Susitikimas su aktoriumi Vaidu Jočiu

Neseniai Šilutės pirmojoje gimnazijoje lankėsi buvęs Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinis, Garbės galerijos narys, Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys.

Vaidas Jočys mokiniams labiau žinomas iš spektaklio „Kuprelis“, estrados žvaigždžių parodijų. Susitikimo vedėjos vienuoliktokės G. Auškalnytė bei G. Grigaitė trumpai apžvelgė projekto „Drąsinkime ateitį“ tikslus bei uždavinius, pristatė esamus bei būsimus galerijos narius. Taip pat parengė keletą skaidrių iš aktoriaus V. Jočio spektaklių.
Aktorius puikiai prisimena savąją mokyklą ir jos mokytojus. Pasidžiaugė, kad mokykla po renovacijos pasikeitusi, išgražėjusi, tik apgailestavo, jog nepavyko susitikti su auklėtoja, kuri išėjo užtarnauto poilsio.
Mokiniai įdėmiai klausėsi aktoriaus pasakojimo apie meistriškumo paslaptis. Anot jo, reikia labai daug ir intensyviai dirbti, kad išgarsėtum. Deja, daug aktorių neatlaiko įtampos, tad dirba kitus darbus. Vaidui Jočiui ši profesija patinka.
Susitikimo pabaigoje mokiniai uždavė nemažai klausimų apie studijas Klaipėdos konservatorijoje, apie tai, kokių charakterio savybių reikia norint studijuoti aktorystę.
Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė aktoriui ir Garbės galerijos nariui įteikė diplomą bei kuklią dovanėlę ir tradiciškai pakvietė prie firminės gimnazijos arbatos puodelio.

Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite