SPA terapijos nauda psichologinei būklei

Kai kalba pakrypsta apie SPA terapiją, dažniausiai pagalvojame apie veido ir kūno masažus, pirtis, baseinus ir kitas procedūras, suteikiančias atsipalaidavimą. Daugeliui žmonių SPA terapija siejasi su fizinės sveikatos gerinimu: pradedant odos problemų gydymu, baigiant raumenų skausmo mažinimu ar širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimu. Idealiu atveju, SPA poilsis yra tai, ką renkamės, kada jaučiamės „nusidėvėję“. Tačiau buvimas SPA centre – dienai ar kelioms – turi daug privalumų ir mūsų psichikos sveikatai bei psichologinei būklei.

 

Efektyviai sumažina stresą

Stresas – šiuolaikinės visuomenės „rykštė“. Didelei daliai žmonių stresas yra tapęs problema kasdieniame gyvenime: patiriantys lėtinį stresą susiduria su sunkumais tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Poilsio diena ar kelios SPA centre, kada atsiribojame nuo įprastinių rūpesčių ir įsipareigojimų bei nedarome nieko kito, tik sutelkiame dėmesį į save ir mėgaujamės grožį, sveikatą puoselėjančiomis procedūromis, – leidžia efektyviai atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Nors reguliarus lankymasis SPA centre suteikia geriausius rezultatus, net ir vienkartinis apsilankymas gali tapti puikia priemone, padedančia „sugrįžti į save“.

Pagerina miego kokybę

Nereguliarus miego režimas, sunkumai užmiegant, dažni pabudimai, nemiga ar miego stoka gali itin neigiamai paveikti mūsų psichikos sveikatą ir sutrikdyti normalų funkcionavimą kasdienybėje.

Jei dėl įtempto gyvenimo režimo ir poilsio stokos pastebite sutrikusį miegą – SPA poilsis gali lengvai išspręsti šią problemą. Daug žmonių, išbandę SPA terapiją, teigia, jog net ir po dienos SPA centre išsimiegama daug kokybiškiau. O jei sutrikęs miegas jus paveikia reguliariai – SPA terapija gali tapti puikia prevencinė priemonė, užtikrinančia miego kokybę.

Tulpės sanatorija teikia įvairių SPA poilsio pasiūlymų – čia galite išbandyti profesionalias ir aukštos kokybės SPA procedūras, kurios padės pagerinti tiek miego kokybę, tiek psichikos sveikatą.

Palengvina depresinius simptomus

SPA terapija yra rekomenduojama žmonėms, susiduriantiems su prislėgta nuotaika, nuotaikos svyravimais, negatyviomis mintimis, apatija ir kitais depresiniais simptomais. Jei jaučiate, kad jums gyvenimas – nebe mielas, o kasdienybėje lydi niūrios mintys, nepasitenkinimas savimi ar aplinka, – SPA poilsis gali išspręsti šias problemas ir „įvesti“ jūs į pozityvią būseną. Be to, SPA terapija gali tapti papildoma terapine priemone sergantiems depresija.

Didina pasitikėjimą savimi

Didelė dalis žmonių labai dažnai jaučiasi nesaugūs, nekompetentingi ar nepakankami, dėl ko ima nugrimzti į nepasitikėjimą savimi. Tačiau nepasitikėjimo savimi būsena – labai pavojinga, kadangi dažniausiai yra neadekvati ir susikurta mūsų pačių. Kada nepasitikime savimi, tampame pasyvūs, imame patirti sunkumų bendraujant su kitais žmonėmis ar atliekant įprastas veiklas.

Jei esate linkę jaustis nepatrauklūs, abejojantys savo išvaizda ar gebėjimais – tikėtina, kad remiatės neaiškiais standartais, „peršamais“ žiniasklaidos, socialinių tinklų ir visuomenės apskritai. Dėl to tam, kad ištrūktumėte nepasitikėjimo savimi rato, turite atsiriboti nuo vyraujančių nuostatų ir susikoncentruoti į rūpinimąsi savimi.

Reguliarus SPA poilsis gali padėti išspręsti nepasitikėjimo savimi klausimus. Apsilankę grožio ir sveikatinimosi procedūrose pasirūpinsite savimi, o tai savaime stimuliuos ir pasitikėjimą savimi.

Padeda atsipalaiduoti

SPA poilsis veikia kaip „stop“ mygtukas nuo kasdienių gyvenimo problemų ir lydinčios įtampos. SPA procedūrų metu atsiribojame nuo išorinio pasaulio ir susitelkiame į kūno ir proto atpalaidavimą, kuris leidžia naujai pažvelgti į save ir savo aplinką, apmąstyti pasirinktą gyvenimo būdą, laisvalaikį, įkvėpti naujų idėjų.

Pr2021/35

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydytojai rekomenduoja hidrolizuotą kolageną. Kas tai?

Apie kolageno papildus ir jų naudą girdėjo daugelis. Tačiau ne visiems pažįstamas hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje gausu aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų. Kuo ypatingas šis papildas ir ką žinoti apie jo vartojimą? Atsakome! Kokybiškas maisto papildas Hidrolizuotas kolagenas, paprastai išgaunamas iš galvijų, yra populiarus miltelių formos papildas, kuris nuo kitų kolageno papildų skiriasi savo forma, bet ne veiksmingumu. Šios rūšies kolagenas suskaidomas į mažesnius peptidus, kad būtų lengviau įsisavinamas, todėl jis labai efektyviai veikia odos sveikatą,

Geriausios antklodės visiems metų laikams. Kaip išsirinkti?

Antklodės yra svarbi miego dalis, daranti įtaką ne tik komfortiškam miegui, bet ir bendrai gyvenimo gerovei. Pasirinkus tinkamą antklodę, ypač vilnonę, galima pagerinti miego kokybę ir savijautą visais metų laikais. Vilnonės antklodės yra ypač vertinamos dėl jų natūralių savybių, kurios suteikia šilumą, reguliuoja drėgmės lygį ir leidžia odai kvėpuoti. Vilna yra gamtos duota medžiaga, turinti  puikias izoliacines savybes. Tai reiškia, kad vilnonė antklodė gali suteikti šilumos, kai reikia, tačiau tuo pat metu gali būti naudojama visais metų laikais, reguliuojant kūno

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkant rankinę vyrui?

Laikai, kai vyrai buvo santūrūs dėl aksesuarų, seniai praėjo. Vis labiau populiarėja tokie vyriški aksesuarai kaip elegantiškas laikrodis, sąsagos, krepšys ar rankinė. Tinkamai priderinti prie stiliaus ir progos suteikia vyriško charakterio ir elegancijos.   Vyriška odinė rankinė per petį yra praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis papildyti bet kurio vyro garderobą. Renkantis tokią rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Atkreipkite dėmesį į odos kokybę. Aukštos kokybės oda yra patvari, atspari dėvėjimuisi ir

Šilutės ligoninėje atnaujinta įranga akių ligų diagnostikai

Konsultacinės poliklinikos akių ligų kabinetas pasipildė šiuolaikišku, išskirtines diagnostines galimybes turinčiu optiniu koherentiniu tomografu. Akių vidines struktūras (visus tinklainės sluoksnius) leidžiantis pamatyti prietaisas gerokai pagerina ankstyvąją akių ligų diagnostiką ir gydymą. Neskausmingas prietaisas Nuo šiol pacientams, sergantiems glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija, diabetine retinopatija ir kitomis akių ligomis, nereikės vykti į kitus miestus, norint patikslinti diagnozę ir atlikti tyrimą. Šis neinvazinis, šviesos metodu pagrįstas tyrimas neturi jokių skausmingų pojūčių, yra saugus, patogus ir atliekamas per trumpą laiką (nuo 5 iki 10

Taip pat skaitykite