Vainuto seniūnijos bendruomenių šventė

Vasario 15-ąją Vainuto bendruomenės salėje vyko šventinis renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Tremtinių metams paminėti.

Vainuto seniūnijos gyventojai klausėsi dainų ir tremtinių prisiminimų.

Vainuto seniūnijos gyventojai klausėsi dainų ir tremtinių prisiminimų.

Šventinio renginio dalyvius pasveikino savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Dainų Lietuvai skyrė Bikavėnų vokalinis moterų ansamblis „Žolyna“, Vainuto folkloro ansamblis „Vainuta“ (vad. L. Mieliulytė). Po to Violeta Girdžiuvienė, Gražina Dirgėlienė uždainavo tremtiniams skirtą dainą. Prisiminti skaudūs įvykiai, kurie palietė ir Vainuto seniūnijos žmones.

vainuto-vasario16.redag

Renginyje pagerbti Vainuto seniūnijos tremtiniai.

Vainuto seniūnijos tremtiniai susirinkusiems papasakojo savo išgyvenimus. Jiems dėkojo  ir pasveikino Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus, Bikavėnų, Gorainių ir Vainuto bendruomenių pirmininkės. Tremtinė, ilgametė pedagogė, aktyvi Bikavėnų bendruomenės narė Valentina Jasaitienė pasirašė Vainuto seniūnijos garbės knygoje.

Dainavo Gorainių bendruomenės dainorėliai, koncertą surengė kapela „Lolytėlė” (vad. K. Budrys). Skambant tautinėms melodijoms, žmonės neskubėjo skirstytis, bendravo ir džiaugėsi gražia švente.

„Pamario“ inf.

Hits: 29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite