Suvernuose pasipriešinta pareigūnui

Balandžio 24 d. vakare Suvernų k., Kintų sen., vyras, pas kurį rasta ne mėgėjiškų žvejybos įrankių, pasipriešino aplinkos apsaugos specialistui. Pareigūnui prireikė medikų pagalbą, jis gydomas ambulatoriškai.

Tą pačią dieną iš užrakinto automobilio ,,Opel Omega“ K. Kalinausko g., Šilutėje, buvo pavogta vyro, gim. 1972 m., piniginė su dokumentais.

Balandžio 24 d. rytą Domaičių k., Juknaičių sen., blaivus vyras smurtavo prieš neblaivų vyrą.

Balandžio 22 d. po pietų Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, pažįstamas vyras sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1948 m.

Balandžio 23 d. prieš pietus automobilyje Aukštumalos kaime (Kintų sen.) rastas 1978 m. gimusio vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policijos pagalbos kreiptasi dėl balandžio 8 d. prieš pietus iš prekybos centro Pramonės g., Šilutėje, įvykdytos vagystės. Nenustatytas vyriškis pavogė du sekatorius ir du dulkių siurblių šluotų akumuliatorius. Nuostolis 327 Eur.

Balandžio 22 d. gautas pranešimas, kad balandžio 20 d. 1974 m. gimęs vyras leido kitam asmeniui prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės, pastarasis iš sąskaitos neteisėtai pervedė 8 800 eurų.

Tą pačią dieną gautas moters pareiškimas, kad nuo praėjusių metų sausio 19 d. ji negali susisiekti su 1985 m. gimusiu vyru. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, dingusio asmens paieška.

Balandžio 20-os rytą Pavilnučio k. (Švėkšnos sen.) buvo sustabdytas automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo vyras (gim. 1977 m.).  Patikrinimo metu rasta 20 litrų skaidraus skysčio, skleidžiančio specifinį namų gamybos alkoholio kvapą, 130 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos respublikos banderolėmis ir 20 pakelių cigarečių „Winston Light“ be banderolių.  Buvo atlikta krata Inkaklių k. (Švėkšnos sen).  Kratos metu gyvenamosiose patalpose rasta ir paimta 17,45 litro naminės ir 3 pakeliai ,,NZ Gold“ cigarečių. Vyriškis policijos pareigūnams žinomas pagal ankstesnę panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Taip pat skaitykite