Sportiškasis penktadienis Vainuto gimnazijoje

58 Vainuto gimnazijos bendruomenės nariai iš 23 šeimų dalyvavo daugiau kaip 10 metų Vainuto gimnazijoje vykstančiame tradiciniame „Sportiškiausios šeimos“ konkurse. Originalios rungtys skatino gerą nuotaiką, o rezultatus aptarė ir prizus išdalijo prie vaišių stalo gimnazijos valgykloje.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

Iš kairės: Vainuto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Marius Surplys, šios mokyklos direktorius Antanas Jonikas, Visuomenės sveikatos biuro specialistė Greta Urbonaitė ir direktorė Virginija Vaivadaitė teikia prizus pirmąją vietą 3–4 klasių grupėje užėmusiai Juraškų šeimai.

„Sportiškiausios šeimos“ konkursas Vainuto gimnazijoje rengiamas jau taip seniai, kad niekas negalėjo pasakyti, kada gi įvyko pirmasis. „Šios varžybos – sena mokyklos tradicija. Tikrai žinau, kad jos rengiamos daugiau kaip 10 metų. Vienas iš iniciatorių buvo mūsų mokykloje dirbęs Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jau keletą metų organizuojant „Sportiškiausios šeimos“ konkursą talkina Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras“, – sakė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Marius Surplys. Jis pats su šeima taip pat dalyvavo varžybose, todėl jam padėjo kolegė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Barakauskienė.
Pavaduotoja apgailestavo, kad visada šiame konkurse dalyvaujantis mokyklos direktorius Antanas Jonikas turėjo su dokumentais išvykti į Šilutę, tačiau iki konkurso pabaigos pažadėjo sugrįžti. Varžybų dalyvius pasveikino Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Palinkėjusi geros nuotaikos ir sėkmingų startų, ji pažadėjo, kad prizų bei dovanėlių užteks ne tik nugalėtojams, bet ir visiems konkurso dalyviams. Vėliau paaiškėjo, kad sportiniu inventoriumi praturtėjo ir visa Vainuto gimnazija, o kūno kultūros mokytojai gavo naujutėlaičius elektroninius laikmačius.
„Sportiškiausios šeimos“ konkurse dalyvavo Vainuto gimnaziją lankančių ikimokyklinukų, 1–2 ir 3–4 klasių mokinių šeimos. Šiemet varžytis panoro 23 šeimų atstovai. Atokiau nuo kitų sporto salėje būriavosi Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komandos, kurias atlydėjo mokytoja Danguolė Grigalienė. Ji sakė, kad kartu į konkursą atvyko 5 šeimos. Tarp jų fiziškai stiprūs žmonės – keli ūkininkai ir policininkas, tad nenuostabu, kad po konkurso dalis apdovanojimų iškeliavo į Bikavėnus.
Tiesą sakant, sportiškiausios šeimos konkurse vyko ne tiek kova dėl rezultatų ir prizinių vietų – labiau tai buvo linksmas žaidimas. Juolab, kad ir komandų jėgos buvo nelygios. Tik dalyje jų surado laiko dalyvauti tėčiai. Kitose varžėsi mamų ar vyresniųjų brolių bei seserų vadovaujamos šeimos komandos. Niekas per daug nenusiminė, jei kas nepavykdavo, ramiai sugrįždavo ir kartodavo iš naujo, o tarp rungčių varžybų dalyviai surasdavo laiko pasikalbėti, o vaikai – pažaisti ir pabendrauti su bendraamžiais.
Rungčių būta įvairiausių. Reikėjo „džiauti skalbinius“ (pasikeičiant ant virvutės kabinti servetėles), į tolį mesti paprasčiausią gėrimui naudojamą šiaudelį, kuris, pasirodo, visai nenori skristi, lenktyniauti kaktomis suspaudus lapą ir t. t. Varžytuvės užtruko apie porą valandų.
Apžvelgti rezultatų konkurso dalyviai susirinko į Vainuto gimnazijos valgyklą. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, šaunios valgyklos virėjos visus pavaišino skaniu plokštainiu su spirgučiais ir saldumynais.
Į nugalėtojų apdovanojimą suspėjo grįžti mokyklos direktorius Antanas Jonikas. Jis, pavaduotojas Marius Surplys, Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė bei to paties biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Greta Urbonaitė įteikė apdovanojimus nugalėtojams ir visiems šventės dalyviams. Priešmokyklinio ugdymo grupėje pirmąją vietą užėmė Edvino ir Kristinos Pielikių šeima, 1–2 klasių grupėje nugalėjo Žygimanto, Birutės ir Vyginto Čėsnų šeima, o 3–4 klasių grupėje nugalėjo Manto, Daivos ir Antano Juraškų šeima. Dviejose amžiaus grupėse trečiąja vieta, surinkusios vienodai balų, dalijosi dvi šeimos.
Vaidotas VILKAS

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus komanda.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Kad mažieji nesuklystų, kokia tvarka pro kliūtis reikia ridenti kamuolius, jiems talkino vyresnieji šeimų nariai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Konkurse „Sportiškiausia šeima“ šiemet varžėsi 23 šeimoms atstovavę 58 varžytuvių dalyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Darius Nicius

Saugomų teritorijų valdymo sistemos pertvarka vyksta pagal numatytą planą. Įsteigtos naujos Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos ir patvirtinti jų nuostatai, organizacinės struktūros ir šių direkcijų pareigybių sąrašai. Jau įvyko Aukštaitijos, Dzūkijos–Suvalkijos, Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijų vadovų atrankos. Nauji vadovai Nuo 2022 m. liepos 1 d. Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Adrija Gasiliauskienė, Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, o Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai – Darius Nicius. „Nors spręstinų klausimų vis dar yra, bet

Konteinerių pervežimas. Ką reikia žinoti apie šią paslaugą?

Logistika mūsų ekonominiame gyvenime turi labai didelę reikšmę. Jeigu ne jos teikiamos paslaugos, negalėtų būti vystomi prekybiniai santykiai ne tik tarp atskirų įmonių, bet ir valstybių. Ypač daug šioje srityje pasitarnauja krovinių gabenimas konteineriais, kuris reikalauja išskirtinės atsakomybės už saugų prekių pristatymą i reikiamą vietą. Kada prireikia konteinerio kroviniams pervežti? Jūrinis konteineris, kaip labai patogi tara, yra naudojamas tada, kai reikia pergabenti didelius krovinių kiekius iš vieno sandėlio į kitą. Kadangi ne visada įmanoma prekes pervežti vien jūriniu transportu, nes

Iššūkis – aplankykite šią vasarą 35 parkus

Gegužės 24 d. paminėta Europos parkų diena. Šiais metais juos vienijanti organizacija „Europarc“ kviečia pasvarstyti, kas mes būtume be gamtos, nuo kurios priklauso mūsų fizinė ir dvasinė sveikata. Persijunk! Gamta mus aprūpina maistu ir oru, kuriuo kvėpuojame. Gaila, bet žmogaus ir gamtos ryšys šiandien yra praradęs pusiausvyrą. Todėl 2022 m. šūkis ragina: „Mes esame gamta – permąstyk, perkurk, persijunk“. Tai geriausia daryti būnant gamtoje – kviečiame lankyti Lietuvos parkus: ir tuos, kuriuose jau buvote ne kartą, ir tuos, kurių dar

Vizitas Norvegijoje įgyvendinant projektą „Kultūros skūnė“

Viešosios įstaigos „Kintai Arts“ ir Kintų bendruomenės atstovas Borisas Belchev kartu su norvegų partneriais iš įmonės „Biotope“ šių metų balandžio mėnesio pabaigoje lankėsi šiauriausioje Norvegijos gyvenvietėje Vardė (Vardø). Išvykos tikslas – pasisemti gerosios patirties, kurią planuojama pritaikyti kartu su septyniais partneriais įgyvendindant „Kultūros skūnės“ projektą ir kartu su Kintų bendruomene statant Meno regyklą. Meno regykla Pasitelkiant šiuolaikinį profesionalųjį meną ir kūrybišką vietokūrą, EEE finansinių mechanizmų finansuojamas projektas „Kultūros Skūnė“ siekia aktualizuoti Pamario krašto kultūrinius išteklius ir sukurti vietos kultūros traukos

Taip pat skaitykite