Sugužėjo į „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą

Antradienį Gluosnių gatvėje, Šilutėje, didžioji krepšinio sporto salė tapo šeimų šventės vieta. Į Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro surengtą „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti, sugužėjo gausybė mamų, tėčių ir jų vaikučių.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Šįkart Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė ir biuro darbuotojos kartu su Šilutės sporto klubu „Atėnė“ ir „Šilutės sporto“ viešąja įstaiga surengė „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, į kurį atvyko 11 komandų, atstovavusių 5 Šilutės miesto ir Švėkšnos vaikų lopšeliams-darželiams. Komandoje – tėtis, mama ir vaikas, nors buvo ir kitaip. Visi pasipuošę, kai kurie net turėjo specialią vienodos spalvos aprangą, nugaros pusėje užrašytas vardas ir t. t.

Parungtyniauti vienoje komandoje kartu su tėveliais – išbandymas ir džiaugsmas mažiesiems. Ko gero, šiuo džiaugsmu gyveno ir tėveliai, ir žiūrovai. O įspūdžių turėjo užtekti ir sugrįžus į namus, nes visos komandos pasirodė puikiai, trys pelnė nugalėtojų vardus. Tačiau šioje šventėje svarbu buvo ir kitkas.
Kaip jie moka, taip ir šoka…
Šventę pradėjo mažyliai šokėjai. „Atėnės“ mergytės – baltomis suknytėmis, besiplaikstančiais palaidais plaukais. O jau judesiai! Užtat žiūrovų sujudimas – didelis: kas mokėjo, tas fotografavo. Panašiai buvo sutikti šokėjai iš „Gintarėlio“ bei „Žibutės“ vaikų lopšelių-darželių. Būreliai – nemaži, vieni šoko iš visų jėgų, kiti akimis ieškojo savo mamų, tėvelių, jiems šypsojosi ir netrukus jau bėgo prisiglausti. Vertėjo pamatyti, kaip į šokančius savo vaikus žiūrėjo mamos, vis nusišypsodamos, vis nusijuokdamos ir kažką pasakydamos šalia stovinčiam sutuoktiniui ar draugui. Vyrai irgi neslėpė emocijų. Šios šilumos ir džiaugsmo akimirkos, suteiktos tėvams, galbūt visai jų šeimai, – ypač svarbios: jos tvirtina šeimą, tėvų ir vaikų ryšį.
Mažosios šokėjos sukosi ir salės pakrašty, nors tuo metu jau pasirodė kita grupė. Kostiumu pasipuošęs berniukas labiau domėjosi mama, o ne šokiu. Kitas kukliai judino rankas ir kojas. Tačiau mergaitės tiesiog šėlo. Turėsime šokėjų, jų tikrai netrūks, jeigu tokia gera pradžia.
Trims šokėjų grupėms ir jų vadovėms V. Vaivadaitė įteikė saldumynų pakus. Šokis – irgi sportas, tai vertina ir gyventojų sveikata besirūpinanti V. Vaivadaitė.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Pirmoji vieta – D. ir V. Kazlauskams
Turnyre nestigo išradingų ir linksmų užduočių – su kamuoliais, lankais. Dalyviams teko įveikti įvairių kliūčių ruožus. Vaikas su balionu apibėga kliūtis, mama tą daro ranka ore pamušinėdama balioną, tėtis balioną turi išlaikyti ore jau lazda… Kiek kas turi jėgų – tokios užduotys. Arba reikėjo badmintono rakete kuo toliau numesti „pūką“…
Beveik dvi valandas trukusi šventė baigėsi nugalėtojų apdovanojimu. Visos komandos apdovanotos padėkomis, knygomis „Gaminkime patys“ su mažojo virėjo paslaptimis, kamuoliais. Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos gavo diplomus ir dar kitų dovanų.
Pirmąją vietą laimėjo „Raudonkepuraitės“ darželio komanda – Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su būsimąja pirmoke Kornelija. Vyresnis šeimos sūnus – moksleivis. Šeima gyvena Laučių kaime, Šilutės seniūnijoje. Anot priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės Irenos Gvildienės, šie tėvai aktyvūs, noriai dalyvauja darželio bendruomenės veikloje. Abu šios šeimos vaikai lankė „Raudonkepuraitę“.
Antrąją vietą laimėjo Jovita ir Gediminas Šiaudvyčiai su dvyniais Roku ir Daniele, kurie „Žibutės“ darželyje lanko priešmokyklinę grupę, turi šeima ir vyresnę dukrą Guodą, kuri jau mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje. Visiems trims savo vaikams šeima buvo pasirinkusi „Žibutės“ darželį.
Trečioji vieta atiteko „Žvaigždutės“ darželio atstovams – Ingridai ir Eugenijui Juodženčiams su sūneliu Gustu, o dukrai Gabrielei jau 14 metų. „Abiem vaikams pasirinkome „Žvaigždutę“, geresnio darželio neįsivaizduoju“, – „Pamariui sakė I. Juodžentienė, šeimų turnyrą pavadinusi smagia švente, kurioje dalyvaudami abu su vyru pamatė, koks greitas, vikrus jų mažasis Gustas.
Verta padėkoti biuro direktorei V.Vaivadaitei, kad Tarptautinės šeimos dienos proga suorganizavo tikrą šeimų šventę.

Stasė SKUTULIENĖ

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Taip pat skaitykite