Šviestuvų tendencijos 2021-aisiais: ką rinktis?

2020–iesiems metams keliaujant į pabaigą, tinkamas laikas ne tik įvertinti šiais metais nuveiktus darbus, bet ir apsvarstyti, kokių imsimės Naujais, 2021-aisiais. Jeigu vienas iš tų darbų bus namų kūrimas arba atnaujinimas, tokiu atveju jau dabar pravartu domėtis, kokios interjero tendencijos bus kitais metais, kokius gaminius savo namams vertėtų rinktis. 

Šviestuvai reikalingi kiekvienai namų patalpai. Taigi, kviečiame sužinoti, kokiems šviestuvams pirmenybę vertėtų teikti kitais metais, juk tinkamas apšvietimas namams užtikrina ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę.

Baltos spalvos šviestuvai su spalvotomis dekoro detalėmis

Viena ryškiausių kitų metų tendencijų yra baltos spalvos šviestuvai, dekoruoti spalvingomis detalėmis. Visai nesvarbu, kas tai bus – grakšti ir elegantiška sakurų šakelę, o gal ryškus orchidėjos žiedas, ryškiais motyvais dekoruotas šviestuvas kitąmet yra vertas atsidurti tiek jūsų virtuvėje, tie vonios kambaryje, tiek svetainėje ar bet kurioje kitoje namų patalpoje.

Auksinės spalvos šviestuvai

Kurie manote, kad balta spalva nėra tinkamiausia jūsų interjerui, derėtų atkreipti dėmesį ir į kitą tendenciją. Tai – auksinės spalvos šviestuvai. Klysta manantieji, kad šios spalvos šviestuvą yra labai sunku priderinti interjere – nieko panašaus! Nepamirškite, kad auksinės spalvos šviestuvas puikiai dera bet kokiame interjere, jei tik jame yra baltos, juodos, aukso, rudos, smėlio ar žemės spalvų.

Kelių dalių šviestuvai

Dar viena kitų metų tendencija – kelių dalių šviestuvai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad toks šviestuvas labai dera dėl kelių priežasčių. Visų pirma, galite rinktis pageidaujamą apšvietimo lygį, be to, sukuriama itin estetiškas bei jaukus apšvietimas.

Taigi, jeigu kitais metais nuspręsite pasipuošti savo namus naujais šviestuvais, galite būti tikri, kad išsirinkti bei susikurti itin patrauklų interjerą bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias tendencijas: rinkitės baltos spalvos šviestuvą, dekoruotą spalvingomis detalėmis arba auksinės spalvos šviestuvą; taip pat puikiai tiks šviestuvai iš kelių dalių.

Linkime estetikos ir jaukumo jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Ant ledo: policija primena taisykles ir baudas

Atėjus šalčiams ant ledo traukia čiuožinėtojai, žvejai ar smalsuoliai, norintys išbandyti ledo tvirtumą. Tačiau pramoga gali baigtis tragedija. Policijos pareigūnai primena keletą taisyklių, kurių laikymasis gali išgelbėti gyvybę. Ledas laikomas tvirtu ir išlaikančiu žmogų, jeigu jo storis yra daugiau nei 7 cm. Išlaikyti grupę žmonių gali ledas, kai jo storis ne mažesnis kaip 12 cm. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur matosi įšalusių medžių šakų, krūmai, nendrės, kur įteka upeliai ar šaltiniai, neseniai buvo iškirstos eketės. Mėgėjų žvejybos vidaus

Naujas koronaviruso protrūkis Pagėgiuose. Šilutės rajone 32 nauji susirgimai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1149 nauji COVID-19 ligos atvejai. Šilutės rajone – 32 nauji susirgimai. Iš viso šiuo metu serga 1001. Per praėjusią parą fiksuoti protrūkiai Šilutės rajone įsikūrusiuose Macikų socialinės globos namuose ir Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose. Per praėjusią parą izoliuoti 2194 asmenys. Iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 89 436 asmenys. Koronavirusas įsisuko ir į Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos

Per šalčius – jokio alkoholio!

Dalis Lietuvos, išskyrus pajūrį, anot sinoptikų, gali sulaukti net iki 25 laipsnių šalčio. Gyventojai nuo tokių šalčių jau atprato, mat pernai žiemos beveik nebuvo. Medikai pateikia tris svarbiausius patarimus, kaip kaip elgtis per šalčius: nebandyti šildytis alkoholiu, lauke kvėpuoti per nosį ir rengtis taip, kad būtų palikta kuo mažiau atviro kūno. Šiuo metu apranga lauke turi būti kaip svogūnas – daug sluoksnių ir su oro tarpais. Peršalti galima ir trumpam išlipus iš automobilio ar išėjus iš namų į lauką. Per

Pagėgiuose nuo koronaviruso pradėti skiepyti ir sunkiomis ligomis sergantys pacientai

Šią savaitę Pagėgių savivaldybę pasiekė pirmoji COVID-19 vakcinų siunta, iš viso gauta 120 Pfizer – BioNTech vakcinos dozių. Sausio 14-osios rytą Pagėgiuose paskiepyta pirmoji medicinos darbuotoja, VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ slaugytoja Laima Vitkuvienė, taip pat dirbanti savivaldybės mobiliame punkte. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius džiaugiasi, kad skiepai jau pasiekė Pagėgių savivaldybę ir, kaip tikėtasi, vakcinavimas prasidėjo sklandžiai. „Vakcinacija garantuos saugesnes darbo sąlygas Pagėgių savivaldybės įstaigų darbuotojams, sumažins užsikrėtimo riziką patiems darbuotojams, pacientams bei ligoniams. “ – teigia Savivaldybės

Taip pat skaitykite