Švietimo skyriaus vedėja: „Kviečiu abiturientus išgirsti raginimą skiepytis“

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė pripažino, kad vos 40-45 proc. rajono abiturientų sutinka skiepytis nuo COVID-19. Rajono švietimo įstaigose – ne tik mokyklose, bet ir vaikų darželiuose – jau paskiepyta per 900 darbuotojų.

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

„Pedagogų, kitų švietimo įstaigų darbuotojų raginti nereikia, tačiau abiturientų požiūris į skiepijimąsi kol kas liūdina, nes daugelis atsisako. Blogai. Tai trukdo mums sugrįžti dirbti į mokyklas, o to visi nori ir laukia, to labai reikia ir patiems abiturientams. Kitą savaitę planuojama skiepyti abiturientus. Raginu juos gerai apgalvoti ir įvertinti mūsų siūlymą skiepytis“, – sakė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

Ji pastebėjo, kad nuo kovo 22 dienos į mokyklas sugrįžus mokytis pradinukams, nieko blogo nenutiko, jokių viruso židinių, jokių užkratų neužfiksuota. Iki artėjančio pirmadienio pradinukai atostogauja, tikimasi, kad jiems sugrįžus į mokyklas darbas vyks įprastai.

Nauja pavaduotoja

Pasidomėjome, kas tapo naująja skyriaus vedėjos D. Butvydienės pavaduotoja.

Tai yra Šilutėje gyvenanti, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriuje vyr. specialiste dirbusi Jovita Jankauskienė, ji rūpinasi ugdymo reikalais.

Personalo reikalai šiame skyriuje dabar tenka vyr. specialistei Editai Serovienei, turinčiai teisininkės išsilavinimą. Ji pakeitė iš darbo išėjusią Nijolę Petkevičienę.

Nauji vadovai, konkursai

Pagaliau ir Švėkšnos vaikų lopšelis-darželis turi naują vadovą – čia konkursą laimėjo ir nuo balandžio 1 d. dirba Ona Jurjonienė, buvusi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Įvyko Šilutės pirmosios gimnazijos direktoriaus konkursas, jame dalyvavo tik viena pretendentė, dabartinė gimnazijos direktorė Laima Spirgienė. Anot D. Butvydienės, kol kas nedera sakyti, kad taškas padėtas, nes po konkurso skirta laiko galimam apskundimui ir t. t. Jeigu nieko tokio neatsitiks, Šilutės pirmoji gimnazija turės tą pačią vadovę.

Laukia konkursai į Šilutės Vydūno gimnazijos ir Sporto mokyklos direktorių pareigas. Pretendentų yra. Rezultatų dar teks palaukti.

Gegužę turėtų vykti Šilutės „Raudonkepuraitės“ vaikų lopšelio-darželio direktoriaus konkursas. Ši įstaiga, ko gero, Šilutės rajone yra rekordininkė pagal paskelbtų ir rezultatų nedavusių konkursų užimti direktoriaus pareigas skaičių… D. Butvydienė neslėpė, kad šįkart tikisi sėkmės.

Sujungus Švietimo ir Kultūros skyrius, ištuštėjo pastarasis. Kultūros poskyryje beliko vedėja Vilma Griškevičienė, o dviejų specialistų etatai tušti. „Bus greitai vienas specialistas, bus…“ – patikino D. Butvydienė.

Stasė Skutulienė  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite