Trumpas sąrašas priemonių, kurios reikalingos manikiūrui

Jums padovanojo UV arba LED lempą, tačiau nežinote, kokių dar priemonių reikia manikiūrui bei pedikiūrui atlikti? Paruošėme trumpą sąrašą, kuriame yra visos pagrindinės priemonės nagams sutvarkyti.

1. Nagų kirpimo žirklutės

Nagų ilgis yra labai svarbus klausimas. Itin trumpi ar nukramtyti nagai neatrodo gerai. Per ilgi, trukdantys kasdienei veiklai, taip pat ne pats geriausias dalykas. Būtent tam yra naudojamos žirklutės. Rinkoje rasite daugybę skirtingų modelių, todėl reikėtų rinktis tokias, kurios jums bus patogiausios.

2. Odelių žirklutės

Tiek nagai, tiek sritis aplink ją – odelės – turi būti išpuoselėti. Odelės aplink nagus dažnai atsiranda dėl odos sausumo ar tam tikrų vitaminų trūkumo. Taigi, jei norite, kad nagai atrodytų vizualiai platesni ir tvarkingesni, naudokite odelių žirklutes.

3. Nagų dildės

Tai populiariausios manikiūro ir pedikiūro priemonės. Šie įrankiai yra labai paprastos konstrukcijos ir pirmiausia skiriasi aštrumu ir medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Nagų dildės grubumas gali būti skirstomas į tokius parametrus: 80-100, 100-180, 240-500. Be to, rinkoje galite rasti tokių rūšių dildžių: metalinės (stipriems ir kietiems nagams), popierinės (visų tipų nagams) ir stiklinės, t.y. pačios švelniausios.

4. Poliravimo blokelis

Jis yra naudojamas nago plokštelei pašiaušti, jei ketinama atlikti/pasidaryti gelinį nagų lakavimą.

5. Nagų lakas

Jei kalbame apie gelinį lakavimą, jums reikės trijų nagų lakų. Paprastai tai yra bazė (permatomas lakas), pasirinkta spalva, bei topas (viršutinis bespalvis sluoksnis. Topai nagams skiriasi. Vieni yra lipnūs ir jiems reikalingas lipnumo valiklis, kiti tokio lipnumo neišskiria.

6. Lipnumo valiklis ir dezinfekcinis skystis

Kaip jau minėjome anksčiau, lipnumo valiklis yra skirtas tiems topams, kurie juos sustingdžius UV arba LED lempoje lieka lipnūs.

O dezinfekcinio skysčio reikia tiems, kurie manikiūrą ir pedikiūrą atlieka kitiems. Kai visos priemonės yra naudojamos tik sau – tai nėra būtinybė.

pr2022/243

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Sidabrinės nendrės“ premijai teikiamos dvi kandidatūros

Šilutės r. savivaldybės „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas sulaukė dviejų pasiūlymų, ką apdovanoti „Sidabrinės nendrės“ premija. Tai: Ingrita Riterienė, visuomenininkė, asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ vadovė, kultūros puoselėtoja. Teikėjai: Švėkšnos seniūnas ir Šilutės kultūros ir pramogų centro Švėkšnos skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė; Adma Baltutienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro etnografė, folkloro kolektyvo „Pilutė“ vadovė. Teikėjai: Žemaičių krašto etnokultūros centras, Žemaičių Naumiesčio seniūnas, Gardamo seniūnė, Degučių kaimo bendruomenė „Rytdiena“, Žemaičių Naumiesčio gimnazija, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.  „Sidabrinė nendrė“ –  tai aukščiausia Šilutės rajono savivaldybės premija, teikiama

Kėdainiuose įgriuvo tiltas per Nevėžį

Šiandien Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino tokį pranešimą: „Įlūžus sijai, uždarytas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį (rajoniniu keliu Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai nuo 44,37 iki 44,44 km). Informacija apie įvykį buvo gauta iš AB „Kelių priežiūra“ šiandien, sausio 31 d., apie 7.30 val. Eismas tiltu operatyviai uždarytas, statomi apylankos ženklai kaip apvažiuoti uždarytą vietą ir AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai išvyko į vietą įvertinti situacijos. Eismas laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva“. Prezidentas kaltina kelininkus Kaip tik

Tik vienas centas, vertas beveik dviejų milijonų

Jeigu rankoje laikote 1 cento monetą, žinokite, kad labai netolimoje ateityje apyvartoje jų gali ir nebelikti. Antai Kanada vieno cento monetas nustojo kaldinti 2012 metais. Australijoje 1 ir 2 centų monetų nebegamina jau nuo 1992 m. Bahamų salose mažiausio nominalo monetų gamybą ir vartojimą sustabdė 2020 m. sausio pabaigoje. Jungtinės Karalystės Karališkoji monetų kalykla šiais metais paskelbė, jog dėl monetų pertekliaus kitą dešimtmetį jie nebegamins nei 2 svarų, nei 2 pensų monetų. O kaip Europoje? Anot Lietuvos banko, palyginus su

Šilutės rajono Taryboje: netinka niekas, ką pasiūlo opozicija

Sausio 26 d.  įvyko Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 23 Tarybos nariai iš 25: nedalyvavo Zigmantas  Jaunius ir Steponas Kazlauskas. Už biudžetą – 16 balsų Tarybos nariai patvirtinto Savivaldybės 2023 metų biudžetą  – 65 940 870 eurų pajamų. Už biudžetą balsavo 16 Tarybos narių, 7 opozicijos atstovai susilaikė. Jos vardu kalbėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas Žygimantas Kurlianskas  sakė, jog padaryti darbai matomi, jiems buvo pritarusi Taryba. Ir retoriškai klausė, ar būtų įmanoma geriau? Esą pagal gautas Europos

Taip pat skaitykite