Švėkšnoje atidaryta „Egminos“ parduotuvė

Penktadienį, Švėkšnos dvaro šventės išvakarėse, miestelio centrinėje aikštėje atidaryta ir pašventinta uždarosios akcinės bendrovės „Egmina“ maisto prekių parduotuvė. Jau prieš pietus čia skambėjo muzika, šou renginių vedėjas šilutiškis Marijus Budraitis pasakojo apie „Egminą“, kalbino praeivius, o jaunimas ir vaikai iš „Egminos“ savininkų Remigijaus Baltučio ir Česlovo Barausko gavo ir dovanų.

„Egminos“ bendrovės savininkai Remigijus Baltutis (iš kairės), Česlovas Barauskas, Švėkšnos parduotuvės moterų kolektyvas ir sveikintojos.

Iš Arūno Paldausko išsinuomoję patalpas, šilutiškiai verslininkai Remigijus Baltutis ir Česlovas Barauskas atidarė jau 11-ąją „Egminos“ bendrovės parduotuvę. Šįkart – Švėkšnoje, Švėkšnos seniūnijoje tai jau antroji jų parduotuvė – kita veikia Inkakliuose. Dabar Šilutės rajone „Egminos“ bendrovė turi 9 parduotuves, po vieną Priekulėje ir Agluonėnuose.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis (dešinėje) naujos maisto prekių parduotuvės savininkams Remigijui Baltučiui ir Česlovui Barauskui padovanojo garsaus švėkšniškio Petro Čeliausko knygą, palinkėdamas skaityti, gilintis į švėkšniškių savitą būdą ir charakterį. Gal žinios pravers versle?

Būrys pirkėjų, skubėjusių į atidarytą naują maisto prekių parduotuvę, buvo didelis, susirinko įvairaus amžiaus švėkšniškių, motinos atsivedė vaikus.

Maisto, buities ir pramoninių prekių parduotuvė Švėkšnoje dirbs visą savaitę nuo 8 iki 21 val. Įsteigtos 4 darbo vietos, įdarbintos vietos gyventojos. „Akcijų bus, su kitais prekybininkais į karus nesivelsime. Mūsų kainų politika bus lanksti, priimtina pirkėjams, tik kad valstybėje prekybos versle rastųsi pastovumas, kad būtų galima planuoti veiklą gerokai į ateitį, tik tai ir rūpi“, – sakė vienas iš „Egminos“ bendrovės savininkų R. Baltutis.
Vos įėjus ir vėsią, naują, gražiai sutvarkytą parduotuvę, netoli durų stovi spaudai skirtas stendas: čia švėkšniškiai galės nusipirkti ir „Pamario“ laikraštį, kurio kitose parduotuvėse nebus.
„Egminos“ bendrovės savininkai veiklą pradėjo 1999 m. Šilutėje – įsteigė pirmąjį didelį savitarnos prekybos centrą. Jiems priklauso gražioji tradicija – džiugiai švęsti liepos 6 d. Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną: su „Egminos“ kieme pastatyta didžiule scena, žvaigždžių koncertais, loterijomis, kai pirkėjai išlošė net lengvąjį automobilį. Verslininkai R. Baltutis ir Č. Barauskas garsėja kaip sporto, kultūros, švietimo renginių, taip pat Šilutės ir seniūnijų švenčių ir įstaigų rėmėjai, įvairiai padeda nevyriausybinėms organizacijoms, šelpia vargingai gyvenančius, ligonius ir kt.

Pėsti ir važiuoti praeiviai gavo dovanų – šios moteris apdovanojo Česlovas Barauskas.


„Jau septinta…“
Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis „Pamariui“ pasakojo, kad naujoji parduotuvė bus septinta miestelio centinėje aikštėje, kurios centre penktadienį triūsė „Stamelos“ – bendrovės vyrai – ruošia aikštelę, takus, jau padarė postamentą po poros mėnesių čia atidengiamam paminklui, kuris skirtas Vasario 16-osios akto signatarui Kazimierui Steponui Šauliui. Tačiau seniūnas pasidžiaugė, kad naujoje parduotuvėje – dar 4 naujos darbo vietos, tai, žinoma, gerai. Švėkšnoje įprasta apsipirkti ir ketvirtadieniais vykstančiame turguje. „Gal kainos kris? Kai daugiau parduotuvių, laimi pirkėjas, kurių jų yra tiek, kiek yra, teks pirkėjus persivilioti, todėl nuo pirmos dienos svarbu ir tvarka, švara, pardavėjų šypsenos, malonus bendravimas, paslaugumas…“ – apie naujos parduotuvės ateitį pasakojo seniūnas.
14 val. prie parduotuvės jau būriavosi vis daugiau žmonių, vaikams ir jaunimui vis teikė dovanų. R. Baltutis pirmiausia padėkojo patalpų savininkui Arūnui Paldauskui, po to dovanų įteikė keturioms čia dirbsiančioms moterims, kurios iš Č. Barausko gavo ir rožių. Anot R. Baltučio, kol būsią „įsivažiuota“, gal moterų šeimos supras šiuos laikinai didesnius rūpesčius…

Kai į „Egminos“ parduotuvę sugužėjo pirkėjai, prie kasos bemat nusitęsė ilga eilutė, tačiau žmonės, pavaišinti saldainiais ir gavę paskanauti šventinio šampano, buvo geros nuotaikos.

Seniūnas A. Šeputis, atnešęs dovanų, kalbėjo, kad džiaugiasi dviem „avantiūromis“ – pirmąją padarė patalpų savininkas Arūnas, antrąją – gerai pažįstami šilutiškiai Remigijus ir Česlovas: įžengta į šį pastatą, atidaryta parduotuvė, jau septinta, prekiaujanti maisto produktais nedidelėje miestelio istorinėje aikštėje. „Būsite šalia kitų konkurentų, stumdytis nereikia, bet konkuruoti geromis idėjomis, patrauklumu, išskirtinumu verta ir reikia“, – palinkėjęs sėkmės sakė seniūnas ir pajuokavo, kad nauja parduotuvė būsianti arčiausiai seniūnijos, tad jeigu kas…
A. Šeputis priminė, kad verslininkai Švėkšnoje pradeda savo verslą tradicinės Dvaro šventės išvakarėse – gražus sutapimas. Šilutiškiams verslininkams padovanota po švėkšniečio Petro Čeliausko knygą vietos žmonių būdui pažinti. „Egminos“ savininkai seniūnui padovanojo daiktą, kuris išskleistas reklamuoja „Egminą“ ir saugo nuo lietaus.
Švėkšnos švento apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonas Saulius Katkus kalbėjo, kad visų pirma reikia pasveikinti ir verslininkus, ir būsimuosius pirkėjus: „Linkiu kad būtų tikras, geras visomis prasmėmis savininkų ir pirkėjų susikalbėjimas. Klebonas įžengė į naują parduotuvę ir ją pašventino. Durys atsivėrė pirkėjams, kurių, tiesa, sugužėjo kelios dešimtys, prie kasos nusidriekė ilga eilė, o moterys svetingai vaišino saldainiais.
Beje, šioje parduotuvėje bus galima įsigyti ir „Pamario“ laikraštį, ir kitų šalies laikraščių bei žurnalų.

Stasė SKUTULIENĖ

Hits: 1953

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite