Spalvos miegamajame – kokias pasirinkti?

Tikriausiai visi žinome, jog spalvos daro tiesioginę įtaką mūsų nuotaikai ir emocijoms. Vienomis spalvomis sukuriamas jaukumas, kitomis – prabanga ir elegancija. Tačiau yra atspalvių, kurie asocijuojasi ne tik su stilingais namais, bet ir su ramybe, poilsiu. Todėl šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, kurios spalvos tinkamiausios miegamojo erdvėje ir kaip jos keičia erdvę bei veikia mūsų savijautą.

Mėlyna

Viena iš populiariausių miegamojo spalvų – mėlyna. Pasąmonėje ji asocijuojasi su pasitikėjimu savimi ir ramybe. Žiūrėdami į dangų ar vandens telkinį, neretai apmąstome svarbius įvykius, nutikusius mūsų gyvenime, nusiraminame. Jeigu norite kasdien užmigti ramesni, „švaresnėmis“ mintimis, papildykite miegamojo erdvę mėlynos spalvos detalėmis ar net mėlynų atspalvių baldais.

Pavyzdžiui, lovos su tvirtu bei patogiu mėlynos spalvos atlošu papildys erdvę ramybe ir leis atsipalaiduoti. Modeliai su integruotais kavos staliukais užtikrins maksimalų komfortą, kuris būtinas norint tinkamai pailsėti po dienos darbų. Jeigu ieškote kokybiškų miegamojo baldų, Magrės baldai siūlo išskirtinį lovų pasirinkimą, tinkantį bet kurio stiliaus namams.

Žalia

Norėdami sukurti gamtos ramybės įkvėptą poilsio zoną, rinkitės žalios spalvos paletę. Kaip ir mėlyna, žalia spalva apgaubia ramybe, todėl atsipalaiduoti po dienos iššūkių bus dar lengviau. Sakoma, kad žali tonai teigiamai veikia nerimą patiriančiųjų savijautą. Būtent dėl šios priežasties jie itin rekomenduojami daug streso patiriantiems žmonėms.

Nereikia perdažyti miegamojo sienų, tiesiog papildykite miegamojo zoną augalais.

Šviesiai pilka

Tai viena populiariausių praėjusių metų spalvų, kuri, manoma, nepraras populiarumo ir 2022-aisiais. Ši spalva asocijuojama su rafinuotumu ir elegancija. Pilkos spalvos baldai puikiai tinka modernaus bei minimalistinio stiliaus namuose. Pilka spalvų paletė lengvai dera su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlyna, žalia ir rausva.

Rusva

Rusva yra vienas dažniausiai organiškame bei natūraliame interjeruose sutinkamų tonų.

Mėgstate įvairius augalus?

Tuomet žalios ir rusvos derinys sukurs „ramų“ įvaizdį, kuris leis pasijusti lyg miške. Beje, rusvi tonai yra universalus fonas kitiems spalvų deriniams.

Rausva

Norintiems žaismingumo puikiai tinka rausva spalva. Rausvos spalvos sienos ir baldai buvo populiarūs jau aštuntajame dešimtmetyje. Norėdami papildyti miegamąjį rausva spalva, rinkitės šviesesnius, išblukintus variantus. Jie sukurs pozityvią aplinką ir neblaškys jūsų dėmesio.

Žmonės visuomet nusiramina pajūryje ir gamtoje, todėl švelnios jūros, smėlio ir miško spalvos yra puikus pasirinkimas miegamojo kambariui. Atsižvelgę į minėtuosius patarimus, galėsite susikurti jaukią bei stilingą poilsio oazę. Malonūs, ramybe dvelkiantys rytai bei vakarai – garantuoti.

pr2021/171

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite