Sugužėjo į „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą

Antradienį Gluosnių gatvėje, Šilutėje, didžioji krepšinio sporto salė tapo šeimų šventės vieta. Į Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro surengtą „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti, sugužėjo gausybė mamų, tėčių ir jų vaikučių.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Šįkart Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė ir biuro darbuotojos kartu su Šilutės sporto klubu „Atėnė“ ir „Šilutės sporto“ viešąja įstaiga surengė „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, į kurį atvyko 11 komandų, atstovavusių 5 Šilutės miesto ir Švėkšnos vaikų lopšeliams-darželiams. Komandoje – tėtis, mama ir vaikas, nors buvo ir kitaip. Visi pasipuošę, kai kurie net turėjo specialią vienodos spalvos aprangą, nugaros pusėje užrašytas vardas ir t. t.

Parungtyniauti vienoje komandoje kartu su tėveliais – išbandymas ir džiaugsmas mažiesiems. Ko gero, šiuo džiaugsmu gyveno ir tėveliai, ir žiūrovai. O įspūdžių turėjo užtekti ir sugrįžus į namus, nes visos komandos pasirodė puikiai, trys pelnė nugalėtojų vardus. Tačiau šioje šventėje svarbu buvo ir kitkas.
Kaip jie moka, taip ir šoka…
Šventę pradėjo mažyliai šokėjai. „Atėnės“ mergytės – baltomis suknytėmis, besiplaikstančiais palaidais plaukais. O jau judesiai! Užtat žiūrovų sujudimas – didelis: kas mokėjo, tas fotografavo. Panašiai buvo sutikti šokėjai iš „Gintarėlio“ bei „Žibutės“ vaikų lopšelių-darželių. Būreliai – nemaži, vieni šoko iš visų jėgų, kiti akimis ieškojo savo mamų, tėvelių, jiems šypsojosi ir netrukus jau bėgo prisiglausti. Vertėjo pamatyti, kaip į šokančius savo vaikus žiūrėjo mamos, vis nusišypsodamos, vis nusijuokdamos ir kažką pasakydamos šalia stovinčiam sutuoktiniui ar draugui. Vyrai irgi neslėpė emocijų. Šios šilumos ir džiaugsmo akimirkos, suteiktos tėvams, galbūt visai jų šeimai, – ypač svarbios: jos tvirtina šeimą, tėvų ir vaikų ryšį.
Mažosios šokėjos sukosi ir salės pakrašty, nors tuo metu jau pasirodė kita grupė. Kostiumu pasipuošęs berniukas labiau domėjosi mama, o ne šokiu. Kitas kukliai judino rankas ir kojas. Tačiau mergaitės tiesiog šėlo. Turėsime šokėjų, jų tikrai netrūks, jeigu tokia gera pradžia.
Trims šokėjų grupėms ir jų vadovėms V. Vaivadaitė įteikė saldumynų pakus. Šokis – irgi sportas, tai vertina ir gyventojų sveikata besirūpinanti V. Vaivadaitė.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Pirmoji vieta – D. ir V. Kazlauskams
Turnyre nestigo išradingų ir linksmų užduočių – su kamuoliais, lankais. Dalyviams teko įveikti įvairių kliūčių ruožus. Vaikas su balionu apibėga kliūtis, mama tą daro ranka ore pamušinėdama balioną, tėtis balioną turi išlaikyti ore jau lazda… Kiek kas turi jėgų – tokios užduotys. Arba reikėjo badmintono rakete kuo toliau numesti „pūką“…
Beveik dvi valandas trukusi šventė baigėsi nugalėtojų apdovanojimu. Visos komandos apdovanotos padėkomis, knygomis „Gaminkime patys“ su mažojo virėjo paslaptimis, kamuoliais. Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos gavo diplomus ir dar kitų dovanų.
Pirmąją vietą laimėjo „Raudonkepuraitės“ darželio komanda – Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su būsimąja pirmoke Kornelija. Vyresnis šeimos sūnus – moksleivis. Šeima gyvena Laučių kaime, Šilutės seniūnijoje. Anot priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės Irenos Gvildienės, šie tėvai aktyvūs, noriai dalyvauja darželio bendruomenės veikloje. Abu šios šeimos vaikai lankė „Raudonkepuraitę“.
Antrąją vietą laimėjo Jovita ir Gediminas Šiaudvyčiai su dvyniais Roku ir Daniele, kurie „Žibutės“ darželyje lanko priešmokyklinę grupę, turi šeima ir vyresnę dukrą Guodą, kuri jau mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje. Visiems trims savo vaikams šeima buvo pasirinkusi „Žibutės“ darželį.
Trečioji vieta atiteko „Žvaigždutės“ darželio atstovams – Ingridai ir Eugenijui Juodženčiams su sūneliu Gustu, o dukrai Gabrielei jau 14 metų. „Abiem vaikams pasirinkome „Žvaigždutę“, geresnio darželio neįsivaizduoju“, – „Pamariui sakė I. Juodžentienė, šeimų turnyrą pavadinusi smagia švente, kurioje dalyvaudami abu su vyru pamatė, koks greitas, vikrus jų mažasis Gustas.
Verta padėkoti biuro direktorei V.Vaivadaitei, kad Tarptautinės šeimos dienos proga suorganizavo tikrą šeimų šventę.

Stasė SKUTULIENĖ

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite