Vairuotojas nepraleido paspirtukininko

Savaitgalį Šilutės rajono policijos komisariate užregistruoti šie įvykiai.

Birželio 17-os vakare Gluosnių – Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje, Šilutėje, blaivus automobilio „Audi Q7“ vairuotojas (gim. 1991 m.), važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į šalutinį kelią nepraleido pagrindiniu keliu priešais parvažiuojančiam blaiviam elektrinio paspirtuko vairuotojui (gim. 1983 m.). Paspirtuko vairuotojas buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Neblaivūs

Birželio 19 d. popietę Balčių k., Vainuto sen., buvo sustabdytas automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo neblaivus (2,59 prom.) vyras, gim. 1967 m. Šios dienos vėlų vakarą Vilkyčių k., Saugų sen., dvidešimtmetis  vaikinas, neturėdamas teisės vairuoti ir neblaivus (1,70 prom.) vairavo automobilį „VW Golf“.

Birželio 18 d. vidurdienį  laiptinėje Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1967 m., sužalojo neblaivų (1,94 prom.) vyrą, gim. 1960 m. Tą pačią dieną Rusnėje namuose, vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1967 m. Vėlų birželio 18 d. vakarą Melioratorių g., Šilutėje, vaikinas, gim. 2002 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,89 prom.) vyrui, gim. 1971 m.

Vagys ir narkotikai

Birželio 17-os rytą  Stubrių k., Katyčių sen., buvo įsibrauta į sandėlį, nuostolis tikslinamas.

Tos pačios dienos vakarą Kintuose patikrinus automobilį „Audi A4“, vairuotojas (gim. 2000 m.) ir keleivis (gim. 2000 m.) turėjo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Folijos lankstinukas su tokia medžiaga aptiktas ir automobilyje.

Birželio 17 d. į policiją kreipėsi vyras, gim. 1965 m., dėl pavogtų šėryklų. Nuostolis 300 eurų.

Policija tiria birželio 13 d. įvykį, kai namuose Turgaus g., Šilutėje, vyras, gim. 1996 m., sudaužė moters, gim. 1987 m., telefoną „Xiaomi Commuications“. Nuostolis 300 eurų.

Nepaisė draudimo vairuoti

Policija tiria, kad vyras, gim. 1991 m., vengė atlikti baudžiamojo poveikio priemonę – draudimą naudotis specialia teise vairuoti transporto priemonę.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

4 priežastys, kodėl juntamas skausmas žandikaulio srityje

Skausmas dažniausiai yra vienas pirmųjų simptomų, įspėjančių apie sveikatos sutrikimą. Kiekvieną dieną kalbame, kramtome, kandame, žiovaujame, todėl žandikaulio sąnariams tenka didelis krūvis. Priežasčių, kodėl atsirado skausmas būtent šioje srityje – gali būti daug. Šiame straipsnyje aptarsime 4 pagrindines skausmo atsiradimo priežastis.   1. Lėtinis griežimas dantimis Žandikaulio sąnariai gali sutrikti dėl bruksizmo, kitaip vadinamo dantų griežimu. Griežiant viršutinis ir apatinis žandikauliai stipriai sukandami ir dantys trinami vienas į kitą. Dažnai trinami dantų paviršiai gali sukelti ne tik dantų traumas, bet

Trys biuro popieriaus rūšys, ypač reikalingos verslui

Ar teko girdėti pasakymą, kad darbus reikia pradėti nuo balto popieriaus lapo? O ar žinote, kad liaudies dainose dažnai popieriumi buvo vadinami pinigai? Senolių išmintis dažniausiai nemeluoja. Todėl nenuostabu, kad net šiais laikais verslininkams vis dar verta investuoti į aukštos kokybės popierių. Juk jis naudingas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, planuojant laiką susitikimams ar užsirašant naudingą informaciją. Reikėtų nepamiršti ir to, kad sėkmingam verslui reikia įvairiausių rūšių popieriaus. Todėl mūsų tikslas – trumpai pristatyti tris biure dažniausiai naudojamas popieriaus rūšis. 1. Kopijavimo

Kada sutrenktą kūno vietą šildyti, kada šaldyti, o kada kreiptis į mediką?

Sinoptikai prognozuoja lijundrą, plikledį. Tad pasivaikščiojimas žiemą gali baigtis netikėtu nugriuvimu paslydus ir vėliau jį lydinčiais skausmais. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė pataria, kaip namų sąlygomis greičiau palengvinti raumenų patempimus, sutrenkimus ir kitas traumas. Taip pat paaiškina, kokiais atvejais reikėtų gydytis šaldančiomis, o kokiais – šildančiomis priemonėmis. Šildymas ir šaldymas – ar jie tikrai veiksmingi? Šalčio ir šilumos terapija dažnai yra naudojama patempimams, skausmui, patinimams ir kitoms traumoms gydyti. Anot vaistininkės, tinkamai pasitelktas šaltis arba šiluma gali sumažinti skausmą, padėti pažeistiems

Ilgalaikė automobilio nuoma, automobilio abonementas ar lizingas: patarimai verslui

Šiandien vis daugiau verslų sprendžia gana sudėtingą dilemą – ar transporto priemonę įsigyti ar nuomotis? Šiuo metu rinkoje susijusių paslaugų spektras išties platus. Tai gali būti ilgalaikė ir trumpalaikė automobilio nuoma, transporto priemonės lizingas, automobilių veiklos nuoma ar sparčiai populiarėjanti paslauga – automobilio nuoma su abonementu. Ekspertai nori atkreipti dėmesį, kad kiekvienas variantas turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų racionaliai įvertinti jums siūlomas galimybes. Daugiau galimybių pasirinkti Kiekvienas verslas ieško optimalaus sprendimo savo veiklai, todėl

Taip pat skaitykite