Sunkvežimių remontas ir priežiūra: kokiais atvejais reikia kreiptis į profesionalus?       

Sunkvežimiai yra transporto priemonės be kurių šiais laikais logistikos sfera būtų sunkiai įmanoma. Natūralu, kad su jais paslaugas teikiantys specialistai visada bendradarbiauja su įmonėmis, kurios atlieka sunkvežimių remonto bei priežiūros darbus.

Vieno tokių geriausių, dažniausiai minimų, yra Trelo.eu specialistai. Kada į juos verta kreiptis? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

Pasiruošimas ilgai kelionei – diagnostika

Prieš kiekvieną kelionę svarbu atlikti sunkvežimių patikrą. Jokio skirtumo, ar laukia ilga kelionė per visą Europą, ar trumpesnė Lietuvoje. Tik tvarkingos transporto priemonės gali užtikrinti saugumą ir apgalvotą, netrikdomą darbą. Technikos patikrą turi atlikti ne vairuotojas, o mechanikas, kuris specializuojasi būtent sunkvežimių apžiūros bei remonto darbuose. Dėl to patogiausia yra sudaryti ilgalaikes partnerystės sutartis su įmonėmis, kurios teikia sunkvežimių remonto paslaugas. Jų specialistai gali prieš kiekvieną kelionę atlikti diagnostiką bei užtikrinti puikiai veikiančius, svarbiausius transporto priemonės komponentus: padangas, žibintus, tepalus ir t.t.

Reguliarios patikros

Žinoma, diagnostika turi būti atliekama ne tik tuomet, kai yra planuojamos ilgos kelionės. Siekiant, kad sunkvežimiai tarnautų kuo ilgiau ir būtų paprasčiau pamatomi maži gedimai, svarbu, kad transporto priemonės būtų tikrinamos reguliariai. Techniškai tvarkingas sunkvežimis sėkmingai atlaikys ilgas keliones, galės gabenti ir sunkius krovinius, galiausiai garantuos maksimalų saugumą vairuotojui. Laiku pastebėjus gedimus, ypač tokiu atveju, kol jie dar yra maži, – galima ne tik gana greitai juos sutvarkyti, tačiau ir išvengti didesnių problemų. Didesnius gedimus pašalinti ir  kainuoja brangiau, ir ne taip lengva pašalinti.

Profesionalai – geriau nei paslaugos „garažėlyje“

Įmonės, kurios užsiima logistika arba teikia kitas paslaugas, kurioms reikalingi sunkvežimiai, puikiai supranta, kad įrangai nustojus tinkamai funkcionuoti, ima strigti visi procesai. Tai kelia riziką paties verslo funkcionalumui bei tęstinumui. Dėl to svarbu technikos remonto bei diagnostikos darbus palikti sertifikuotiems meistrams, o ne nelegaliai paslaugas teikiantiems mechanikams. Pastarieji viską  gali padaryti pigiau, deja, nors patys to nesako, dažniausiai prasčiau.

pr2023/75

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nepasiturintiems šalies gyventojams – maisto produktai ir higienos priemonės

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalijama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis. „Maisto dalijimas yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų, kuri padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Valstybės teikiama parama visada pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – sako socialinės apsaugos

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas. Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro- ir

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Taip pat skaitykite