Švėkšnoje atidaryta „Egminos“ parduotuvė

Penktadienį, Švėkšnos dvaro šventės išvakarėse, miestelio centrinėje aikštėje atidaryta ir pašventinta uždarosios akcinės bendrovės „Egmina“ maisto prekių parduotuvė. Jau prieš pietus čia skambėjo muzika, šou renginių vedėjas šilutiškis Marijus Budraitis pasakojo apie „Egminą“, kalbino praeivius, o jaunimas ir vaikai iš „Egminos“ savininkų Remigijaus Baltučio ir Česlovo Barausko gavo ir dovanų.

„Egminos“ bendrovės savininkai Remigijus Baltutis (iš kairės), Česlovas Barauskas, Švėkšnos parduotuvės moterų kolektyvas ir sveikintojos.

Iš Arūno Paldausko išsinuomoję patalpas, šilutiškiai verslininkai Remigijus Baltutis ir Česlovas Barauskas atidarė jau 11-ąją „Egminos“ bendrovės parduotuvę. Šįkart – Švėkšnoje, Švėkšnos seniūnijoje tai jau antroji jų parduotuvė – kita veikia Inkakliuose. Dabar Šilutės rajone „Egminos“ bendrovė turi 9 parduotuves, po vieną Priekulėje ir Agluonėnuose.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis (dešinėje) naujos maisto prekių parduotuvės savininkams Remigijui Baltučiui ir Česlovui Barauskui padovanojo garsaus švėkšniškio Petro Čeliausko knygą, palinkėdamas skaityti, gilintis į švėkšniškių savitą būdą ir charakterį. Gal žinios pravers versle?

Būrys pirkėjų, skubėjusių į atidarytą naują maisto prekių parduotuvę, buvo didelis, susirinko įvairaus amžiaus švėkšniškių, motinos atsivedė vaikus.

Maisto, buities ir pramoninių prekių parduotuvė Švėkšnoje dirbs visą savaitę nuo 8 iki 21 val. Įsteigtos 4 darbo vietos, įdarbintos vietos gyventojos. „Akcijų bus, su kitais prekybininkais į karus nesivelsime. Mūsų kainų politika bus lanksti, priimtina pirkėjams, tik kad valstybėje prekybos versle rastųsi pastovumas, kad būtų galima planuoti veiklą gerokai į ateitį, tik tai ir rūpi“, – sakė vienas iš „Egminos“ bendrovės savininkų R. Baltutis.
Vos įėjus ir vėsią, naują, gražiai sutvarkytą parduotuvę, netoli durų stovi spaudai skirtas stendas: čia švėkšniškiai galės nusipirkti ir „Pamario“ laikraštį, kurio kitose parduotuvėse nebus.
„Egminos“ bendrovės savininkai veiklą pradėjo 1999 m. Šilutėje – įsteigė pirmąjį didelį savitarnos prekybos centrą. Jiems priklauso gražioji tradicija – džiugiai švęsti liepos 6 d. Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną: su „Egminos“ kieme pastatyta didžiule scena, žvaigždžių koncertais, loterijomis, kai pirkėjai išlošė net lengvąjį automobilį. Verslininkai R. Baltutis ir Č. Barauskas garsėja kaip sporto, kultūros, švietimo renginių, taip pat Šilutės ir seniūnijų švenčių ir įstaigų rėmėjai, įvairiai padeda nevyriausybinėms organizacijoms, šelpia vargingai gyvenančius, ligonius ir kt.

Pėsti ir važiuoti praeiviai gavo dovanų – šios moteris apdovanojo Česlovas Barauskas.


„Jau septinta…“
Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis „Pamariui“ pasakojo, kad naujoji parduotuvė bus septinta miestelio centinėje aikštėje, kurios centre penktadienį triūsė „Stamelos“ – bendrovės vyrai – ruošia aikštelę, takus, jau padarė postamentą po poros mėnesių čia atidengiamam paminklui, kuris skirtas Vasario 16-osios akto signatarui Kazimierui Steponui Šauliui. Tačiau seniūnas pasidžiaugė, kad naujoje parduotuvėje – dar 4 naujos darbo vietos, tai, žinoma, gerai. Švėkšnoje įprasta apsipirkti ir ketvirtadieniais vykstančiame turguje. „Gal kainos kris? Kai daugiau parduotuvių, laimi pirkėjas, kurių jų yra tiek, kiek yra, teks pirkėjus persivilioti, todėl nuo pirmos dienos svarbu ir tvarka, švara, pardavėjų šypsenos, malonus bendravimas, paslaugumas…“ – apie naujos parduotuvės ateitį pasakojo seniūnas.
14 val. prie parduotuvės jau būriavosi vis daugiau žmonių, vaikams ir jaunimui vis teikė dovanų. R. Baltutis pirmiausia padėkojo patalpų savininkui Arūnui Paldauskui, po to dovanų įteikė keturioms čia dirbsiančioms moterims, kurios iš Č. Barausko gavo ir rožių. Anot R. Baltučio, kol būsią „įsivažiuota“, gal moterų šeimos supras šiuos laikinai didesnius rūpesčius…

Kai į „Egminos“ parduotuvę sugužėjo pirkėjai, prie kasos bemat nusitęsė ilga eilutė, tačiau žmonės, pavaišinti saldainiais ir gavę paskanauti šventinio šampano, buvo geros nuotaikos.

Seniūnas A. Šeputis, atnešęs dovanų, kalbėjo, kad džiaugiasi dviem „avantiūromis“ – pirmąją padarė patalpų savininkas Arūnas, antrąją – gerai pažįstami šilutiškiai Remigijus ir Česlovas: įžengta į šį pastatą, atidaryta parduotuvė, jau septinta, prekiaujanti maisto produktais nedidelėje miestelio istorinėje aikštėje. „Būsite šalia kitų konkurentų, stumdytis nereikia, bet konkuruoti geromis idėjomis, patrauklumu, išskirtinumu verta ir reikia“, – palinkėjęs sėkmės sakė seniūnas ir pajuokavo, kad nauja parduotuvė būsianti arčiausiai seniūnijos, tad jeigu kas…
A. Šeputis priminė, kad verslininkai Švėkšnoje pradeda savo verslą tradicinės Dvaro šventės išvakarėse – gražus sutapimas. Šilutiškiams verslininkams padovanota po švėkšniečio Petro Čeliausko knygą vietos žmonių būdui pažinti. „Egminos“ savininkai seniūnui padovanojo daiktą, kuris išskleistas reklamuoja „Egminą“ ir saugo nuo lietaus.
Švėkšnos švento apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonas Saulius Katkus kalbėjo, kad visų pirma reikia pasveikinti ir verslininkus, ir būsimuosius pirkėjus: „Linkiu kad būtų tikras, geras visomis prasmėmis savininkų ir pirkėjų susikalbėjimas. Klebonas įžengė į naują parduotuvę ir ją pašventino. Durys atsivėrė pirkėjams, kurių, tiesa, sugužėjo kelios dešimtys, prie kasos nusidriekė ilga eilė, o moterys svetingai vaišino saldainiais.
Beje, šioje parduotuvėje bus galima įsigyti ir „Pamario“ laikraštį, ir kitų šalies laikraščių bei žurnalų.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Žvejokime atsakingai: nespėjusias išneršti žuvis reikėtų paleisti

Pavasaris yra žuvų neršto metas, todėl žvejus mėgėjus raginame būti ypač atidžius – šiuo metu galioja nemažai konkrečių žuvų rūšių žvejybos draudimų, taikomų tam tikrą laikotarpį. Kartu atkreipiame dėmesį, kad neršto laikas gali šiek tiek pasislinkti priklausomai nuo klimato sąlygų. Todėl draudimui vos pasibaigus dar ne visos žuvys gali būti išneršusios. Jas sugavus reikėtų paleisti. Siekiant sudaryti palankesnes žvejybos sąlygas, Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse yra išimtis, numatanti, kad kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė, draudimas įsigalioja

Pasirinktą verslą plėtoti bus kur kas paprasčiau, jei…

Drąsiai galima sakyti, kad sprendimas pradėti verslą, yra vienas geriausių. Tai atveria labai daug nuostabių galimybių: realizuoti sumanymus bei siekti svajonių; savo darbais keisti pasaulį; kurti darbo vietas. Žinoma, ir pelnas nėra išimtis – būtent verslas atveria galimybę siekti  finansinės nepriklausomybės. Visgi, svarbu pabrėžti, kad ir verslo plėtojimas neretai kelia tam tikrų iššūkių. Taip pat labai dažnai tenka susidurti su ypač didelėmis laiko, energijos ar finansų sąnaudomis. Gera žinia yra ta, kad jei tik bus priimami tinkami sprendimai, tai pasirinktą

Šiemet automobilių stovėjimas Palangoje kainuoja brangiau

Rinkliava už automobilių stovėjimą dalyje Palangos gatvių renkama nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai. Tad sekmadienį, gegužės 15 d., įsigaliojo gerokai padidinti mokesčiai, kuriuos nustatė Palangos miesto savivaldybės taryba. Praėjusiais metais rinkliavos sezono metu už vieno automobilio stovėjimą pusvalandį raudonojoje zonoje reikėjo mokėti 0,6 euro, viena valanda buvo įkainota 1,2 euro. Pusvalandį palikti geltonojoje zonoje kainavo 0,3 euro, o valandą – 0,6 euro. Žaliojoje zonoje už vieno automobilio stovėjimą pusę valandos tekdavo atseikėti 1 eurą, o už

Ką madingo ir patogaus turėtų dėvėti vyras šią vasarą?

Vasara jau visai čia pat! O tai reiškia, kad daugelis vyrų, kurie domisi vyriška mada ir nori išlikti stilingais, suka galvą dėl to, kuo reikėtų papildyti savo garderobą. Greitai sužinosite karščiausias vyrų vasaros mados tendencijas. Juk nėra nieko geriau, nei prieš atsinaujinant spintos turinį, žinoti, kokie drabužiai, batai ir aksesuarai yra madingi šią vasarą. Papasakosime, kokie marškinėliai, šortai, aksesuarai, sportbačiai ar kiti dalykai turėtų papildyti Jūsų garderobą, jei norite madingos ir patogios aprangos. Madingi ir patogūs drabužiai – ką dėvėti

Taip pat skaitykite