Šviestuvų tendencijos 2021-aisiais: ką rinktis?

2020–iesiems metams keliaujant į pabaigą, tinkamas laikas ne tik įvertinti šiais metais nuveiktus darbus, bet ir apsvarstyti, kokių imsimės Naujais, 2021-aisiais. Jeigu vienas iš tų darbų bus namų kūrimas arba atnaujinimas, tokiu atveju jau dabar pravartu domėtis, kokios interjero tendencijos bus kitais metais, kokius gaminius savo namams vertėtų rinktis. 

Šviestuvai reikalingi kiekvienai namų patalpai. Taigi, kviečiame sužinoti, kokiems šviestuvams pirmenybę vertėtų teikti kitais metais, juk tinkamas apšvietimas namams užtikrina ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę.

Baltos spalvos šviestuvai su spalvotomis dekoro detalėmis

Viena ryškiausių kitų metų tendencijų yra baltos spalvos šviestuvai, dekoruoti spalvingomis detalėmis. Visai nesvarbu, kas tai bus – grakšti ir elegantiška sakurų šakelę, o gal ryškus orchidėjos žiedas, ryškiais motyvais dekoruotas šviestuvas kitąmet yra vertas atsidurti tiek jūsų virtuvėje, tie vonios kambaryje, tiek svetainėje ar bet kurioje kitoje namų patalpoje.

Auksinės spalvos šviestuvai

Kurie manote, kad balta spalva nėra tinkamiausia jūsų interjerui, derėtų atkreipti dėmesį ir į kitą tendenciją. Tai – auksinės spalvos šviestuvai. Klysta manantieji, kad šios spalvos šviestuvą yra labai sunku priderinti interjere – nieko panašaus! Nepamirškite, kad auksinės spalvos šviestuvas puikiai dera bet kokiame interjere, jei tik jame yra baltos, juodos, aukso, rudos, smėlio ar žemės spalvų.

Kelių dalių šviestuvai

Dar viena kitų metų tendencija – kelių dalių šviestuvai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad toks šviestuvas labai dera dėl kelių priežasčių. Visų pirma, galite rinktis pageidaujamą apšvietimo lygį, be to, sukuriama itin estetiškas bei jaukus apšvietimas.

Taigi, jeigu kitais metais nuspręsite pasipuošti savo namus naujais šviestuvais, galite būti tikri, kad išsirinkti bei susikurti itin patrauklų interjerą bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias tendencijas: rinkitės baltos spalvos šviestuvą, dekoruotą spalvingomis detalėmis arba auksinės spalvos šviestuvą; taip pat puikiai tiks šviestuvai iš kelių dalių.

Linkime estetikos ir jaukumo jūsų namams.

Hits: 153

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė du pažeidėjus

Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK Veiklos skyriaus tyrėjas balandžio 8 d. apie 10.41 val., ne tarnybos metu, Šilutės r., Barzdūnų k., pastebėjo iš kiemo išvažiuojantį automobilį „Seat“, kurio vairuotojui, pareigūno žiniomis, yra atimta teisė vairuoti. Pareigūnas siekdamas užkirsti kelią galimai nelaimei, priėjo prie automobilio vairuotojo ir prisistatė esantis policijos pareigūnas. Bendraujant su pažeidėju, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, todėl pareigūnas nedelsdamas iškvietė kolegų ekipažą. Atvykus pareigūnams, 49-erių vairuotojui nustatytas sunkus (2,72 prom.) girtumas. Šio pareigūno pastangomis nuo pelnytos

Jei nenaudoji automobilio ir laikai jį kieme

Seimas pritarė siūlymui griežtinti atsakomybę už neeksploatuojamų automobilių laikymą bendrojo naudojimo kiemuose. Ne tik didžiųjų miestų gyventojai turi bėdų dėl gyvenamųjų namų kiemuose ir jų prieigose laikomų automobilių, kurie ten stovi metų metus, nes daugelis jau netinka važiuoti dėl savo blogos būklės, o gal savininkai tiesiog neturi kur kitur jų laikyti. Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms, kuriomis siekiama reglamentuoti ne tik neeksploatuojamų, bet ir negalimų eksploatuoti transporto priemonių laikymą bendrojo naudojimo vietose. Pasak projekto iniciatoriaus

Ką reikia žinoti apie universalias padangas?

Universalios padangos dėl savo ypatumų dar yra vadinamos visasezonėmis – savotiškas kompromisas tiems, kas nenori rūpintis padangų keitimu keičiantis sezonams. Iš esmės jų išvaizda ir ženklinimas niekuo per daug nesiskiria nuo specializuotų variantų, tačiau čia taip pat galima sutikti įprastus ženklus 205/55 R16, tačiau yra šiokių tokių protektoriaus skirtumų. Jomis vairuotojai gali važinėti ištisus metus tiek šiltu, tiek ir šaltu oru, įvairiais keliais. Universalios padangos leidžia sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau ar jos gali prilygti specializuotiems gaminiams? Vienareikšmiškai – ne.

Šilutėje veikia vakcinavimo centras

Šilutės r. savivaldybė savo interneto svetainėje skelbia, kad Šilutėje pradeda balandžio 14 d. pradeda veikti vakcinavimo centras Šilutėje, jis bus Atgimimo al. 3, Vydūno gimnazijos sporto salėje. Pranešama, kad šiuo metu skiepijami 65 metų amžiaus ir vyresni asmenys. Asmenys, kurie dar nebuvo pakviesti skiepytis savo gydymo įstaigoje, gali registruotis tel. +370 642 65 960 arba internetu https://forms.gle/4zwSdJKWhU3ZyPgu9     Hits: 22

Taip pat skaitykite