Sportiškasis penktadienis Vainuto gimnazijoje

58 Vainuto gimnazijos bendruomenės nariai iš 23 šeimų dalyvavo daugiau kaip 10 metų Vainuto gimnazijoje vykstančiame tradiciniame „Sportiškiausios šeimos“ konkurse. Originalios rungtys skatino gerą nuotaiką, o rezultatus aptarė ir prizus išdalijo prie vaišių stalo gimnazijos valgykloje.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

„Sportiškiausios šeimos“ konkursas Vainuto gimnazijoje rengiamas jau taip seniai, kad niekas negalėjo pasakyti, kada gi įvyko pirmasis. „Šios varžybos – sena mokyklos tradicija. Tikrai žinau, kad jos rengiamos daugiau kaip 10 metų. Vienas iš iniciatorių buvo mūsų mokykloje dirbęs Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jau keletą metų organizuojant „Sportiškiausios šeimos“ konkursą talkina Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras“, – sakė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marius Surplys. Jis pats su šeima taip pat dalyvavo varžybose, todėl jam padėjo kolegė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Barakauskienė.
Pavaduotoja apgailestavo, kad visada šiame konkurse dalyvaujantis mokyklos direktorius Antanas Jonikas turėjo su dokumentais išvykti į Šilutę, tačiau iki konkurso pabaigos pažadėjo sugrįžti. Varžybų dalyvius pasveikino Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Palinkėjusi geros nuotaikos ir sėkmingų startų, ji pažadėjo, kad prizų bei dovanėlių užteks ne tik nugalėtojams, bet ir visiems konkurso dalyviams. Vėliau paaiškėjo, kad sportiniu inventoriumi praturtėjo ir visa Vainuto gimnazija, o kūno kultūros mokytojai gavo naujutėlaičius elektroninius laikmačius.
„Sportiškiausios šeimos“ konkurse dalyvavo Vainuto gimnaziją lankančių ikimokyklinukų, 1–2 ir 3–4 klasių mokinių šeimos. Šiemet varžytis panoro 23 šeimų atstovai. Atokiau nuo kitų sporto salėje būriavosi Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komandos, kurias atlydėjo mokytoja Danguolė Grigalienė. Ji sakė, kad kartu į konkursą atvyko 5 šeimos. Tarp jų fiziškai stiprūs žmonės – keli ūkininkai ir policininkas, tad nenuostabu, kad po konkurso dalis apdovanojimų iškeliavo į Bikavėnus.
Tiesą sakant, sportiškiausios šeimos konkurse vyko ne tiek kova dėl rezultatų ir prizinių vietų – labiau tai buvo linksmas žaidimas. Juolab, kad ir komandų jėgos buvo nelygios. Tik dalyje jų surado laiko dalyvauti tėčiai. Kitose varžėsi mamų ar vyresniųjų brolių bei seserų vadovaujamos šeimos komandos. Niekas per daug nenusiminė, jei kas nepavykdavo, ramiai sugrįždavo ir kartodavo iš naujo, o tarp rungčių varžybų dalyviai surasdavo laiko pasikalbėti, o vaikai – pažaisti ir pabendrauti su bendraamžiais.
Rungčių būta įvairiausių. Reikėjo „džiauti skalbinius“ (pasikeičiant ant virvutės kabinti servetėles), į tolį mesti paprasčiausią gėrimui naudojamą šiaudelį, kuris, pasirodo, visai nenori skristi, lenktyniauti kaktomis suspaudus lapą ir t. t. Varžytuvės užtruko apie porą valandų.
Apžvelgti rezultatų konkurso dalyviai susirinko į Vainuto gimnazijos valgyklą. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, šaunios valgyklos virėjos visus pavaišino skaniu plokštainiu su spirgučiais ir saldumynais.
Į nugalėtojų apdovanojimą suspėjo grįžti mokyklos direktorius Antanas Jonikas. Jis, pavaduotojas Marius Surplys, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė bei to paties biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Greta Urbonaitė įteikė apdovanojimus nugalėtojams ir visiems šventės dalyviams. Priešmokyklinio ugdymo grupėje pirmąją vietą užėmė Edvino ir Kristinos Pielikių šeima, 1–2 klasių grupėje nugalėjo Žygimanto, Birutės ir Vyginto Čėsnų šeima, o 3–4 klasių grupėje nugalėjo Manto, Daivos ir Antano Juraškų šeima. Dviejose amžiaus grupėse trečiąja vieta, surinkusios vienodai balų, dalijosi dvi šeimos.
Vaidotas VILKAS

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Hits: 333

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite