Susitikimas su aktoriumi Vaidu Jočiu

Neseniai Šilutės pirmojoje gimnazijoje lankėsi buvęs Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinis, Garbės galerijos narys, Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys.

Vaidas Jočys mokiniams labiau žinomas iš spektaklio „Kuprelis“, estrados žvaigždžių parodijų. Susitikimo vedėjos vienuoliktokės G. Auškalnytė bei G. Grigaitė trumpai apžvelgė projekto „Drąsinkime ateitį“ tikslus bei uždavinius, pristatė esamus bei būsimus galerijos narius. Taip pat parengė keletą skaidrių iš aktoriaus V. Jočio spektaklių.
Aktorius puikiai prisimena savąją mokyklą ir jos mokytojus. Pasidžiaugė, kad mokykla po renovacijos pasikeitusi, išgražėjusi, tik apgailestavo, jog nepavyko susitikti su auklėtoja, kuri išėjo užtarnauto poilsio.
Mokiniai įdėmiai klausėsi aktoriaus pasakojimo apie meistriškumo paslaptis. Anot jo, reikia labai daug ir intensyviai dirbti, kad išgarsėtum. Deja, daug aktorių neatlaiko įtampos, tad dirba kitus darbus. Vaidui Jočiui ši profesija patinka.
Susitikimo pabaigoje mokiniai uždavė nemažai klausimų apie studijas Klaipėdos konservatorijoje, apie tai, kokių charakterio savybių reikia norint studijuoti aktorystę.
Gimnazijos direktorė Laima Spirgienė aktoriui ir Garbės galerijos nariui įteikė diplomą bei kuklią dovanėlę ir tradiciškai pakvietė prie firminės gimnazijos arbatos puodelio.

Šilutės pirmosios gimnazijos žurnalistų būrelio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite