Šviestuvų tendencijos 2021-aisiais: ką rinktis?

2020–iesiems metams keliaujant į pabaigą, tinkamas laikas ne tik įvertinti šiais metais nuveiktus darbus, bet ir apsvarstyti, kokių imsimės Naujais, 2021-aisiais. Jeigu vienas iš tų darbų bus namų kūrimas arba atnaujinimas, tokiu atveju jau dabar pravartu domėtis, kokios interjero tendencijos bus kitais metais, kokius gaminius savo namams vertėtų rinktis. 

Šviestuvai reikalingi kiekvienai namų patalpai. Taigi, kviečiame sužinoti, kokiems šviestuvams pirmenybę vertėtų teikti kitais metais, juk tinkamas apšvietimas namams užtikrina ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę.

Baltos spalvos šviestuvai su spalvotomis dekoro detalėmis

Viena ryškiausių kitų metų tendencijų yra baltos spalvos šviestuvai, dekoruoti spalvingomis detalėmis. Visai nesvarbu, kas tai bus – grakšti ir elegantiška sakurų šakelę, o gal ryškus orchidėjos žiedas, ryškiais motyvais dekoruotas šviestuvas kitąmet yra vertas atsidurti tiek jūsų virtuvėje, tie vonios kambaryje, tiek svetainėje ar bet kurioje kitoje namų patalpoje.

Auksinės spalvos šviestuvai

Kurie manote, kad balta spalva nėra tinkamiausia jūsų interjerui, derėtų atkreipti dėmesį ir į kitą tendenciją. Tai – auksinės spalvos šviestuvai. Klysta manantieji, kad šios spalvos šviestuvą yra labai sunku priderinti interjere – nieko panašaus! Nepamirškite, kad auksinės spalvos šviestuvas puikiai dera bet kokiame interjere, jei tik jame yra baltos, juodos, aukso, rudos, smėlio ar žemės spalvų.

Kelių dalių šviestuvai

Dar viena kitų metų tendencija – kelių dalių šviestuvai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad toks šviestuvas labai dera dėl kelių priežasčių. Visų pirma, galite rinktis pageidaujamą apšvietimo lygį, be to, sukuriama itin estetiškas bei jaukus apšvietimas.

Taigi, jeigu kitais metais nuspręsite pasipuošti savo namus naujais šviestuvais, galite būti tikri, kad išsirinkti bei susikurti itin patrauklų interjerą bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias tendencijas: rinkitės baltos spalvos šviestuvą, dekoruotą spalvingomis detalėmis arba auksinės spalvos šviestuvą; taip pat puikiai tiks šviestuvai iš kelių dalių.

Linkime estetikos ir jaukumo jūsų namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite