukus ant stalo atsirado pirmoji pilis, papuošta Lietuvos trispalve.
Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Darius Nicius

Saugomų teritorijų valdymo sistemos pertvarka vyksta pagal numatytą planą. Įsteigtos naujos Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos ir patvirtinti jų nuostatai, organizacinės struktūros ir šių direkcijų pareigybių sąrašai. Jau įvyko Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijų vadovų atrankos. Nauji vadovai Nuo 2022 m. liepos 1 d. Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Adrija Gasiliauskienė, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, o Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai – Darius Nicius. „Nors spręstinų klausimų vis dar yra, bet

Konteinerių pervežimas. Ką reikia žinoti apie šią paslaugą?

Logistika mūsų ekonominiame gyvenime turi labai didelę reikšmę. Jeigu ne jos teikiamos paslaugos, negalėtų būti vystomi prekybiniai santykiai ne tik tarp atskirų įmonių, bet ir valstybių. Ypač daug šioje srityje pasitarnauja krovinių gabenimas konteineriais, kuris reikalauja išskirtinės atsakomybės už saugų prekių pristatymą i reikiamą vietą. Kada prireikia konteinerio kroviniams pervežti? Jūrinis konteineris, kaip labai patogi tara, yra naudojamas tada, kai reikia pergabenti didelius krovinių kiekius iš vieno sandėlio į kitą. Kadangi ne visada įmanoma prekes pervežti vien jūriniu transportu, nes

Iššūkis – aplankykite šią vasarą 35 parkus

Gegužės 24 d. paminėta Europos parkų diena. Šiais metais juos vienijanti organizacija „Europarc“ kviečia pasvarstyti, kas mes būtume be gamtos, nuo kurios priklauso mūsų fizinė ir dvasinė sveikata. Persijunk! Gamta mus aprūpina maistu ir oru, kuriuo kvėpuojame. Gaila, bet žmogaus ir gamtos ryšys šiandien yra praradęs pusiausvyrą. Todėl 2022 m. šūkis ragina: „Mes esame gamta – permąstyk, perkurk, persijunk“. Tai geriausia daryti būnant gamtoje – kviečiame lankyti Lietuvos parkus: ir tuos, kuriuose jau buvote ne kartą, ir tuos, kurių dar

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Taip pat skaitykite