Šviestuvų tendencijos 2021-aisiais: ką rinktis?

2020–iesiems metams keliaujant į pabaigą, tinkamas laikas ne tik įvertinti šiais metais nuveiktus darbus, bet ir apsvarstyti, kokių imsimės Naujais, 2021-aisiais. Jeigu vienas iš tų darbų bus namų kūrimas arba atnaujinimas, tokiu atveju jau dabar pravartu domėtis, kokios interjero tendencijos bus kitais metais, kokius gaminius savo namams vertėtų rinktis. 

Šviestuvai reikalingi kiekvienai namų patalpai. Taigi, kviečiame sužinoti, kokiems šviestuvams pirmenybę vertėtų teikti kitais metais, juk tinkamas apšvietimas namams užtikrina ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę.

Baltos spalvos šviestuvai su spalvotomis dekoro detalėmis

Viena ryškiausių kitų metų tendencijų yra baltos spalvos šviestuvai, dekoruoti spalvingomis detalėmis. Visai nesvarbu, kas tai bus – grakšti ir elegantiška sakurų šakelę, o gal ryškus orchidėjos žiedas, ryškiais motyvais dekoruotas šviestuvas kitąmet yra vertas atsidurti tiek jūsų virtuvėje, tie vonios kambaryje, tiek svetainėje ar bet kurioje kitoje namų patalpoje.

Auksinės spalvos šviestuvai

Kurie manote, kad balta spalva nėra tinkamiausia jūsų interjerui, derėtų atkreipti dėmesį ir į kitą tendenciją. Tai – auksinės spalvos šviestuvai. Klysta manantieji, kad šios spalvos šviestuvą yra labai sunku priderinti interjere – nieko panašaus! Nepamirškite, kad auksinės spalvos šviestuvas puikiai dera bet kokiame interjere, jei tik jame yra baltos, juodos, aukso, rudos, smėlio ar žemės spalvų.

Kelių dalių šviestuvai

Dar viena kitų metų tendencija – kelių dalių šviestuvai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad toks šviestuvas labai dera dėl kelių priežasčių. Visų pirma, galite rinktis pageidaujamą apšvietimo lygį, be to, sukuriama itin estetiškas bei jaukus apšvietimas.

Taigi, jeigu kitais metais nuspręsite pasipuošti savo namus naujais šviestuvais, galite būti tikri, kad išsirinkti bei susikurti itin patrauklų interjerą bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias tendencijas: rinkitės baltos spalvos šviestuvą, dekoruotą spalvingomis detalėmis arba auksinės spalvos šviestuvą; taip pat puikiai tiks šviestuvai iš kelių dalių.

Linkime estetikos ir jaukumo jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje atidaryta garsoteka. Kas tai?

Ilgai puoselėta bibliotekos kolektyvo mintis bibliotekoje įkurti kampelį, kur būtų galima ne tik skaityti, bet ir klausytis knygų, poezijos, kraštiečių kūrybos ar atsiminimų, jau materializuota. Rugsėjo 26-os popietę į Vydūno viešosios bibliotekos naujai įkurtos garsotekos atidarymą rinkosi bičiuliai ir svečiai. Planuojama, jog ši erdvė suteiks galimybę skaityti tiems, kurie to daryti negali dėl regėjimo ar kitų problemų, ar tiesiog norintiems atsipūsti nuo kasdienybės. Ši erdvė taipogi galės tapti patogia darbo vieta lankytojams: studentams, mokiniams ar dirbantiesiems. Garsoteka bus nuolat plečiama,

Fizinis aktyvumas, smegenų lavinimas ir miegas – svarbiausi būdai, padedantys gerinti atmintį

Atmintis – gyvybiškai svarbi žmogaus gyvenimui. Dauguma situacijų, kai ką nors pamirštame, eikvoja mūsų laiką ir kelia įtampą. Didėjant informacijos srautams, greitėjant gyvenimo ritmui, nemažai žmonių skundžiasi suprastėjusia atmintimi. Dėl to nukenčia gyvenimo kokybė. Specialistų teigimu, atmintį, kaip ir kūną, reikia nuolat lavinti. Geriausiai tai atliekame kokybiškai išsimiegodami, būdami fiziškai aktyvūs, subalansuotai maitindamiesi ir kontroliuodami stresą. Pasak Šeškinės poliklinikos medicinos psichologės Monikos Zarembaitės, atmintis žmogui yra labai svarbi. Be jos ne tik nieko neišmoktume, bet ir neprisimintume pernykščių vasaros atostogų

Tyrimas: ketvirtadalis į pensiją išėjusių lietuvių planuoja dirbti toliau

25 proc. arba lygiai ketvirtadalis lietuvių, pasiekę pensinį amžių, ketina ir toliau dirbti bent dalį darbo dienos, rodo Baltijos šalių gyventojų apklausos duomenys. Beveik pusė jų – 12 proc. – planuoja likti dirbti pilnu etatu. Psichologų teigimu, pasilikti darbe sulaukus pensijos gyventojus skatina kompleksinės priežastys, tarp kurių finansinis saugumas – nėra vienintelė. „Citadele“ banko užsakymu „Norstat“ atliktos reprezentatyvios gyventojų apklausos duomenys rodo, kad Lietuvoje, sulaukę pensinio amžiaus pilnu etatu planuoja dirbti 12 proc., o dalį etato – 13 proc. gyventojų.

Apmokės gydymo įstaigoms viršsutartines paslaugas

Siekiant gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą pacientams, numatoma gydymo įstaigoms apmokėti visas šiais metais virš sutarties suteiktas ambulatorines, dienos stacionaro bei dienos chirurgijos  ir slaugos paslaugas. Tam bus skirtos reikiamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšos. Tikimasi, jog šis sprendimas paskatins gydymo įstaigas priimti daugiau naujų pacientų, trumpės paslaugų laukimo eilės. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad vykdomas pažadas, duotas gydymo įstaigoms, didesne apimtimi apmokėti už suteiktas sveikatos paslaugas, taip sprendžiant eilių problemą. „Po pandemijos sveikatos apsaugos sistema susidūrė su

Taip pat skaitykite