Švenčių dienomis

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Ugniagesiai gelbėtojai informuoja apie suteiktą pagalbą. Policija primena apie pokyčius eisme prasidėjus balandžiui.

  • Balandžio 1 d. prieš pietus Stoties g., Šilutėje, pažįstamas asmuo sužalojo vyrą, gim. 1968 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Balandžio 1 d. vakare į gydymo įstaigą Šilutėje pristatytas galimai sužalotas vyras, gim. 1998 m. Vyras dėl patirtų sužalojimų tolesniam gydymui išvežtas į Klaipėdos ligoninę. Įtariamieji nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
  • Balandžio 1 d. pavakare Saugose namo terasoje blaivus vyras, gim. 1999 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (2,30 prom.) vyrui, gim. 1966 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Žinios iš ugniagesių gelbėtojų

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša apie suteiktą pagalbą Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybės teritorijoje.

Kovo 30 d. po pietų ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad jų pagalbos reikia Natkiškių miške, Natkiškių sen., Pagėgių savi. Tauragės AVPK informavo, kad miške yra rastas sprogmuo. Atvykę J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai rado Antrojo pasaulinio karo laikų 80 mm minosvaidžio miną ir ją išsivežė.

Tą pačią kovo 30 d. po pietų ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Bajėnų k., Pagėgių sav., rastas sprogmuo. Tai pranešė Tauragės AVPK budėtojas. Sprogmuo rastas laukuose, įvestas planas ,,Skydas“. Atvykę J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai Antrojo pasaulinio karo laikų artilerijos sviedinius sunaikino vietoje.

Kovo 30 d. pavakare ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad ties Tulpių g., Šlažų k., Šilutės sen., upėje matosi tepalų dėmė. Atvykus ant vandens paviršiaus dvidešimties kvadratinių metrų plote matėsi teršalų dėmė. Buvo pastatytos boninės užtvaros. Ugniagesiai perkėlė užtvaras į kitą vietą, dėmė nupurkšta dispergatoriumi.

Policija primena

Kaip ir kasmet, nuo balandžio 1 d. didėja leistinas greitis: automagistralėse galima važiuoti ne didesniu negu 130 km/h greičiu, o greitkeliuose – ne didesniu negu 120 km/h greičiu. Primename, kad iki balandžio 10 d. vairuotojai, kurie važinėja dygliuotomis padangomis, privalo jas pasikeisti, nes nuo balandžio 10 d. transporto priemones dygliuotomis padangomis draudžiama eksploatuoti, o vasarines padangas galima naudoti nuo balandžio 1 d.

Šylant orams gatvėse daugėja motociklininkų, dviratininkų ir paspirtukininkų. Vairuotojai labiau turi sutelkti dėmesį į akląsias zonas, kuriose galima nepastebėti važiuojančių dviračių ar elektrinių mikrojudumo transporto priemonių. Tokiose vietose vairuotojai turi būti itin atidūs persirikiuojant, lenkiant ar atliekant kitus manevrus kelyje. Prašome vairuotojų atsakingai elgtis kelyje – pasirinkti saugų greitį, gerai įvertinti eismo sąlygas ir kelio dangą.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos kultūros tyrinėtojui Domui Kaunui – 75-eri

Domą Kauną gerai pažįsta ir Šilutės rajone, ir Pagėgių krašte. Žino kaip šio krašto tikrą draugą, atsidavusį Mažosios Lietuvos knygų, spaudos ir kultūros tyrinėtoją, knygų autorių, sudarytoją. D. Kaunas, kaip Lietuvos mokslų akademijos narys, skatino ir padėjo Šilutės rajono savivaldybei glaudžiai bendradarbiauti su Lietuvos mokslų akademija. Įsimintina tai, kad į Šilutę ar Pagėgius D. Kaunas dažnai atvykdavo su nauja paties parašyta knyga.   Prasmingos veiklos kelias Sekmadienį, balandžio 21 d., D. Kaunui sukako 75 metai. Į šį jubiliejų knygininką, bibliofilą,

LVAT: „Minijos naftos“ ir ministerijos ginčas dėl teisės išgauti naftą Kintuose užtruks

Teismas turės iš naujo nagrinėti Lietuvos ir Danijos įmonės „Minijos nafta“ ir Aplinkos ministerijos ginčą dėl leidimo įmonei išgauti naftą Šilutės rajone, Kintuose. Taip nusprendė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT). Ginčas kilo dėl misterijos 2021 m. spalio 11 d. sprendimo neleisti „Minijos naftai“ išgauti naftą šiame telkinyje be konkurso. LVAT balandžio 10 dieną iš dalies patenkino „Minijos naftos“ skundą ir panaikino Vilniaus apygardos administracinio teismo (dabar – Regionų administracinio teismo Vilniaus rūmai) 2022 metų spalio sprendimą. Šis teismas buvo pripažinęs

Orai bus su krituliais, vėjuoti, naktimis – šalnos

Hidrometeorologijos tarnyba praneša apie orus pirmoje savaitės pusėje. Balandžio 22 d., pirmadienį, naktį temperatūra siekė vos 0-4 laipsnius šilumos, Vakarų Lietuvoje vietomis buvo šalnos, 1-4 laipsniai šalčio. Dieną krituliai, kai kur Šiaurės Lietuvoje smarkūs (vyraus šlapdriba, sniegas). Galima perkūnija. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 9-14 m/s, vietomis gūsiai 15-18 m/s. Temperatūra vos 1-5 laipsniai šilumos. Balandžio 23 d., antradienį, daug kur krituliai (vyraus šlapdriba, sniegas), dieną nedideli. Vėjas vakarų, pietvakarių, 8-13 m/s, naktį pajūryje gūsiai 15-17 m/s. Naktį daug kur šalnos,

Ministras K. Navickas: „Lumpėnų Rambynas“ – pavyzdys, kaip investavimas į naujausias technologijas lemia sėkmę

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas lankėsi žemės ūkio kooperatyvo „Lumpėnų Rambyno“ (Pagėgių savivaldybė) karuselinės melžimo aikštelės atidarymo renginyje. Šis penkis ūkius vienijantis pieninės galvijininkystės kooperatyvas, veikiantis jau daugiau kaip tris dešimtmečius, ir jo vadovas Remigijus Kelneris yra pavyzdys, kaip technologijos ir ūkininkų darbštumas bei žinios lemia sėkmę. „Technologijos ir inovacijos augti siekiantiems ūkiams užtikrina konkurencingumą ir stabilumą. „Lumpėnų Rambynas“ yra pavyzdys, kaip investavimas į naujausias technologijas tampa neatsiejama sėkmingo pieno ūkio veiklos dalimi. Modernus pieno ūkis yra efektyvus, o technologijos

Taip pat skaitykite