Staigmenų dar bus

Įpusėjo Šilutės rajono krepšinio pirmenybės: po keturias „A“ ir „B“ grupių komandos toliau tęsia kovas, o penkios ekipos savo pasirodymą baigė po preliminarinių varžybų. Aistruoliai teigia, jog staigmenų dar bus.

Pirmenybėse dalyvauja 13 komandų, suskirstytų į „A“ ir „B“ grupes. „A“ grupė – 7 komandos, „B“ grupė – 6 komandos. Jos žaidė tarpusavyje ratų sistema. Kelialapius į antrąjį pirmenybių ratą iš kiekvienos grupės pelnė 4 komandos.
Tarp „A“ grupės komandų visas 6 pergales iškovojo Švėkšnos „Meška“. Švėkšniškiai įveikė ir pernykščius rajono čempionus juknaitiškius – 104:85.
„Meška“ surinko 12 taškų. Juknaičių komanda liko antra – 11 taškų. Trečią vietą užėmė Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“ – 10 taškų. Naumiestiškiai patyrė 2 pralaimėjimus. Į ketvirtą vietą įsikabino Šilutės „Šamai“, aplenkę „Gluosnį“. „Šamų“ kraitis – 9 taškai. „Gluosnis“ pirmenybes baigė turėdamas 2 pergales ir 4 pralaimėjimus – 8 taškai, 5 vieta. Šeštą vietą užėmė „Usėnai-Darbo partija“. Usėniškiai įveikė Šilutės sporto mokyklos antrąją rinktinę – 69:41 ir patyrė 5 pralaimėjimus. Jie surinko 7 taškus. Sporto mokyklos antroji su 6 taškais liko septinta. Komandos, užėmusios 5-7 vietas, pirmenybes baigė.
Tarp „B“ grupės komandų staigmeną pateikė Sporto mokyklos pirmoji rinktinė. Trenerio K. Šerniaus auklėtiniai laimėjo visas penkerias rungtynes. Jie įveikė pajėgią Vainuto „Chamau“ – 86:60, taip pat Šilutės „Draugystę“ – 79:58. Moksleiviai surinko 10 taškų. Antroje vietoje išsilaikė „Chamau“ – 9 taškai. Vainutiškiai lemiamose rungtynėse nugalėjo „Draugystę“ – 97:77. Pastaroji užėmė trečią vietą – 8 taškai.
Ketvirtą kelialapį pirmenybių tąsai laimėjo Vilkyčių „Germanika“ – 7 taškai. „Germanika“ šventė pergales prieš Šilutės „Jaunimą“ ir „Akademinį jaunimą“ – 71:48 ir 66:37. „Jaunimas“, įveikęs „Akademinį jaunimą“ rezultatu 74:65, užėmė penktą vietą – 6 taškai. „Akademinis jaunimas“ patyrė 5 pralaimėjimus ir užėmė paskutinę, šeštą vietą – 5 taškai. Komandos, užėmusios grupės varžybose 5-6 vietas, baigė rajono pirmenybes.
Antrame etape „A“ grupės komandos rungiasi su „B“ grupės komandomis. Kiekviena ekipa sužais po ketverias rungtynes. „A“ grupės lyderiui – „Meškai“ teko paplušėti, kol įveikė „B“ grupės ketvirtą komandą „Germanika“ – 79:73. O „Šamai“ po atkaklios kovos nugalėjo „Draugystę“ – 85:77. Pirmenybių tęsinys žada būti įtemptas. Keturios geriausiai pasirodžiusios komandos toliau kovos dėl rajono čempionų titulų ir Didžiosios taurės, likusios keturios ekipos pretenduos į Mažąją taurę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite