Štangą kėlė net mergaitės

Šilutės rajono asmeninėse moksleivių sunkiosios atletikos pirmenybėse dalyvavo ir klaipėdiečiai. Čempionų titulus iškovojo 5 šilutiškiai ir 5 klaipėdiečiai.

Šilutės rajono moksleivių sunkiosios atletikos asmeninių pirmenybių dalyviai.

Sunkiausias štangas iškėlė Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkai, vidutinio svorio atletai, šešiolikmečiai šilutiškiai Lukas Kordušas ir Rokas Radavičius (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li Čin Chai), aplenkę gerokai sunkesnius už save sportininkus. Beje, šiose pirmenybėse mergaitės lygiomis teisėmis varžėsi su berniukais. Klaipėdietė Katryna Selezniova net tapo nugalėtoja, o šilutiškė Luana Kordušaitė užėmė antrą vietą.
Pirmenybės surengtos gruodžio 18 dieną Šilutės sporto salėje. Varžybų vyr. teisėjo pareigas ėjo klaipėdietis, sunkiosios atletikos treneris Stasys Mėčius. Iš 45 dalyvių 35 pamariškiai ir 10 klaipėdiečių. Svorio kategorijų – 10. Lengviausi sportininkai svėrė iki 34 kg, sunkiausi – daugiau nei 85 kg. Sunkiausias vaikinas – šilutiškis Erikas Augustaitis (114 kg).
Tarp lengviausio svorio sportininkų (svorio kategorija iki 34 kg) staigmeną pateikė dešimtmetė klaipėdietė Katryna Selezniova. Ji dviem veiksmais iškėlė 64 kg (rovimas – 27 kg, stūmimas – 37 kg), tai yra dvigubai daugiau nei pati sveria. Katrynos svoris – 32 kg. 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Eimantas Ulteravičius ir Deividas Čiumakovas, dvikovėje iškėlę 44 ir 38 kg.
Tarp sportininkų, sveriančių iki 38 kg, prizininkų pakylą užėmė šilutiškiai: Artemijus Gergelis – 1 vieta (iškėlė dviem veiksmais 81 kg), Laurynas Kalvaitis – 2 vieta (75 kg), Mantas Vytė – 3 vieta (46 kg). Klaipėdietė Ketlina Savickaitė liko ketvirta (41 kg). Klaipėdietis Deividas Rudaitis tapo Šilutės rajono čempionu tarp bendraamžių, sveriančių iki 42 kg. Jis iškėlė 96 kg. Sidabro ir bronzos medalius pelnė šilutiškiai Dovydas Kalvaitis ir Dovydas Stražnickas. Jų dvikovės rezultatai – 95 ir 46 kg. Šilutiškis Ramūnas Šteinys nugalėjo tarp sportininkų, sveriančių iki 50 kg. Jo rezultatas – 100 kg ( 45 + 55 kg). Antrą vietą užėmė Simonas Krasnovas – 75 kg.
Neturėjo rimtesnių konkurentų uostamiesčio atstovas Domantas Balsys (sv. kt. iki 56 kg). Svečias dvikovėje surinko 117 kg (57 + 60 kg).
Bet be staigmenų neapsieita: penkiolikmetė šilutiškė Luana Kordušaitė, beje, jau žinomo perspektyvaus sunkiaatlečio Luko Kordušo sesuo, užėmė 2-ą vietą. Ji dviem veiksmais iškėlė 45 kg (20+25 kg). Trečia vieta tenkinosi šilutiškis Matas Rumša – 37 kg.
Pirmos vietos medalį laimėjo klaipėdietis Vincentas Songaila (sv. kt. iki 62 kg), surinkęs dvikovėje 135 kg. 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Gytis Mizgeris ir Viktoras Šeperys – 115 ir 101 kg. Tarp atletų, sveriančių iki 69 kg, lyderio vaidmuo teko šilutiškiui Rokui Radavičiui, šalies suaugusiųjų čempionato sidabro medalininkui. Rokas iškėlė 222 kg ( 97 + 125 kg). Treniruočių draugas Justas Praspaliauskas pasipuošė sidabro medaliu. Jo rezultatas – 165 kg (78 + 87 kg). Bronzos medalis taip pat teko šilutiškiui Simonui Saudargui – 112 kg (47+65).
Užtikrintą pergalę šventė Lukas Kordušas (sv.kt. iki 77 kg), dviem veiksmais surinkęs 240 kg (105+135). 2-3 vietas užėmė šilutiškiai Edgaras Kazlauskas – 165 kg (75+90) ir Juozas Bartkus – 155 kg (70+85), ketvirtas liko šilutiškis Deividas Ambrozevičius – 110 kg (50+60).
Tarp sportininkų, sveriančių iki 85 kg, nugalėjo šilutiškis Erikas Jankauskas – 115 kg (55+60), aplenkęs treniruočių draugą Karolį Dzenkų – 105 kg (50+55). O tarp sunkiausių vaikinų (sv.kt. +85 kg) Šilutės rajono čempionu tapo klaipėdietis Jevgenij Šadovič, sveriantis 90 kg su trupučiu. Jis įveikė 183 kg (82+101). Šilutiškis Erikas Augustaitis užėmė 2-ą vietą – 115 kg (55+65).
Čempionus ir prizininkus apdovanojo Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis. Rokui Radavičiui ir Lukui Kordušui įteikti ne tik rajono čempionų medaliai, bet ir specialūs prizai, skirti Pamario krašto 2015-ųjų metų geriausiųjų sportininkų dešimtukui.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Artėja Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas

Rugsėjo 7 d., šeštadienį, Šilutės senojo turgaus aikštėje organizuojamas vienuoliktasis Žuvienės virimo čempionatas. Pernai žuvienę ar žuvies sriubą istorinėje Šilutės Šilokarčemos aikštėje virė net 57 komandos. Koks bus tas vienuoliktasis Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas? Į šį „Pamario“ klausimą atsakė renginio sumanytojas ir pagrindinis organizatorius Marijus BUDRAITIS. „Datos nekeičiame – čempionatas vyksta pirmąjį rugsėjo šeštadienį. Šiemet žuvienės katilai kunkuliuos rugsėjo 7 dieną, – sakė Marijus, primindamas, –  kaip ir pernai, čempionatas vyks istorinėje Šilutės vietoje, Šilokarčemos aikštėje, kurios tvarkymo darbai dar

Žvilgsnis iš mero kabineto

Į Šilutės rajono savivaldybės tarybą Vytautas Laurinaitis buvo išrinktas 2003 m. Nuo 2014 m. liepos 2 d. – Savivaldybės meras: į šias pareigas pirmą kadenciją išrinko Taryba, praėjusią 4 metų kadenciją dirbo laimėjęs tiesioginius mero rinkimus, tokia pat sėkmė lydėjo ir per šių metų savivaldos rinkimus. „Pamarys“ kalbino merą Vytautą LAURINAITĮ apie švietimo, kultūros, sporto, sveikatos apsaugos reikalus, nes būtent šias sritis kuruoja meras, investicijos ir ūkio sritis jau antra kadencija tenka mero pavaduotojui. – Kai daugelis Savivaldybės darbuotojų dar

Kaip buvęs Seimo narys jaučiasi vietos politikoje?

Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas Šilutės r. savivaldybės taryboje Audrius Endzinas į vietos valdžią sugrįžo, gerokai anksčiau buvęs Savivaldybės tarybos nariu, dvi kadencijas buvęs išrinktas Seimo nariu, ir šiek tiek ilsėjęsis nuo politikos, užsiėmęs tik verslu. A. Endzinas – verslininkas, vadovauja UAB „Energetikos objektų statyba“. Interviu su Audriumi ENDZINU pradėjome tokiu klausimu: – Esate vienintelis Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, dvi kadencijas, aštuonerius metus, buvęs Seimo nariu, dirbęs Seimo Ekonomikos komitete. – Ir Seimo nariai dar pavaduoja vienas kitą ligos ar