Švietimo skyriaus vedėja: „Kviečiu abiturientus išgirsti raginimą skiepytis“

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė pripažino, kad vos 40-45 proc. rajono abiturientų sutinka skiepytis nuo COVID-19. Rajono švietimo įstaigose – ne tik mokyklose, bet ir vaikų darželiuose – jau paskiepyta per 900 darbuotojų.

Šilutės r. savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

„Pedagogų, kitų švietimo įstaigų darbuotojų raginti nereikia, tačiau abiturientų požiūris į skiepijimąsi kol kas liūdina, nes daugelis atsisako. Blogai. Tai trukdo mums sugrįžti dirbti į mokyklas, o to visi nori ir laukia, to labai reikia ir patiems abiturientams. Kitą savaitę planuojama skiepyti abiturientus. Raginu juos gerai apgalvoti ir įvertinti mūsų siūlymą skiepytis“, – sakė Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė.

Ji pastebėjo, kad nuo kovo 22 dienos į mokyklas sugrįžus mokytis pradinukams, nieko blogo nenutiko, jokių viruso židinių, jokių užkratų neužfiksuota. Iki artėjančio pirmadienio pradinukai atostogauja, tikimasi, kad jiems sugrįžus į mokyklas darbas vyks įprastai.

Nauja pavaduotoja

Pasidomėjome, kas tapo naująja skyriaus vedėjos D. Butvydienės pavaduotoja.

Tai yra Šilutėje gyvenanti, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriuje vyr. specialiste dirbusi Jovita Jankauskienė, ji rūpinasi ugdymo reikalais.

Personalo reikalai šiame skyriuje dabar tenka vyr. specialistei Editai Serovienei, turinčiai teisininkės išsilavinimą. Ji pakeitė iš darbo išėjusią Nijolę Petkevičienę.

Nauji vadovai, konkursai

Pagaliau ir Švėkšnos vaikų lopšelis-darželis turi naują vadovą – čia konkursą laimėjo ir nuo balandžio 1 d. dirba Ona Jurjonienė, buvusi Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Įvyko Šilutės pirmosios gimnazijos direktoriaus konkursas, jame dalyvavo tik viena pretendentė, dabartinė gimnazijos direktorė Laima Spirgienė. Anot D. Butvydienės, kol kas nedera sakyti, kad taškas padėtas, nes po konkurso skirta laiko galimam apskundimui ir t. t. Jeigu nieko tokio neatsitiks, Šilutės pirmoji gimnazija turės tą pačią vadovę.

Laukia konkursai į Šilutės Vydūno gimnazijos ir Sporto mokyklos direktorių pareigas. Pretendentų yra. Rezultatų dar teks palaukti.

Gegužę turėtų vykti Šilutės „Raudonkepuraitės“ vaikų lopšelio-darželio direktoriaus konkursas. Ši įstaiga, ko gero, Šilutės rajone yra rekordininkė pagal paskelbtų ir rezultatų nedavusių konkursų užimti direktoriaus pareigas skaičių… D. Butvydienė neslėpė, kad šįkart tikisi sėkmės.

Sujungus Švietimo ir Kultūros skyrius, ištuštėjo pastarasis. Kultūros poskyryje beliko vedėja Vilma Griškevičienė, o dviejų specialistų etatai tušti. „Bus greitai vienas specialistas, bus…“ – patikino D. Butvydienė.

Stasė Skutulienė  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip karštą dieną tinkamai laikyti maisto produktus?

Atėjus karščiams labai svarbu tinkamai laikyti maisto produktus. Juk kartu su vasariška šiluma išauga ir apsinuodijimų maistu rizika. Kad to išvengtume, Aldona Čepulis, prekybos tinklo „Iki“ kokybės ekspertė, dalijasi patarimais, kaip termometro stulpeliui kylant į viršų tinkamai laikyti maistą, kokie produktai kelia daugiausia rizikos ir kokių klaidų geriau nedaryti. „Oro temperatūrai šylant maisto produktai ima greičiau gesti, o ypač tie, kurie yra netinkamai laikomi. Dėl gana aukštos temperatūros ir ultravioletinių spindulių poveikio šviežias maistas itin greitai genda, todėl jį būtina

Siūlo nekeisti nekilnojamojo turto mokesčių

Šilutės rajono savivaldybės taryba turi apsispręsti dėl kitų metų nekilnojamojo turto mokesčių. Kol kas siūlo jų nekeisti ir palikti galiojusius iki šiol. Kokie jie? Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo 6 straipsnyje nustatytas mokesčio tarifas – nuo 0,5 procento iki 3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės vertės. Konkretų tarifą, kuris galios savivaldybės teritorijoje nuo kito mokestinio laikotarpio pradžios, Savivaldybė nustato iki einamojo mokestinio laikotarpio liepos 1 dienos. Jeigu savivaldybės taryba iki šio termino tarifo nenustato, savivaldybės teritorijoje taikomas minimalus 0,5 proc.

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Taip pat skaitykite