Sportiškasis penktadienis Vainuto gimnazijoje

58 Vainuto gimnazijos bendruomenės nariai iš 23 šeimų dalyvavo daugiau kaip 10 metų Vainuto gimnazijoje vykstančiame tradiciniame „Sportiškiausios šeimos“ konkurse. Originalios rungtys skatino gerą nuotaiką, o rezultatus aptarė ir prizus išdalijo prie vaišių stalo gimnazijos valgykloje.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

„Sportiškiausios šeimos“ konkursas Vainuto gimnazijoje rengiamas jau taip seniai, kad niekas negalėjo pasakyti, kada gi įvyko pirmasis. „Šios varžybos – sena mokyklos tradicija. Tikrai žinau, kad jos rengiamos daugiau kaip 10 metų. Vienas iš iniciatorių buvo mūsų mokykloje dirbęs Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jau keletą metų organizuojant „Sportiškiausios šeimos“ konkursą talkina Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras“, – sakė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marius Surplys. Jis pats su šeima taip pat dalyvavo varžybose, todėl jam padėjo kolegė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Barakauskienė.
Pavaduotoja apgailestavo, kad visada šiame konkurse dalyvaujantis mokyklos direktorius Antanas Jonikas turėjo su dokumentais išvykti į Šilutę, tačiau iki konkurso pabaigos pažadėjo sugrįžti. Varžybų dalyvius pasveikino Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Palinkėjusi geros nuotaikos ir sėkmingų startų, ji pažadėjo, kad prizų bei dovanėlių užteks ne tik nugalėtojams, bet ir visiems konkurso dalyviams. Vėliau paaiškėjo, kad sportiniu inventoriumi praturtėjo ir visa Vainuto gimnazija, o kūno kultūros mokytojai gavo naujutėlaičius elektroninius laikmačius.
„Sportiškiausios šeimos“ konkurse dalyvavo Vainuto gimnaziją lankančių ikimokyklinukų, 1–2 ir 3–4 klasių mokinių šeimos. Šiemet varžytis panoro 23 šeimų atstovai. Atokiau nuo kitų sporto salėje būriavosi Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komandos, kurias atlydėjo mokytoja Danguolė Grigalienė. Ji sakė, kad kartu į konkursą atvyko 5 šeimos. Tarp jų fiziškai stiprūs žmonės – keli ūkininkai ir policininkas, tad nenuostabu, kad po konkurso dalis apdovanojimų iškeliavo į Bikavėnus.
Tiesą sakant, sportiškiausios šeimos konkurse vyko ne tiek kova dėl rezultatų ir prizinių vietų – labiau tai buvo linksmas žaidimas. Juolab, kad ir komandų jėgos buvo nelygios. Tik dalyje jų surado laiko dalyvauti tėčiai. Kitose varžėsi mamų ar vyresniųjų brolių bei seserų vadovaujamos šeimos komandos. Niekas per daug nenusiminė, jei kas nepavykdavo, ramiai sugrįždavo ir kartodavo iš naujo, o tarp rungčių varžybų dalyviai surasdavo laiko pasikalbėti, o vaikai – pažaisti ir pabendrauti su bendraamžiais.
Rungčių būta įvairiausių. Reikėjo „džiauti skalbinius“ (pasikeičiant ant virvutės kabinti servetėles), į tolį mesti paprasčiausią gėrimui naudojamą šiaudelį, kuris, pasirodo, visai nenori skristi, lenktyniauti kaktomis suspaudus lapą ir t. t. Varžytuvės užtruko apie porą valandų.
Apžvelgti rezultatų konkurso dalyviai susirinko į Vainuto gimnazijos valgyklą. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, šaunios valgyklos virėjos visus pavaišino skaniu plokštainiu su spirgučiais ir saldumynais.
Į nugalėtojų apdovanojimą suspėjo grįžti mokyklos direktorius Antanas Jonikas. Jis, pavaduotojas Marius Surplys, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė bei to paties biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Greta Urbonaitė įteikė apdovanojimus nugalėtojams ir visiems šventės dalyviams. Priešmokyklinio ugdymo grupėje pirmąją vietą užėmė Edvino ir Kristinos Pielikių šeima, 1–2 klasių grupėje nugalėjo Žygimanto, Birutės ir Vyginto Čėsnų šeima, o 3–4 klasių grupėje nugalėjo Manto, Daivos ir Antano Juraškų šeima. Dviejose amžiaus grupėse trečiąja vieta, surinkusios vienodai balų, dalijosi dvi šeimos.
Vaidotas VILKAS

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2022“ nugalėtojai

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasveikino „Metų ūkis 2022“ pirmosios vietos laimėtojus – įvairių rajonų 33-iejų ūkių šeimininkus.  Šiame sąraše yra Simona ir Egidijus Vičkai iš Šilutės rajono bei Donata ir Paulius Dargeliai iš Pagėgių krašto. Šventėje pagerbtiesiems įteikti žemės ūkio ministerijos padėkos raštai už pažangų ūkininkavimą. Lietuvos ūkininkų sąjunga ilgiausias tradicijas žemdirbių visuomenėje turintį konkursą „Metų ūkis“ surengė jau 229-ąjį kartą. Šįkart šventė įvyko  Panevėžyje, Juozo Miltinio dramos teatre. 2022 metais konkursas įvyko 33 savivaldybėse. Joms buvo suteikta galimybė

2022 m. „Sidabrinės nendrės“ premija paskirta Daliutei Reginai Žibaitienei

Dalia-Žibaitienė

Praėjusią savaitę „Sidabrinės nendrės“ premijos komitetas paskelbė, kad 2022 m. „Sidabrinės nendrės“ premija ir laureato ženklas suteikiamas pedagogei, poetei, visuomenininkei Daliutei Reginai Žibaitienei, kuri daug metų garsino Šilutės kraštą rajoniniuose, respublikiniuose ir užsienio leidiniuose bei renginiuose. D. Žibaitienės kandidatūrą „Sidabrinės nendrės“ premijai praėjusiais metais pateikė Šilutės Martyno Jankaus mokykla. Teikime rašoma, kad D. Žibaitienė yra Žemaitijos rašytojų bendrijos narė (nuo 1996 m.), Vilniaus menininkų klubo „Plekšnė“ narė (nuo 2008 m.), Lietuvos mokytojų literatų draugijos „Spindulys“ narė – nuo 2013 m.,

Prasideda Šilutės rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2022 m. veiklos ataskaitos

Šiandien, vasario 6 d., prasideda Šilutės r. savivaldybės  vadovų, Tarybos narių susitikimai su seniūnijų bendruomenėmis. Susitikimuose  atsiskaitoma už 2022 m. veiklą, kalbama apie problemas, šių metų planuojamus, atsakoma į gyventojų klausimus. Bendruomenės gali teikti siūlymų, į kuriuos būtų atsižvelgiama planuojant šių metų darbus. Susitikimai vyks: Usėnuose – vasario 6 d. 15 val.  seniūnijos salėje, Veržės g. Švėkšnoje – vasario 7 d. 15 val. seniūnijos salėje, Liepų a. 24; Juknaičiuose – vasario 8 d. 15 val. seniūnijos salėje Šiloko g. 3;

Statistinio kandidato portretas – vedęs ir pasiturintis 49 metų vyras

Vasario 3 d., likus 30 dienų iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais į savivaldybių tarybų narius ir merus asmenų sąrašus. Juose – duomenys apie kandidatų išsilavinimą, šeiminę padėtį, deklaruotas pajamas, turtą, sąsajas su juridiniais asmenimis ir kt. 49-erių „Vytautas“ Jei apibendrintume visus VRK turimus duomenis ir iš jų sukurtume vieno statistinio kandidato į savivaldybės tarybos narius ir merus portretą, jis parodytų, kad artėjančiuose rinkimuose dalyvauja beveik 49 metų sulaukęs, santuokoje gyvenantis

Taip pat skaitykite