Štangą kėlė net mergaitės

Šilutės rajono asmeninėse moksleivių sunkiosios atletikos pirmenybėse dalyvavo ir klaipėdiečiai. Čempionų titulus iškovojo 5 šilutiškiai ir 5 klaipėdiečiai.

Šilutės rajono moksleivių sunkiosios atletikos asmeninių pirmenybių dalyviai.

Sunkiausias štangas iškėlė Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkai, vidutinio svorio atletai, šešiolikmečiai šilutiškiai Lukas Kordušas ir Rokas Radavičius (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li Čin Chai), aplenkę gerokai sunkesnius už save sportininkus. Beje, šiose pirmenybėse mergaitės lygiomis teisėmis varžėsi su berniukais. Klaipėdietė Katryna Selezniova net tapo nugalėtoja, o šilutiškė Luana Kordušaitė užėmė antrą vietą.
Pirmenybės surengtos gruodžio 18 dieną Šilutės sporto salėje. Varžybų vyr. teisėjo pareigas ėjo klaipėdietis, sunkiosios atletikos treneris Stasys Mėčius. Iš 45 dalyvių 35 pamariškiai ir 10 klaipėdiečių. Svorio kategorijų – 10. Lengviausi sportininkai svėrė iki 34 kg, sunkiausi – daugiau nei 85 kg. Sunkiausias vaikinas – šilutiškis Erikas Augustaitis (114 kg).
Tarp lengviausio svorio sportininkų (svorio kategorija iki 34 kg) staigmeną pateikė dešimtmetė klaipėdietė Katryna Selezniova. Ji dviem veiksmais iškėlė 64 kg (rovimas – 27 kg, stūmimas – 37 kg), tai yra dvigubai daugiau nei pati sveria. Katrynos svoris – 32 kg. 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Eimantas Ulteravičius ir Deividas Čiumakovas, dvikovėje iškėlę 44 ir 38 kg.
Tarp sportininkų, sveriančių iki 38 kg, prizininkų pakylą užėmė šilutiškiai: Artemijus Gergelis – 1 vieta (iškėlė dviem veiksmais 81 kg), Laurynas Kalvaitis – 2 vieta (75 kg), Mantas Vytė – 3 vieta (46 kg). Klaipėdietė Ketlina Savickaitė liko ketvirta (41 kg). Klaipėdietis Deividas Rudaitis tapo Šilutės rajono čempionu tarp bendraamžių, sveriančių iki 42 kg. Jis iškėlė 96 kg. Sidabro ir bronzos medalius pelnė šilutiškiai Dovydas Kalvaitis ir Dovydas Stražnickas. Jų dvikovės rezultatai – 95 ir 46 kg. Šilutiškis Ramūnas Šteinys nugalėjo tarp sportininkų, sveriančių iki 50 kg. Jo rezultatas – 100 kg ( 45 + 55 kg). Antrą vietą užėmė Simonas Krasnovas – 75 kg.
Neturėjo rimtesnių konkurentų uostamiesčio atstovas Domantas Balsys (sv. kt. iki 56 kg). Svečias dvikovėje surinko 117 kg (57 + 60 kg).
Bet be staigmenų neapsieita: penkiolikmetė šilutiškė Luana Kordušaitė, beje, jau žinomo perspektyvaus sunkiaatlečio Luko Kordušo sesuo, užėmė 2-ą vietą. Ji dviem veiksmais iškėlė 45 kg (20+25 kg). Trečia vieta tenkinosi šilutiškis Matas Rumša – 37 kg.
Pirmos vietos medalį laimėjo klaipėdietis Vincentas Songaila (sv. kt. iki 62 kg), surinkęs dvikovėje 135 kg. 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Gytis Mizgeris ir Viktoras Šeperys – 115 ir 101 kg. Tarp atletų, sveriančių iki 69 kg, lyderio vaidmuo teko šilutiškiui Rokui Radavičiui, šalies suaugusiųjų čempionato sidabro medalininkui. Rokas iškėlė 222 kg ( 97 + 125 kg). Treniruočių draugas Justas Praspaliauskas pasipuošė sidabro medaliu. Jo rezultatas – 165 kg (78 + 87 kg). Bronzos medalis taip pat teko šilutiškiui Simonui Saudargui – 112 kg (47+65).
Užtikrintą pergalę šventė Lukas Kordušas (sv.kt. iki 77 kg), dviem veiksmais surinkęs 240 kg (105+135). 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Edgaras Kazlauskas – 165 kg (75+90) ir Juozas Bartkus – 155 kg (70+85), ketvirtas liko šilutiškis Deividas Ambrozevičius – 110 kg (50+60).
Tarp sportininkų, sveriančių iki 85 kg, nugalėjo šilutiškis Erikas Jankauskas – 115 kg (55+60), aplenkęs treniruočių draugą Karolį Dzenkų – 105 kg (50+55). O tarp sunkiausių vaikinų (sv.kt. +85 kg) Šilutės rajono čempionu tapo klaipėdietis Jevgenij Šadovič, sveriantis 90 kg su trupučiu. Jis įveikė 183 kg (82+101). Šilutiškis Erikas Augustaitis užėmė 2-ą vietą – 115 kg (55+65).
Čempionus ir prizininkus apdovanojo Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis. Rokui Radavičiui ir Lukui Kordušui įteikti ne tik rajono čempionų medaliai, bet ir specialūs prizai, skirti Pamario krašto 2015-ųjų metų geriausiųjų sportininkų dešimtukui.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Europos automobilių kroso meistrų triumfas

Sekmadienį Vilkyčiuose baigėsi dvi dienas trukęs trečiasis Europos automobilių kroso čempionato etapas. Po finalinių važiavimų paaiškėjo prizininkai, pasidalinti itin svarbūs šio sezono taškai. Finaliniai važiavimai buvo intriguojantys, žiūrovams nestigo neišdildomų įspūdžių. Užfiksuota ir aštrių akimirkų: susidūrimų, liepsnų. Galiausiai viską vainikavo ąžuolų vainikai ir šampano purslai. „Junior Buggy“ įskaitoje po atkaklios kovos nugalėtoju tapo beveik visą savaitgalį tempą diktavęs olandas Bartas van der Puttenas. Finale jam ant kulnų lipo, tačiau lyderio aplenkti nesugebėjo Čekijos lenktynininkas Jakubas Novotny. Trečią poziciją išsikovojo kitas

Į Rusnę – vis dar aplinkkeliu

Pamarys informavo, kad gegužės 18-ąją iškilmingai atidaryta Rusnės estakada. Deja, po savaitės ji ir vėl buvo „uždaryta“, mat prasidėjo antrasis kelio rekonstrukcijos darbų etapas. Rusniškiai ir jų svečiai į salą keliauja dulkėtu aplinkkeliu… „Estakada šiuo metu yra sujungta su senuoju tiltu ir ja gali tiek rusniškiai, tiek svečiai naudotis. Toliau vykdysime darbus, susijusius su žemės sankasos stabilumu ir pagerinimu, vėliau įrengsime kelią nuo estakados iki Šilutės“, – po oficialaus Rusnės estakados atidarymo kalbėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas.

Juknaičių vasaros šventė „Visada jauni“

„Čia šiandien jaučiama ypatinga atmosfera, matau besišypsančius veidus, puikiai nusiteikusius šventės svečius ir dalyvius. Tai labai gražu! Jūs esate darni bendruomenė ir tai jaučiasi. Gražių jums šventinių akimirkų šiandien. Visada jauni juknaitiškiai, tegul geros nuotaikos jums nepritrūksta visą šią vasarą!“, – į šventę susirinkusius juknaitiškius pasveikino Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis. Šios šventės proga atidengtas ypatingas statinys – senąjį Juknaičių vietovardį žymintis ženklas. Tradiciškai pagerbti Juknaičiams nusipelnę žmonės. Šiemet Juknaičių garbės knygoje pasirašė minėto ženklo autorius medžio drožėjas

Naujagimiams siūlo kūdikio kraitelius

Siūloma iš sutaupomų socialinėms reikmėms lėšų įsteigti specialų fondą, iš kurio būtų finansuojamas naujagimio kraitelis. Tokią galimybę apsvarstyti iki rudens pasiūlė Tarybos narys Audrius Endzinas. Tai nėra didelė naujiena. Anot A. Endzino, dalis savivaldybių turi panašius fondus. „Mes to neturime, tačiau vertėtų, nes demografinė situacija viena iš blogesnių“, – sakė Tarybos narys. VšĮ Šilutės ligoninėje nebėra akušerijos–ginekologijos skyriaus, todėl moterys vyksta gimdyti į Klaipėdą ar Tauragę. „Moterys važiuoja gimdyti kitur, kitaip tariant, ligonių kasų pinigai nepasiekia mūsų gydymo įstaigos, mes