Susitikimas su aktoriumi Vaidu Jočiu

Neseniai Šilutės pirmojoje gimnazijoje lankėsi buvęs Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinis, Garbės galerijos narys, Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys.

Vaidas Jočys mokiniams labiau žinomas iš spektaklio „Kuprelis“, estrados žvaigždžių parodijų. Susitikimo vedėjos vienuoliktokės G. Auškalnytė bei G. Grigaitė trumpai apžvelgė projekto „Drąsinkime ateitį“ tikslus bei uždavinius, pristatė esamus bei būsimus galerijos narius. Taip pat parengė keletą skaidrių iš aktoriaus V. Jočio spektaklių.
Aktorius puikiai prisimena savąją mokyklą ir jos mokytojus. Pasidžiaugė, kad mokykla po renovacijos pasikeitusi, išgražėjusi, tik apgailestavo, jog nepavyko susitikti su auklėtoja, kuri išėjo užtarnauto poilsio.
Mokiniai įdėmiai klausėsi aktoriaus pasakojimo apie meistriškumo paslaptis. Anot jo, reikia labai daug ir intensyviai dirbti, kad išgarsėtum. Deja, daug aktorių neatlaiko įtampos, tad dirba kitus darbus. Vaidui Jočiui ši profesija patinka.
Susitikimo pabaigoje mokiniai uždavė nemažai klausimų apie studijas Klaipėdos konservatorijoje, apie tai, kokių charakterio savybių reikia norint studijuoti aktorystę.
Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė aktoriui ir Garbės galerijos nariui įteikė diplomą bei kuklią dovanėlę ir tradiciškai pakvietė prie firminės gimnazijos arbatos puodelio.

Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Hits: 21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite