Spalvos miegamajame – kokias pasirinkti?

Tikriausiai visi žinome, jog spalvos daro tiesioginę įtaką mūsų nuotaikai ir emocijoms. Vienomis spalvomis sukuriamas jaukumas, kitomis – prabanga ir elegancija. Tačiau yra atspalvių, kurie asocijuojasi ne tik su stilingais namais, bet ir su ramybe, poilsiu. Todėl šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, kurios spalvos tinkamiausios miegamojo erdvėje ir kaip jos keičia erdvę bei veikia mūsų savijautą.

Mėlyna

Viena iš populiariausių miegamojo spalvų – mėlyna. Pasąmonėje ji asocijuojasi su pasitikėjimu savimi ir ramybe. Žiūrėdami į dangų ar vandens telkinį, neretai apmąstome svarbius įvykius, nutikusius mūsų gyvenime, nusiraminame. Jeigu norite kasdien užmigti ramesni, „švaresnėmis“ mintimis, papildykite miegamojo erdvę mėlynos spalvos detalėmis ar net mėlynų atspalvių baldais.

Pavyzdžiui, lovos su tvirtu bei patogiu mėlynos spalvos atlošu papildys erdvę ramybe ir leis atsipalaiduoti. Modeliai su integruotais kavos staliukais užtikrins maksimalų komfortą, kuris būtinas norint tinkamai pailsėti po dienos darbų. Jeigu ieškote kokybiškų miegamojo baldų, Magrės baldai siūlo išskirtinį lovų pasirinkimą, tinkantį bet kurio stiliaus namams.

Žalia

Norėdami sukurti gamtos ramybės įkvėptą poilsio zoną, rinkitės žalios spalvos paletę. Kaip ir mėlyna, žalia spalva apgaubia ramybe, todėl atsipalaiduoti po dienos iššūkių bus dar lengviau. Sakoma, kad žali tonai teigiamai veikia nerimą patiriančiųjų savijautą. Būtent dėl šios priežasties jie itin rekomenduojami daug streso patiriantiems žmonėms.

Nereikia perdažyti miegamojo sienų, tiesiog papildykite miegamojo zoną augalais.

Šviesiai pilka

Tai viena populiariausių praėjusių metų spalvų, kuri, manoma, nepraras populiarumo ir 2022-aisiais. Ši spalva asocijuojama su rafinuotumu ir elegancija. Pilkos spalvos baldai puikiai tinka modernaus bei minimalistinio stiliaus namuose. Pilka spalvų paletė lengvai dera su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlyna, žalia ir rausva.

Rusva

Rusva yra vienas dažniausiai organiškame bei natūraliame interjeruose sutinkamų tonų.

Mėgstate įvairius augalus?

Tuomet žalios ir rusvos derinys sukurs „ramų“ įvaizdį, kuris leis pasijusti lyg miške. Beje, rusvi tonai yra universalus fonas kitiems spalvų deriniams.

Rausva

Norintiems žaismingumo puikiai tinka rausva spalva. Rausvos spalvos sienos ir baldai buvo populiarūs jau aštuntajame dešimtmetyje. Norėdami papildyti miegamąjį rausva spalva, rinkitės šviesesnius, išblukintus variantus. Jie sukurs pozityvią aplinką ir neblaškys jūsų dėmesio.

Žmonės visuomet nusiramina pajūryje ir gamtoje, todėl švelnios jūros, smėlio ir miško spalvos yra puikus pasirinkimas miegamojo kambariui. Atsižvelgę į minėtuosius patarimus, galėsite susikurti jaukią bei stilingą poilsio oazę. Malonūs, ramybe dvelkiantys rytai bei vakarai – garantuoti.

pr2021/171

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite