Sugužėjo į „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą

Antradienį Gluosnių gatvėje, Šilutėje, didžioji krepšinio sporto salė tapo šeimų šventės vieta. Į Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro surengtą „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti, sugužėjo gausybė mamų, tėčių ir jų vaikučių.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Visos komandos, kurios varžėsi „Sportiškiausios šeimos“ turnyre – jau su apdovanojimais rankose.

Šįkart Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė ir biuro darbuotojos kartu su Šilutės sporto klubu „Atėnė“ ir „Šilutės sporto“ viešąja įstaiga surengė „Sportiškiausios šeimos“ turnyrą, į kurį atvyko 11 komandų, atstovavusių 5 Šilutės miesto ir Švėkšnos vaikų lopšeliams-darželiams. Komandoje – tėtis, mama ir vaikas, nors buvo ir kitaip. Visi pasipuošę, kai kurie net turėjo specialią vienodos spalvos aprangą, nugaros pusėje užrašytas vardas ir t. t.

Parungtyniauti vienoje komandoje kartu su tėveliais – išbandymas ir džiaugsmas mažiesiems. Ko gero, šiuo džiaugsmu gyveno ir tėveliai, ir žiūrovai. O įspūdžių turėjo užtekti ir sugrįžus į namus, nes visos komandos pasirodė puikiai, trys pelnė nugalėtojų vardus. Tačiau šioje šventėje svarbu buvo ir kitkas.
Kaip jie moka, taip ir šoka…
Šventę pradėjo mažyliai šokėjai. „Atėnės“ mergytės – baltomis suknytėmis, besiplaikstančiais palaidais plaukais. O jau judesiai! Užtat žiūrovų sujudimas – didelis: kas mokėjo, tas fotografavo. Panašiai buvo sutikti šokėjai iš „Gintarėlio“ bei „Žibutės“ vaikų lopšelių-darželių. Būreliai – nemaži, vieni šoko iš visų jėgų, kiti akimis ieškojo savo mamų, tėvelių, jiems šypsojosi ir netrukus jau bėgo prisiglausti. Vertėjo pamatyti, kaip į šokančius savo vaikus žiūrėjo mamos, vis nusišypsodamos, vis nusijuokdamos ir kažką pasakydamos šalia stovinčiam sutuoktiniui ar draugui. Vyrai irgi neslėpė emocijų. Šios šilumos ir džiaugsmo akimirkos, suteiktos tėvams, galbūt visai jų šeimai, – ypač svarbios: jos tvirtina šeimą, tėvų ir vaikų ryšį.
Mažosios šokėjos sukosi ir salės pakrašty, nors tuo metu jau pasirodė kita grupė. Kostiumu pasipuošęs berniukas labiau domėjosi mama, o ne šokiu. Kitas kukliai judino rankas ir kojas. Tačiau mergaitės tiesiog šėlo. Turėsime šokėjų, jų tikrai netrūks, jeigu tokia gera pradžia.
Trims šokėjų grupėms ir jų vadovėms V. Vaivadaitė įteikė saldumynų pakus. Šokis – irgi sportas, tai vertina ir gyventojų sveikata besirūpinanti V. Vaivadaitė.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė (centre).

Pirmoji vieta – D. ir V. Kazlauskams
Turnyre nestigo išradingų ir linksmų užduočių – su kamuoliais, lankais. Dalyviams teko įveikti įvairių kliūčių ruožus. Vaikas su balionu apibėga kliūtis, mama tą daro ranka ore pamušinėdama balioną, tėtis balioną turi išlaikyti ore jau lazda… Kiek kas turi jėgų – tokios užduotys. Arba reikėjo badmintono rakete kuo toliau numesti „pūką“…
Beveik dvi valandas trukusi šventė baigėsi nugalėtojų apdovanojimu. Visos komandos apdovanotos padėkomis, knygomis „Gaminkime patys“ su mažojo virėjo paslaptimis, kamuoliais. Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos gavo diplomus ir dar kitų dovanų.
Pirmąją vietą laimėjo „Raudonkepuraitės“ darželio komanda – Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su būsimąja pirmoke Kornelija. Vyresnis šeimos sūnus – moksleivis. Šeima gyvena Laučių kaime, Šilutės seniūnijoje. Anot priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės Irenos Gvildienės, šie tėvai aktyvūs, noriai dalyvauja darželio bendruomenės veikloje. Abu šios šeimos vaikai lankė „Raudonkepuraitę“.
Antrąją vietą laimėjo Jovita ir Gediminas Šiaudvyčiai su dvyniais Roku ir Daniele, kurie „Žibutės“ darželyje lanko priešmokyklinę grupę, turi šeima ir vyresnę dukrą Guodą, kuri jau mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje. Visiems trims savo vaikams šeima buvo pasirinkusi „Žibutės“ darželį.
Trečioji vieta atiteko „Žvaigždutės“ darželio atstovams – Ingridai ir Eugenijui Juodženčiams su sūneliu Gustu, o dukrai Gabrielei jau 14 metų. „Abiem vaikams pasirinkome „Žvaigždutę“, geresnio darželio neįsivaizduoju“, – „Pamariui sakė I. Juodžentienė, šeimų turnyrą pavadinusi smagia švente, kurioje dalyvaudami abu su vyru pamatė, koks greitas, vikrus jų mažasis Gustas.
Verta padėkoti biuro direktorei V.Vaivadaitei, kad Tarptautinės šeimos dienos proga suorganizavo tikrą šeimų šventę.

Stasė SKUTULIENĖ

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

„Sportiškiausios šeimos“ turnyro nugalėtojai Džiuljeta ir Virginijus Kazlauskai su dukrele Kornelija.

Hits: 28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite