Švietimo skyriaus vedėja: „Kviečiu abiturientus išgirsti raginimą skiepytis“

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė pripažino, kad vos 40-45 proc. rajono abiturientų sutinka skiepytis nuo COVID-19. Rajono švietimo įstaigose – ne tik mokyklose, bet ir vaikų darželiuose – jau paskiepyta per 900 darbuotojų.

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

„Pedagogų, kitų švietimo įstaigų darbuotojų raginti nereikia, tačiau abiturientų požiūris į skiepijimąsi kol kas liūdina, nes daugelis atsisako. Blogai. Tai trukdo mums sugrįžti dirbti į mokyklas, o to visi nori ir laukia, to labai reikia ir patiems abiturientams. Kitą savaitę planuojama skiepyti abiturientus. Raginu juos gerai apgalvoti ir įvertinti mūsų siūlymą skiepytis“, – sakė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

Ji pastebėjo, kad nuo kovo 22 dienos į mokyklas sugrįžus mokytis pradinukams, nieko blogo nenutiko, jokių viruso židinių, jokių užkratų neužfiksuota. Iki artėjančio pirmadienio pradinukai atostogauja, tikimasi, kad jiems sugrįžus į mokyklas darbas vyks įprastai.

Nauja pavaduotoja

Pasidomėjome, kas tapo naująja skyriaus vedėjos D. Butvydienės pavaduotoja.

Tai yra Šilutėje gyvenanti, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriuje vyr. specialiste dirbusi Jovita Jankauskienė, ji rūpinasi ugdymo reikalais.

Personalo reikalai šiame skyriuje dabar tenka vyr. specialistei Editai Serovienei, turinčiai teisininkės išsilavinimą. Ji pakeitė iš darbo išėjusią Nijolę Petkevičienę.

Nauji vadovai, konkursai

Pagaliau ir Švėkšnos vaikų lopšelis-darželis turi naują vadovą – čia konkursą laimėjo ir nuo balandžio 1 d. dirba Ona Jurjonienė, buvusi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Įvyko Šilutės pirmosios gimnazijos direktoriaus konkursas, jame dalyvavo tik viena pretendentė, dabartinė gimnazijos direktorė Laima Spirgienė. Anot D. Butvydienės, kol kas nedera sakyti, kad taškas padėtas, nes po konkurso skirta laiko galimam apskundimui ir t. t. Jeigu nieko tokio neatsitiks, Šilutės pirmoji gimnazija turės tą pačią vadovę.

Laukia konkursai į Šilutės Vydūno gimnazijos ir Sporto mokyklos direktorių pareigas. Pretendentų yra. Rezultatų dar teks palaukti.

Gegužę turėtų vykti Šilutės „Raudonkepuraitės“ vaikų lopšelio-darželio direktoriaus konkursas. Ši įstaiga, ko gero, Šilutės rajone yra rekordininkė pagal paskelbtų ir rezultatų nedavusių konkursų užimti direktoriaus pareigas skaičių… D. Butvydienė neslėpė, kad šįkart tikisi sėkmės.

Sujungus Švietimo ir Kultūros skyrius, ištuštėjo pastarasis. Kultūros poskyryje beliko vedėja Vilma Griškevičienė, o dviejų specialistų etatai tušti. „Bus greitai vienas specialistas, bus…“ – patikino D. Butvydienė.

Stasė Skutulienė  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčiai iš moters išviliojo beveik 37 tūkstančius eurų

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria policijos pareigūnai. Sukčiavimo būdu iš moters, gim. 1952 m., buvo išviliota nemaža suma pinigų – 36 926 eurai. Rugpjūčio 12-16 d. Oželių k., Švėkšnos sen., iš miško technikos „John Deere 11“degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Nuostolis 210 eurų. Rugpjūčio 16 d. po pietų Uostadvario k., Rusnės sen., į griovį nuvažiavo automobilis „Nissan Almera“, kurį vairavo neblaivi (1,86 prom.) moteris, gim. 1964 m. Rugpjūčio 16 d. vakare bute Kintuose kilus konfliktui,

COVID-19: kodėl Šilutėje skiepija pasibaigusio galiojimo vakcina?

Paskambinusi moteris papasakojo, kad rugpjūčio 12 d., penktadienį, nuvyko į Šilutės pirminės sveikatos centrą skiepytis nuo COVID-19. Buvo užsiregistravusi prieš savaitę. Iš to paties buteliuko jau buvo paskiepyta žmonių, bet moterį sudomino vakcinos galiojimo laikas. Pasirodo, birželį jis jau pasibaigė, o skiepija dar ir rugpjūčio beveik vidury. Moteris skiepytis atsisakė. Situaciją aiškinomės su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Lina Stanišauskiene. Įstaigos vadovė sakė, jog vakcinas parsiveža iš Klaipėdos, kartu yra gautas Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, kad vakcina, kurios galiojimo

Karštą dieną atgaivins didelis ąsotis su šaltu vandeniu ir žiupsnelis vaizduotės

Termometro stulpeliams vasarą pasiekus aukščiausią tašką, labiausiai džiugina šviežias ir gaivus gėrimas. Malonaus skonio gėrimų labai nesunku paruošti ir namuose.   Prekybos tinklo „Iki“ atstovė Vilma Juodkazienė teigia, kad karštą dieną atsigaivinti ir atkurti skysčių pusiausvyrą organizme geriausiai padeda geriamasis vanduo. Tačiau norint, kad vanduo nepabostų, vertėtų jį paskaninti įvairiais gaiviais priedais. „Gali būti, kad daugeliui ne visada pavyksta įveikti rekomenduojamą vandens dienos normą, o tai ypač svarbu per karščius. Vis dėlto su žaisminga gėrimo versija privalomos 8 stiklinės, kurios

Perkate būstą nesusituokę. Ką būtina žinoti?

Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido poras nuo būsto įsigijimo ir į ką atkreipti dėmesį perkant NT nesusituokus, atsako ekspertė.   „Didesnę dalį perkančių būstą sudaro susituokusios arba bent susižadėjusios poros, kurios jaučiasi pakankamai drąsiai kartu pradėti ieškoti bendrų namų. Tačiau populiarėjant gyvenimui oficialiai neįregistravus poros santykių, vis dažniau sulaukiame

Taip pat skaitykite