Susitikimas su aktoriumi Vaidu Jočiu

Neseniai Šilutės pirmojoje gimnazijoje lankėsi buvęs Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinis, Garbės galerijos narys, Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys.

Vaidas Jočys mokiniams labiau žinomas iš spektaklio „Kuprelis“, estrados žvaigždžių parodijų. Susitikimo vedėjos vienuoliktokės G. Auškalnytė bei G. Grigaitė trumpai apžvelgė projekto „Drąsinkime ateitį“ tikslus bei uždavinius, pristatė esamus bei būsimus galerijos narius. Taip pat parengė keletą skaidrių iš aktoriaus V. Jočio spektaklių.
Aktorius puikiai prisimena savąją mokyklą ir jos mokytojus. Pasidžiaugė, kad mokykla po renovacijos pasikeitusi, išgražėjusi, tik apgailestavo, jog nepavyko susitikti su auklėtoja, kuri išėjo užtarnauto poilsio.
Mokiniai įdėmiai klausėsi aktoriaus pasakojimo apie meistriškumo paslaptis. Anot jo, reikia labai daug ir intensyviai dirbti, kad išgarsėtum. Deja, daug aktorių neatlaiko įtampos, tad dirba kitus darbus. Vaidui Jočiui ši profesija patinka.
Susitikimo pabaigoje mokiniai uždavė nemažai klausimų apie studijas Klaipėdos konservatorijoje, apie tai, kokių charakterio savybių reikia norint studijuoti aktorystę.
Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė aktoriui ir Garbės galerijos nariui įteikė diplomą bei kuklią dovanėlę ir tradiciškai pakvietė prie firminės gimnazijos arbatos puodelio.

Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Neteisėtu praturtėjimu kaltinami sutuoktiniai pravers teismo duris

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai perdavė teismui. Baudžiamojoje byloje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Dalia Mackevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės

Vasario 1 d. prasidėjo žiemos priėmimas į profesines mokyklas

Vasario 1 d. prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 12 d. Prašymus teikti gali ir jau įgijusieji išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, ir jos dar neturintieji. „Šiuo metu darbo rinkoje labiausiai pasigendama inžinerijos ir informacinių technologijų sričių specialistų, taip pat didėja darbuotojų poreikis statybos, gamybos sektoriuose. Norėdami užpildyti šią spragą, skatiname kuo didesnį profesinio mokymo prieinamumą ir atvirumą, planuojame investicijas į profesinio mokymo programų atnaujinimą.

Taip pat skaitykite