Valdžia ir darželinukai – apie mus

Paprastai apie savo rašinių personažus kalba, rašo ar kitaip skleidžia žinią žurnalistai. Tačiau Gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Savivaldybėje surengto susitikimo metu daugiausiai kalbėta apie žurnalistiką ir žurnalistus.

Su tortu ir kavos puodeliu, pokalbis vyko linksmiau.

Mero Vytauto Laurinaičio kvietimu į mažąją posėdžių salę susirinko beveik visų rajono žiniasklaidos priemonių atstovai – kas po vieną, kas su visu kolektyvu. Pajuokavęs, kad Savivaldybė – geriausias žurnalistų darbdavys, meras Vytautas Laurinaitis įteikė redakcijoms po padėkos raštą už Savivaldybės veiklos viešinimą ir konstruktyvų bendradarbiavimą bei už dar gausybę (?) nuopelnų, o po nepavykusios interpeliacijos pavasariškai sužydėjusi administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė kiekvienam įteikė po trumpų alegorinių istorijų rinkinį „Abu paukščio sparnai“.
Diskusijoje tema „Žiniasklaida ir visuomenė“ pasidalinti mintimis apie žurnalistiką ir žurnalisto darbą pakvietė Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto Komunikacijų katedros profesorė Rosita Vaičiulė. Ji kalbėjo apie šiandienos visuomenės informacinius poreikius, žurnalistikos vietą gyvenime. Pasidžiaugusi, kad žmonės darosi labiau apsišvietę ir kritiškiau vertina gaunamą informaciją, ji teiravosi apie provincijos žurnalistų darbą.
Pasak viešnios, nedidelių miestelių žurnalistai turi artimą ryšį su gyventojais ir rašo jiems rūpimomis temomis. Tuo tarpu didieji informacijos sklaidos kanalai dažnai užsiima žinių kopijavimu ir tiražavimu. Pati turėjusi progos padirbėti žurnaliste, R. Vaičiulė pareiškė nuomonę, kad popieriniai laikraščiai, spausdintas žodis ilgiausiai išliks regionuose. Teigdama, kad žurnalistika – ne darbas, o gyvenimo būdas, ji kvietė teikti daugiau pozityvių, teigiamų žinių ir sakė, kad bendravimas su regionine žiniasklaida gali pasiūlyti ne vieną temą jos studentų tyrimams.

Padiskutuoti apie žiniasklaidą ir jos vaidmenį pakvietė Klaipėdos universiteto socialinių mokslų fakulteto Komunikacijų katedros profesorė Rosita Vaičiulė (kairėje).

Laimė, didžiai protingos kalbos ilgai neužsitęsė ir meras visus pakvietė paragauti šviežutėlio knygos formos torto. Kaip vėliau prisipažino taip pat šią dieną savo profesine švente laikantis Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas, tortas tik šį rytą iškeptas. Bebaigiant skanauti tortą, baigėsi ir susitikimui skirtas laikas. Savivaldybės darbuotojai išskubėjo pietauti, kad pasistiprinę galėtų toliau rūpintis rajono gerove ir kupini jėgų tarnauti bendruomenės labui. O žiniasklaidininkai turėjo progos apžiūrėti Šilutės rajono vaikų darželių auklėtinių piešinių parodėlę „Žurnalistika mažųjų šilutiškių akim

is“. Savo mintimis apie žurnalistus pasidalijo, Šilutės „Pušelės“, „Ąžuoliuko“, „Žvaigždutės“, „Raudonkepuraitės“ bei Juknaičių ir Žemaičių Naumiesčio vaikų lopšelių-darželių auklėtiniai.

Vaidotas VILKAS

„Pamario“ komanda (Vaidotas Vilkas fotografavo).

Taip žurnalistų darbą įsivaizduoja mūsų rajono darželinukai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite