Sportiškasis penktadienis Vainuto gimnazijoje

58 Vainuto gimnazijos bendruomenės nariai iš 23 šeimų dalyvavo daugiau kaip 10 metų Vainuto gimnazijoje vykstančiame tradiciniame „Sportiškiausios šeimos“ konkurse. Originalios rungtys skatino gerą nuotaiką, o rezultatus aptarė ir prizus išdalijo prie vaišių stalo gimnazijos valgykloje.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

„Sportiškiausios šeimos“ konkursas Vainuto gimnazijoje rengiamas jau taip seniai, kad niekas negalėjo pasakyti, kada gi įvyko pirmasis. „Šios varžybos – sena mokyklos tradicija. Tikrai žinau, kad jos rengiamos daugiau kaip 10 metų. Vienas iš iniciatorių buvo mūsų mokykloje dirbęs Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jau keletą metų organizuojant „Sportiškiausios šeimos“ konkursą talkina Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras“, – sakė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marius Surplys. Jis pats su šeima taip pat dalyvavo varžybose, todėl jam padėjo kolegė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Barakauskienė.
Pavaduotoja apgailestavo, kad visada šiame konkurse dalyvaujantis mokyklos direktorius Antanas Jonikas turėjo su dokumentais išvykti į Šilutę, tačiau iki konkurso pabaigos pažadėjo sugrįžti. Varžybų dalyvius pasveikino Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Palinkėjusi geros nuotaikos ir sėkmingų startų, ji pažadėjo, kad prizų bei dovanėlių užteks ne tik nugalėtojams, bet ir visiems konkurso dalyviams. Vėliau paaiškėjo, kad sportiniu inventoriumi praturtėjo ir visa Vainuto gimnazija, o kūno kultūros mokytojai gavo naujutėlaičius elektroninius laikmačius.
„Sportiškiausios šeimos“ konkurse dalyvavo Vainuto gimnaziją lankančių ikimokyklinukų, 1–2 ir 3–4 klasių mokinių šeimos. Šiemet varžytis panoro 23 šeimų atstovai. Atokiau nuo kitų sporto salėje būriavosi Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komandos, kurias atlydėjo mokytoja Danguolė Grigalienė. Ji sakė, kad kartu į konkursą atvyko 5 šeimos. Tarp jų fiziškai stiprūs žmonės – keli ūkininkai ir policininkas, tad nenuostabu, kad po konkurso dalis apdovanojimų iškeliavo į Bikavėnus.
Tiesą sakant, sportiškiausios šeimos konkurse vyko ne tiek kova dėl rezultatų ir prizinių vietų – labiau tai buvo linksmas žaidimas. Juolab, kad ir komandų jėgos buvo nelygios. Tik dalyje jų surado laiko dalyvauti tėčiai. Kitose varžėsi mamų ar vyresniųjų brolių bei seserų vadovaujamos šeimos komandos. Niekas per daug nenusiminė, jei kas nepavykdavo, ramiai sugrįždavo ir kartodavo iš naujo, o tarp rungčių varžybų dalyviai surasdavo laiko pasikalbėti, o vaikai – pažaisti ir pabendrauti su bendraamžiais.
Rungčių būta įvairiausių. Reikėjo „džiauti skalbinius“ (pasikeičiant ant virvutės kabinti servetėles), į tolį mesti paprasčiausią gėrimui naudojamą šiaudelį, kuris, pasirodo, visai nenori skristi, lenktyniauti kaktomis suspaudus lapą ir t. t. Varžytuvės užtruko apie porą valandų.
Apžvelgti rezultatų konkurso dalyviai susirinko į Vainuto gimnazijos valgyklą. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, šaunios valgyklos virėjos visus pavaišino skaniu plokštainiu su spirgučiais ir saldumynais.
Į nugalėtojų apdovanojimą suspėjo grįžti mokyklos direktorius Antanas Jonikas. Jis, pavaduotojas Marius Surplys, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė bei to paties biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Greta Urbonaitė įteikė apdovanojimus nugalėtojams ir visiems šventės dalyviams. Priešmokyklinio ugdymo grupėje pirmąją vietą užėmė Edvino ir Kristinos Pielikių šeima, 1–2 klasių grupėje nugalėjo Žygimanto, Birutės ir Vyginto Čėsnų šeima, o 3–4 klasių grupėje nugalėjo Manto, Daivos ir Antano Juraškų šeima. Dviejose amžiaus grupėse trečiąja vieta, surinkusios vienodai balų, dalijosi dvi šeimos.
Vaidotas VILKAS

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite