Vairuotojas nepraleido paspirtukininko

Savaitgalį Šilutės rajono policijos komisariate užregistruoti šie įvykiai.

Birželio 17-os vakare Gluosnių – Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje, Šilutėje, blaivus automobilio „Audi Q7“ vairuotojas (gim. 1991 m.), važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į šalutinį kelią nepraleido pagrindiniu keliu priešais parvažiuojančiam blaiviam elektrinio paspirtuko vairuotojui (gim. 1983 m.). Paspirtuko vairuotojas buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Neblaivūs

Birželio 19 d. popietę Balčių k., Vainuto sen., buvo sustabdytas automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo neblaivus (2,59 prom.) vyras, gim. 1967 m. Šios dienos vėlų vakarą Vilkyčių k., Saugų sen., dvidešimtmetis  vaikinas, neturėdamas teisės vairuoti ir neblaivus (1,70 prom.) vairavo automobilį „VW Golf“.

Birželio 18 d. vidurdienį  laiptinėje Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1967 m., sužalojo neblaivų (1,94 prom.) vyrą, gim. 1960 m. Tą pačią dieną Rusnėje namuose, vyras, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1967 m. Vėlų birželio 18 d. vakarą Melioratorių g., Šilutėje, vaikinas, gim. 2002 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,89 prom.) vyrui, gim. 1971 m.

Vagys ir narkotikai

Birželio 17-os rytą  Stubrių k., Katyčių sen., buvo įsibrauta į sandėlį, nuostolis tikslinamas.

Tos pačios dienos vakarą Kintuose patikrinus automobilį „Audi A4“, vairuotojas (gim. 2000 m.) ir keleivis (gim. 2000 m.) turėjo galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Folijos lankstinukas su tokia medžiaga aptiktas ir automobilyje.

Birželio 17 d. į policiją kreipėsi vyras, gim. 1965 m., dėl pavogtų šėryklų. Nuostolis 300 eurų.

Policija tiria birželio 13 d. įvykį, kai namuose Turgaus g., Šilutėje, vyras, gim. 1996 m., sudaužė moters, gim. 1987 m., telefoną „Xiaomi Commuications“. Nuostolis 300 eurų.

Nepaisė draudimo vairuoti

Policija tiria, kad vyras, gim. 1991 m., vengė atlikti baudžiamojo poveikio priemonę – draudimą naudotis specialia teise vairuoti transporto priemonę.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite