„Tegul tavo vaikai eina vien takais dorybės…“

Šiais Lietuvos Respublikos himno žodžiais liepos pradžioje Šilutės rajono mokyklos į gyvenimą išlydėjo per 400 abiturientų. Vyko iškilmės, įteikti brandos atestatai, ypatingai pagerbti aktyviausi, kūrybingiausi, gabiausi abiturientai, sportininkai, muzikantai, šokėjai.

Su gimnazija atsisveikina Vydūno gimnazijos abiturientai.

 

Įteikė stipendijas
70-osios laidos 116 abiturientų kartu su Šilutės pirmosios gimnazijos pedagogais liepos 10-os vidurdienį pasiekė Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Eisenos priekyje plevėsavo gimnazijos vėliava. Pasidžiaugti brandos atestatų teikimo švente prisirinko pilnutėlė salė žmonių, atvyko Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Seimo narys Artūras Skardžius. Išskirtinius 70-osios abiturientų laidos laimėjimus apžvelgė gimnazijos direktorė Laima Spirgienė, padėkojusi tėveliams už gerus jų vaikus, mokytojams, – kad mokinyje įžvelgė žmogų.
Turi Šilutės pirmoji gimnazija gražią tradiciją – išskirtinių laimėjimų pasiekę bei ypač aktyvūs abiturientai apdovanojami garsių politikų, verslininkų įsteigtomis vienkartinėmis stipendijomis. Šio sumanymo autorius – buvęs šios gimnazijos auklėtinis, dabar – gimnazijos tarybos pirmininkas, vietinės televizijos laidų kūrėjas Marijus Budraitis. Stipendijos teikiamos jau trejus metus. Vieną skiria M. Budraitis, tris – Pamario krašto atstovai Seime K. Komskis, A. Skardžius, R. Žemaitaitis. Penktąją stipendiją šiemet įsteigė verslo atstovai – UAB „Klasmann-Deilmann“. Stipendijos šiemet atiteko Laurai Saldauskaitei, Deimantei Žemgulytei, Ingai Diniūtei, Donatai Vaičiulytei ir Martynui Jakui.

Šilutės pirmosios gimnazijos brandos atestatų teikimo iškilmės vyko pilnutėlėje Šilutės kultūros ir pramogų centro salėje, kurios pirmosios eilės buvo skirtos jaunyste ir grožiu spinduliuojantiems abiturientams. Stasės Skutulienės nuotr.

Šilutės pirmosios gimnazijos brandos atestatų teikimo iškilmės vyko pilnutėlėje Šilutės kultūros ir pramogų centro salėje, kurios pirmosios eilės buvo skirtos jaunyste ir grožiu spinduliuojantiems abiturientams.
Stasės Skutulienės nuotr.

Išlydėjo 20-ąją laidą
Liepos 11 d. Vydūno gimnazija atsisveikino su 20-os laidos 101 abiturientu. Iškilmėse dalyvavo meras Vytautas Laurinaitis ir Seimo narys Artūras Skardžius. Milda Gatelytė ir Augustė Norgėlaitė gavo atestatus su pagyrimu. Gimnazijai dovanų palikta sėdmaišių, – kad sugrįžę į savo buvusią mokyklą, rastų kur pasėdėti…
Skambėjo Žydrės Adomaitienės dainos. Po iškilmių lauke į dangų abiturientai paleido gausybę spalvingų balionų. Vyko fotosesija su tėveliais, draugais ir mokytojais. Gimnazijos direktorė Marina Stirbienė glėbyje laikė didelę puokštę gėlių ir neslėpė, kad atsisveikinti visada sunku. O džiaugtis yra kuo: septynių abiturientų žinios įvertintos devintukais ir dešimtukais, 33 abiturientų įvertinimai viršijo 90 balų, iš jų septyni gavo po 100 balų. Iš gimnazijos uosto 101 abiturientas tarsi išplaukė į plačiuosius vandenis.
„Visada būsite laukiami Šilutėje“, – sveikindamas kalbėjo meras V. Laurinaitis, o Seimo narys A. Skardžius priminė, kad jauno žmogaus išsilavinimas svarbus jam pačiam, visuomenei, valstybei. „Viltis dedame į jus…“ – linkėjo A. Skardžius.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite