Spalvos miegamajame – kokias pasirinkti?

Tikriausiai visi žinome, jog spalvos daro tiesioginę įtaką mūsų nuotaikai ir emocijoms. Vienomis spalvomis sukuriamas jaukumas, kitomis – prabanga ir elegancija. Tačiau yra atspalvių, kurie asocijuojasi ne tik su stilingais namais, bet ir su ramybe, poilsiu. Todėl šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, kurios spalvos tinkamiausios miegamojo erdvėje ir kaip jos keičia erdvę bei veikia mūsų savijautą.

Mėlyna

Viena iš populiariausių miegamojo spalvų – mėlyna. Pasąmonėje ji asocijuojasi su pasitikėjimu savimi ir ramybe. Žiūrėdami į dangų ar vandens telkinį, neretai apmąstome svarbius įvykius, nutikusius mūsų gyvenime, nusiraminame. Jeigu norite kasdien užmigti ramesni, „švaresnėmis“ mintimis, papildykite miegamojo erdvę mėlynos spalvos detalėmis ar net mėlynų atspalvių baldais.

Pavyzdžiui, lovos su tvirtu bei patogiu mėlynos spalvos atlošu papildys erdvę ramybe ir leis atsipalaiduoti. Modeliai su integruotais kavos staliukais užtikrins maksimalų komfortą, kuris būtinas norint tinkamai pailsėti po dienos darbų. Jeigu ieškote kokybiškų miegamojo baldų, Magrės baldai siūlo išskirtinį lovų pasirinkimą, tinkantį bet kurio stiliaus namams.

Žalia

Norėdami sukurti gamtos ramybės įkvėptą poilsio zoną, rinkitės žalios spalvos paletę. Kaip ir mėlyna, žalia spalva apgaubia ramybe, todėl atsipalaiduoti po dienos iššūkių bus dar lengviau. Sakoma, kad žali tonai teigiamai veikia nerimą patiriančiųjų savijautą. Būtent dėl šios priežasties jie itin rekomenduojami daug streso patiriantiems žmonėms.

Nereikia perdažyti miegamojo sienų, tiesiog papildykite miegamojo zoną augalais.

Šviesiai pilka

Tai viena populiariausių praėjusių metų spalvų, kuri, manoma, nepraras populiarumo ir 2022-aisiais. Ši spalva asocijuojama su rafinuotumu ir elegancija. Pilkos spalvos baldai puikiai tinka modernaus bei minimalistinio stiliaus namuose. Pilka spalvų paletė lengvai dera su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlyna, žalia ir rausva.

Rusva

Rusva yra vienas dažniausiai organiškame bei natūraliame interjeruose sutinkamų tonų.

Mėgstate įvairius augalus?

Tuomet žalios ir rusvos derinys sukurs „ramų“ įvaizdį, kuris leis pasijusti lyg miške. Beje, rusvi tonai yra universalus fonas kitiems spalvų deriniams.

Rausva

Norintiems žaismingumo puikiai tinka rausva spalva. Rausvos spalvos sienos ir baldai buvo populiarūs jau aštuntajame dešimtmetyje. Norėdami papildyti miegamąjį rausva spalva, rinkitės šviesesnius, išblukintus variantus. Jie sukurs pozityvią aplinką ir neblaškys jūsų dėmesio.

Žmonės visuomet nusiramina pajūryje ir gamtoje, todėl švelnios jūros, smėlio ir miško spalvos yra puikus pasirinkimas miegamojo kambariui. Atsižvelgę į minėtuosius patarimus, galėsite susikurti jaukią bei stilingą poilsio oazę. Malonūs, ramybe dvelkiantys rytai bei vakarai – garantuoti.

pr2021/171

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Statistinio kandidato portretas – vedęs ir pasiturintis 49 metų vyras

Vasario 3 d., likus 30 dienų iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais į savivaldybių tarybų narius ir merus asmenų sąrašus. Juose – duomenys apie kandidatų išsilavinimą, šeiminę padėtį, deklaruotas pajamas, turtą, sąsajas su juridiniais asmenimis ir kt. 49-erių „Vytautas“ Jei apibendrintume visus VRK turimus duomenis ir iš jų sukurtume vieno statistinio kandidato į savivaldybės tarybos narius ir merus portretą, jis parodytų, kad artėjančiuose rinkimuose dalyvauja beveik 49 metų sulaukęs, santuokoje gyvenantis

Maskuoklis – kosmetinė priemonė, leisianti džiaugtis tobulai atrodančia oda

Drąsiai galima sakyti, kad maskuokliai yra tos priemonės, kurios leis džiaugtis tobulai atrodančia oda. Tad pats metas sužinoti, kaip ir kuo jums gali būti naudinga ši priemonė. Miego trūkumas, nuovargis, stresas – visa tai yra priežastys, dėl kurių paakiai gali būti patamsėję. Nereikia ir sakyti – jie tikrai mūsų nepuošia. Tačiau būtent maskuoklis yra ta priemonė, kuri gali užtikrinti, kad patamsėję paakiai daugiau negadintų jūsų nuotaikos. Priklausomai nuo situacijos, oda gali turėti ir tam tikrų trūkumų – pigmentinių dėmių, spuogelių,

Tarybos nario Audriaus Endzino veiklos apžvalga (ataskaita)

Endzinas

Su kovo mėnesio rinkimais baigiasi šios kadencijos Šilutės rajono savivaldybės tarybos darbas. Sudaromos sąlygos naujai išrinktiems rajono politikams imtis Savivaldybės reikalų. Todėl ši glausta ataskaita yra apie ketverių metų veiklą atstovaujant krašto žmonių interesams Savivaldybės taryboje.   Ir man pačiam, ir kolegoms kilo nemažai idėjų, kurios buvo pristatytos Taryboje. Pradedant nuo Savivaldybės tarybos darbo reglamento tobulinimo iki, pvz., naujagimio kraitelio dalinio finansavimo arba kompensacijų vaikų ugdymui darželių negalinčių lankyti vaikų tėvams. Deja, reikia pripažinti, kad ir kokius siūlymus Savivaldybės taryboje teikiau tiek aš

Savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose nustatyta korupcijos rizikos

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko korupcijos rizikos analizę Alytaus miesto, Jonavos, Kėdainių, Šiaulių, Šilutės ir Tauragės rajonų savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose. Nustatyta, kad komunalinių atliekų tvarkymas ir administravimas skirtingose savivaldybėse nėra pakankamai kontroliuojamas, o šioms paslaugoms įsigyti vykdomuose viešuosiuose pirkimuose – trūksta skaidrumo. Itin didelė veiklos laisvė Pastebėta, kad galiojančios teisės aktų nuostatos ne visais atvejais įgalina savivaldybes efektyviai vykdyti teikiamos komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos kontrolės funkcijas, o kai kuriais atvejais komunalinių atliekų tvarkymo sistemų administratoriams yra suteikta itin

Taip pat skaitykite