Susitikimas su aktoriumi Vaidu Jočiu

Neseniai Šilutės pirmojoje gimnazijoje lankėsi buvęs Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinis, Garbės galerijos narys, Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys.

Vaidas Jočys mokiniams labiau žinomas iš spektaklio „Kuprelis“, estrados žvaigždžių parodijų. Susitikimo vedėjos vienuoliktokės G. Auškalnytė bei G. Grigaitė trumpai apžvelgė projekto „Drąsinkime ateitį“ tikslus bei uždavinius, pristatė esamus bei būsimus galerijos narius. Taip pat parengė keletą skaidrių iš aktoriaus V. Jočio spektaklių.
Aktorius puikiai prisimena savąją mokyklą ir jos mokytojus. Pasidžiaugė, kad mokykla po renovacijos pasikeitusi, išgražėjusi, tik apgailestavo, jog nepavyko susitikti su auklėtoja, kuri išėjo užtarnauto poilsio.
Mokiniai įdėmiai klausėsi aktoriaus pasakojimo apie meistriškumo paslaptis. Anot jo, reikia labai daug ir intensyviai dirbti, kad išgarsėtum. Deja, daug aktorių neatlaiko įtampos, tad dirba kitus darbus. Vaidui Jočiui ši profesija patinka.
Susitikimo pabaigoje mokiniai uždavė nemažai klausimų apie studijas Klaipėdos konservatorijoje, apie tai, kokių charakterio savybių reikia norint studijuoti aktorystę.
Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė aktoriui ir Garbės galerijos nariui įteikė diplomą bei kuklią dovanėlę ir tradiciškai pakvietė prie firminės gimnazijos arbatos puodelio.

Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite