Stipriausi – žemaičiai ir pamariškiai

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos jaunimo rankų lenkimo 18-ajame čempionate Šilutės sporto klubo „Pamarys“ (vadovas A. Pancerovas) rinktinė, sudaryta iš 36 sportininkų, užėmė antrą vietą. Pamariškiai surinko 311 taškų. Nugalėjo Mažeikių komanda (314), treti liko Radviliškio atstovai (208).

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos dvyliktokė, devyniolikmetė Lina Miklovytė uostamiestyje įrodė, jog tarp savo svorio kategorijos rankų lenkikių yra stipriausia.

Čempionate varžėsi dviejų amžiaus kategorijų jaunimas: iki 18 ir iki 21 m. Dalyvavo apie 150 sportininkų iš Klaipėdos, Šiaulių, Šakių, Skuodo, Mažeikių, Gargždų, Radviliškio ir kitur. Mūsų rinktinės garbę gynė šilutiškiai, naumiestiškiai, gardamiškiai, daugiausiai – gimnazistai, moksleiviai, vadovaujami A. Pancerovo ir jam talkinusių V. Parnarauskienės ir J. Zagorskienės.
Pamariškiai pasirodė šauniai: pelnė 32 apdovanojimus. Turime dvigubų čempionų, kurie nugalėjo savo varžovus, kovodami dešine ir kaire ranka.
Tarp jaunimo iki 21 m. Šilutės pirmosios gimnazijos gimnazistas Dovydas Andriekus (iki 60 kg) įveikė visus konkurentus dešine ir kaire ranka. Po du pirmos vietos medalius iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleivės Lina Miklovytė (50 kg) ir Neringa Vilidaitė (55 kg). Tarp mergaičių iki 18 metų tik pergales skynė naumiestiškė Viktorija Jankauskaitė (50 kg) ir Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos moksleivė Donata Žvinklytė (60 kg) – abi tapo dvigubomis čempionėmis.
Kiti prizininkai (iki 18 m.): Mindaugas Birškys (50 kg) – dvi 2-os vietos, Ramūnas Strauka (55 kg) – 2 vieta dešine, 1 vieta kaire, Marius Jankauskas (65 kg) – 3 v. dešine, Arūnas Šiaudvytis (70 kg) – 3 v. dešine, 2 v. kaire, Osvaldas Girskis (80kg+) – 1 v. dešine, 2 v. kaire. Eidamas rankų imčių dėl absoliutaus nugalėtojo vardo naumiestiškis O.Girskis liko antras.
Tarp mergaičių iki 18 metų dar pasižymėjo: Milita Balčauskaitė (45 kg) – 2 v. dešine, Diana Šertvytytė (50 kg) – 2 v. kaire, Simona Kairaitytė (55 kg) – dvi 3-ios vietos, Greta Andrijauskaitė (55 kg) – 3 v. kaire, Julita Mišinskaitė (60 kg) – 2 v. kaire, Samanta Ulinskaitė (65 kg) – 2 v. kaire, Dovilė Nausėdaitė – 3 v. dešine, Akvilė Zagorskaitė (70 kg) – 3 v. kaire. Jaunimo grupėje iki 21 metų Šilutės žemės ūkio mokyklos moksleivė Inga Sūdžiūtė (75 kg) kovodama dešine ranka įveikė visas varžoves, o kovodama kaire ranka pelnė antros vietos medalį. Kovodami kairėmis rankomis antros vietos medaliais pasipuošė Martynas Degutis (65 kg) ir Marius Grublys (80 kg). Sporto klubo „Pamarys“ garbę dar gynė Ingrida Novatorova, Eglė Bendžiūtė, Justina Berneckytė, Everina Drobnytė, Edgaras Žukas, Povilas Eriksomas, Saulius Macijauskas, Lukas Uselis, Lukas Šveikauskas, Laurynas Ežerskis, Gintautas Statkus ir Evaldas Viliušis.
Saulius Lukauskas

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Virš Žemaičių Naumiesčio plevėsuoja vėliava su auksiniu liūtu, dantyse laikančiu raudoną titnaginį pistoletą

Naumiestiškiai, o gal ir akylesni pravažiuojantieji pastebėjo jau porą savaičių Žemaičių Naumiesčio centre, ant šalia paminklo 1918 metų Nepriklausomybės dalyviams paminklo esančio aukšto flagštoko išdidžiai plevėsuojančią šio miestelio vėliavą. Kitoje gatvės pusėje, prie seniūnijos, plaikstosi valstybinė  trispalvė. Iškelti Žemaičių Naumiesčio vėliavą nusprendė seniūnija. Tuo norima atkreipti dėmesį į garbingą ir įdomią miestelio bei jo apylinkių istoriją. Tuo pačiu didinti pasididžiavimą savo miesteliu. Žemaičių Naumiesčio vėliava sukurta remiantis istoriniu miestelio herbu. 1792 m. balandžio 12 d. Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos

12 Pagrindinių Kūčių stalo patiekalų

Kartu su Šv. Kalėdomis, Kūčios yra viena svarbiausių lietuvių švenčių, kuriai skiriamas ypatingas dėmesys. Ši šventė išskirtinė ne tik savo svarba, bet ir giliomis tradicijomis, kurios perduodamos iš kartos į kartą ir yra mažai pakitusios nuo senų laikų. Geriausias pavyzdys – 12 skirtingų patiekalų ant Kūčių stalo, kuriuos vieni sieja su religiniu aspektu ir 12 apaštalų, o kiti su metus sudarančiais 12 mėnesių. Bet kuriuo atveju tiesiog būtina paragauti visų šių gaminių, mat tikima, kad to nepadarius aplankys nesėkmės. Žinoma,

Geras dulkių siurblys – nepamainomas pagalbininkas: kaip išsirinkti tinkamą?

Kad dulkių siurblys taptų nepamainomu pagalbininku, padedančiu namus nepriekaištingai sutvarkyti be vargo ir didelių pastangų, svarbu išsirinkti tinkamą šio prietaiso tipą ir modelį. „Samsung“ produktų ekspertas Vytautas Jurgaitis pataria atsižvelgti į keletą pagrindinių dalykų. 1. Dydis ir tipas Pasak V. Jurgaičio, pirmiausia reikėtų įvertinti, ar prietaisu namuose bus patogu naudotis, ar jis neužims daug vietos. „Labai galingas, tačiau griozdiškas, dulkių siurblys namuose užims daug vietos, o ir siurbiant juo gali būti nepatogu laviruoti tarp baldų, pasiekti sunkiau prieinamas vietas. Tai

Statistikos departamentas skelbia šalies bendrojo produkto antrąjį įvertį (+video)

Bendrojo vidaus produkto antrasis įvertis   2020 m. trečiąjį ketvirtį BVP to meto kainomis siekė 13,2 mlrd. EUR. Palyginti su antruoju 2020 m. ketvirčiu, realiojo BVP pokytis, pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, buvo teigiamas ir sudarė 3,8 proc. Vertinant gamybos metodu, 2020 m. trečiąjį ketvirtį teigiamam BVP pokyčiui didžiausios įtakos turėjo didmeninės ir mažmeninės prekybos (2,1 proc. p.), pramonės (0,9 proc. p.), profesinės, mokslinės ir techninės, administracinės ir aptarnavimo veiklos (0,3 proc. p.) įmonių veiklos rezultatai. Vertinant BVP išlaidų metodu, nustatyta, kad

Taip pat skaitykite