Šūviai ir negyvas paukštis medyje…

Tauragės apskrities VPK skelbia, kokių įvykių buvo Šilutės rajone, kokie pranešimai gauti ir pradėti tyrimai.

Liepos 12 d. patikslinus aplinkybes pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriame nurodoma, kad liepos 2-3 d. nenustatyti asmenys nulaužė UAB, esančio Rusnės g., Šilutėje, priklausantį įvažiavimo į vidinį kiemą užtvarą. Padaryta 159 Eur turtinės žalos.

Liepos 12 d. gautas pranešimas apie tai, kad Rusnėje gyvenanti moteris liepos 11 d. apie vidurdienį girdėjo garsus, panašius į šūvių, apie 18 val. pastebėjo pas kaimyną medyje iškeltą negyvą paukštį.

Liepos 12 d. gautas vyro, gim. 1965 m. pareiškimas, kad užėjęs į dirbtuvę ūkiniame pastate, Kanteriškių k., Juknaičių sen., pastebėjo išdaužą lango stiklą, sugadintą lango rėmą – bandyta įsibrauti į jo dirbtuvę. Patirta 50 eurų nuostolio.

Liepos 12 d. vakare Pašyšių k., Juknaičių sen., vyras, gim. 1998, būdamas neblaivus (1,74 prom.), vairavo automobilį „Ford Focus“. Vairuotojas nesulaikytas. Automobilis nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.

 

Netikras 10 eurų banknotas

Liepos 11 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal liepos 7 d. gautą Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvadą, kurioje pranešama, kad birželio 20 d.  iš

UAB, esančios Gluosnių g., Šilutės m., buvo išimta 10 eurų nominalo kupiūra, kuri pagal išvadą yra netikra. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 7-os rytą Bikavėnų k., Vainuto sen., vyrui, gim. 1979, vairavusiam transporto priemonę VW LT35, alkotesteriu buvo nustatytas 2,61 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę. Vairuotojas nesulaikytas, jam įteiktas šaukimas.

Liepos 11 d.  gautas moters, gim. 1970 m., gyv. Žemaitkiemio k., Usėnų sen., kad sūnus, gim. 2000 m., išvažiavo per įmonę, veikiančią Klaipėdoje, į Olandiją dirbti. Nuo birželio 27 d. su sūnumi nebegali susisiekti.

Liepos 6-7 d. nakties metu buvo įsibrauta į ūkines patalpas Rusnėje, pagrobti 25 eurai, sugadintos durys, kurių vertė 400 eurų ir spyna, kurios vertė 25 eurai. Nukentėjusioji (gim. 1967) patyrė 450 eurų žalos.

Liepos 4 d. vėlų vakarą vyras, gim. 1957, Grabupių k., Šilutės sen., peiliu dūrė kitam vyrui, gim. 1975, į kaklą.

Liepos 4 d. vėlų vakarą vyras, gim. 1992, neaiškiomis aplinkybėmis grumtynių metu sužalojo vyrą, gim. 1983.

Liepos 9 d. prieš pietus blaivus šilutiškis (gim. 1999) jam priklausančiu automobiliu „Mercedes Benz“ užkliudė ta pačia kryptimi elektriniu dviračiu važiavusį vyrą (gim. 1985 m.). Žmogus nugriuvo ant važiuojamosios kelio dalies. Nukentėjusysis buvo pristatytas į Šilutės ligoninės priėmimo skubios pagalbos skyrių.

Liepos 9-os  pavakare  Cintjoniškių g., Šilutėje, neblaivus (1.67 prom.) vyras, gim. 1962 m., vairavo automobilį „Volkswagen Passat“.  Automobilis nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę. Vyras nesulaikytas.

Gautas moters, gim. 1978 m., kuriai buvo nustatytas 1,02 prom. neblaivumas, pareiškimas, kad liepos 9 d. pavakare namuose Melioratorių g., Šilutėje, vyras, gim. 1977, naudojo fizinį smurtą, taip sukeldamas  nukentėjusiajai stiprų fizinį skausmą.

Liepos 11 d. naktį namuose Pagryniuose, Šilutės sen., vyras, gim. 1959 (1,42 prom.), naudojo fizinį smurtą prieš savo sutuoktinę, gim. 1958, (0,92 prom.). Įtariamasis buvo sulaikytas.

Parengta pagal Tauragės apskr. VPK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite